[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

denizakkayaofficial denizakkayaofficial

2363 posts   517896 followers   713 followings

Deniz Akkaya  Menejerlik iletişim: 0542 729 91 03 Twitter: www.twitter.com/RealDenizAkkaya Facebook: www.facebook.com/DenizAkkaya

https://youtu.be/NyPpxyaVRCI

En güzel #tbt❤️ Fotoğraf @larasayilganofficial

Yasayan efsane MFŐ 💣💥👑 VE en sevdiğim şarkılarından sadece biri....
Onlar gibisi yok!net👏👏👏👌👌👌👌

Bazı elbiseler çok güzel 💝 👑🚀💣💥işini severek yapar ⚡⚡⚡ @rasitbagzibagli
Fotoğraf @gokmenseynova 😊😊😊

Yeni keşfim @cosmegram.tr

Her gün makyaj yapan birisi olarak şahane bir marka keşfettim.
@cosmegram.tr'nin fondöten, pudra ve kapatıcı gibi bir çok ürünü bulunuyor. %100 organik ve tamamen doğal içeriğe sahip @cosmegram.tr ürünlerini cosmegram.net web sitesi üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Keşke hep çocuk kalsak..

Kız annesi olmak ayrıcalıkli birşey...En yakın arkadaşım Aysem💜

Haftaya spor ile başlayalım💜💛💞💝🚀💣👑💥
Fotoğraf @jerrystolwijk

KIZIM VE BENIM EN HEYECANLA BEKLEDIGI KONSER VAR SIMDI AJANDAMIZDA💜
#Repost @atlantisyapim (@get_repost)
・・・
@patriciakaasoff'tan müzikseverlere mesaj var!⠀

Ünlü Fransız sanatçı, 26 Ekim Perşembe akşamı @zorlu_psm'de dinleyicileriyle buluşuyor!⠀

#patriciakaas #zorlupsm #konser #etkinlik #performans #organizasyon #atlantisyapım

Kan bağım yok ama o benim kizkardesim/💜💞💝💛💚💙dost kelimesi çok yakışır güzel @nzlgldnbrg 🚀💣👑😻🦄
Allah herkese böyle dostluk nasip etsin.
Doğumgünün kutlu olsun.

BIR ACAYIP HALLERDEN, SEVDIGIM KIZIMINDA AYNI EGITIM VE KÜLTÜR BIRIKIMI,CESARET VE ZERAFETTE OLMASINI DILEDIGIM IKI KADIN VAR BU POSTTA.
@z.zeynepselvili sosyal medya sayesinde tanıdığım başarılı genç bir kadin;ama ego yapmadan çoğu insanın oldukça önyargılı olduğu @shafakelif için bir yazı yazmış ve yaptığı bir konuşmadan bir parça almış.
BUYRUN:

Harika bir paylaşım... #Repost @z.zeynepselvili (@get_repost)
・・・
Dün yeni TED konuşmasını yayınladı Elif Şafak. Bugün çoğunluk o TED konuşmasından Elif Şafak'ın cinsel yönelimini konuşuyor. Elbette kendisinin önünde cesaretinden, artık sessiz kalmama seçiminden dolayı saygıyla eğiliyorum ancak bence konuşmasının 14. dakikasında tüm insanlık için, yaşadığımız zamanlar için çok daha önemli, çok daha kritik ve acı bir noktaya değiniyor, Elif Şafak. Ben elimden geldiğince konuşmasının o bölümünü İngilizce'den Türkçe'ye çevirdim. Eğer ki yansıtmak istediği mesajında bir eksiğim veya hatam olduysa kendisinin affına sığınıyorum. Elif Şafak, bu konuşmayla size olan tüm önyargılarım eridi... Ben, kendi adıma size çok teşekkür ediyorum. @shafakelif .
.
.
.
.
"İkili karşıtlıklar her yerdeler. Yavaş yavaş ve sistematik bir şekilde karmaşık olma hakkımız elimizden alınıyor. Istanbul, Berlin, Nice, Paris, Brüksel, Dakka, Bağdat, Barselona: dehşet verici terör saldırıları gördük, ard arda. Ve acımızı ifade ettiğimizde, zülme karşı tepki gösterdiğimizde bir sürü tepki, bir sürü mesaj aldık sosyal medyadan. İçlerinden özellikle bir tanesi - hayli yaygın olan bir tanesi- oldukça rahatsız ediciydi. "Onlar için neden üzülüyorsun?" dediler. "Onlar için neden üzülüyorsun? Neden Yemendeki veya Suriyedeki siviller için üzülmüyorsun?" Bence bu mesajları yazan insanlar bizim Orta Doğu'da, Avrupa'da, Asya'da, Amerika'da, dünyanın dört bir yanındaki terör kurbanlarına ve yaşanılan vahşete aynı derecede, aynı anda üzülebileceğimizi anlamıyorlar. Bir acıyı diğerine, bir coğrafyayı bir başkasına tercih etmek zorunda olmadığımızı anlamıyor gibiler. Ama işte "kabilecilik" bunu yapıyor bize. Zihinlerimizi küçültüyor orası kesin ama aynı zamanda kalplerimizi de küçültüyor. Hem de öyle küçültüyor ki başka insanların acılarına karşı hissizleşiyoruz."

DEGERLI DOSTUM @aysegulmermer1 sen senelerce hukuk okumus,murekkep yalamis dirsek curutmus hele hele kadina karsi cinsel saldiri,taciz dayak ve ölüm vakalarina cok muhatap olmus bir avukatsın.sen bu cehaleti anlamazsin,anlayamazsin...
Toplum erkek egemen bir toplum olduğu için tribünlere oynamak için böylesine rezil,cahilce Kadini alaşağı eden,zinayı normalize eden bir söylemi sen haksızlığa karşı durmak için okudugun okula ihanet ederek zaten normal göremezsin...
Değerli kadınlar,kendi gibi göz önünde bulunan aklı selim diğer kadınlar sesini çıkardığında gelen züğürt tesellisi cevap ayni;beni kıskanıyorlar...bir kız çocuğu sahibi anne olarak böyle söylemlerin hem karşısındayım hemde artık sesimizi yükseltme zamanımız geldi...DUNYANIN NERESINDE BOYLESINE KADINI HOR GÖREN BU BAKIS ACISINA VE SOYLEMLERE SAHIP INSANLAR ARTIK PROTOKOLLERE ALINIYOR...
BU NEDENLE dostum @aysegulmermer1 açıklamasını sizlerle paylaşıyorum...
#Repost @aysegulmermer1 (@get_repost)
・・・
Beyler Hülya Avşar yanılıyor olamaz(!) evliliğiniz içün fedakarlık yapın😂😂
Bir evliliğin devam etmesi erkeğin başkalarıyla yatıp kalkmasına bağlıysa, kadının ki neye bağlı acaba? Başkasına zarar veren bir ahlaksızlığı normalleştirmeye çalışmak yok artık diyorum!!!!!!!

Emin adımlarla başladığımız yolculuğumuzda ilk merkezimiz Adana'da tabelasını takti.👏🚀👍👌✌
Çalışan ve üreten kadınların ürünü bu merkez ve hemen arkasından anlaşmasını yapmış olduğumuz iki bebeğimiz de yolda...

Most Popular Instagram Hashtags