denisagjezo denisagjezo

56 posts   2128 followers   485 followings

Denisa Gjezo Xhemnica 

☺️☺️☺️

Sepse Ai Jeton Ka Fuqi Per Neser🙏🏼🙏🏼

Gezuar Bajramin,per te gjithe besimtaret Myslyman..

#EmisioniOktapod#
Lancimi_klipit_SAFORTDU#

Gjate xhirimit te klipit#SaFortTeDu#BSB&;VilaToskana#🌸

Coming soon☺️.
Sidrit Bejleri ft Denisa

Sot nga kopeshti na mori nena dhe gjyshi😍😍😍..

Family👪&Work🎤#DrimadhesDhermi#

She is AmazingRitaOra❤️😍😍
Rosita+Armand photographers thnx. Kujtim i bukur😍

E hapem dhe mbyllem me suksese dasmen e pare😊..

Most Popular Instagram Hashtags