[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

dehgardi dehgardi

1721 posts   42983 followers   40 followings

دهگردی | dehgardi  ‌‌‌‌‌‌ دهگردی دقیقا چیکار میکنه ؟ 👇

http://www.dehgardi.com/

‌‌‌
در روستایی خوش آب و هوا... خانه ای رنگین است..
میراث خانوادگی شان چای است.. هنوز اینجا چای کشت میشود.. با دست، خشک و با عشق دم میشود.. روی آتشِ هیمه.. در پهنای سبز و ساکتِ مزارع برنج کوهپایه... در سایه ی خانه ی قدیمیِ پدربزرگ که با هرچه داشت، بنا کرد، به کوه مینگرید... به صدای نهرِ حیاط، گوش ِ جان میسپرید.
اینجا اصالت هم بوی سادگی میدهد. بوی کاه گِل... بوی شمعدانی های باران خورده و نرده های چوبی... بوی بخاری نفتی، پتو پشمی و کتاب... بوی چای... بوی اکنون، اینجا.. ‌‌
اینجا میشود با خود تنهایی گپ زد.. میشود قصه ی زندگی را تعریف کرد... میشود با دوستی خندید... بلند... آنقدر که غم از دل رخت ببندد، برود. میشود خود بود، خودِ رنگی که همیشه بودیم.. رنگ دل هر چه که باشد، اینجا.. خانه ی رنگیِ توست. خانه ی رنگیِ ماست... ‌‌‌‌‌

اقامتگاه بومگردی رنگین خانه
#مازندران - #تنکابن ‌‌
‌‌
تلفن مشاوره و رزرو : 09354947499
@ranginkhaneh

‌‌‌
بهمن تمام شد و بعد اسفند ... سال ۱۳۹۶ به سرعت داره به پایان خودش نزدیک میشه ؛ درست یک ماه دیگه بهارِ سرسبز و پرجنب و جوش از راه می رسه و اولین چیزی که ما نیاز داریم تا یه سال خوب و باشکوه رو شروع کنیم یک #سفر جذاب هست ... خب با توجه به شلوغی و پرترافیک بودن بسیاری از مقاصد سفر، ما از همین الان نیاز به برنامه ریزی برای سفر داریم ؛ مقاصد جدید رو جستجو کنیم ؛ یه تقویم سفر آماده کنیم‌، برنامه هامون و توش بنویسیم و هر خدماتی در مقصد انتخاب شده نیاز داریم از الان رزرو کنیم تا همه چیز طبق برنامه و اصول جلو بره و یه سفر رویایی رو برای خودمون و خانواده مون رقم بزنیم ... ‌‌‌‌
ما میتونیم در این کار به شما کمک کنیم :)
‌‌
تلفن های مشاوره دهگردی :
09114229399
09117559500
09111707230

وبسایت ما : www.dehgardi.com
‌‌
#سفر #نوروز #عید۹۷ #عیدنوروز #سفرنوروزی #تفریح #طبیعت #بهار #سال_نو #عیدهگردی #دهگردی #خانواده #گیلان #گلستان #سمنان #تهران #ایران #ایرانگردی

Photo : @shaziasm

‌‌
دوستانه ها و گپ و گفت های صمیمی، زیباتر می شود وقتی دور هم زیر کُرسیِ گرم یک خانه روستایی نشسته اید و خاطرات را با هم مرور می کنید، چای و شیرینی این خاطرات را شیرین تر می کند و خاطرات تازه تری برایتان رقم خواهد زد، سفر کنید ؛ به دیار کویر ؛ به خانه های کاهگلی که رنگ و بوی تازه ای از زندگی به ارمغان بیاورد . ‌‌
‌‌‌
‌‌
خانه ی سرای امید
سمنان | بیارجمند | روستای قلعه بالا ‌‌
‌‌‌
اطلاعات بیشتر : www.dehgardi.com
تلفن مشاوره : 09117559500
‌‌
Photo : @yektaakhlaghi

‌‌‌
یک خانه روستایی بازسازی شده و زیبا در قلب زیتونِ گیلان بهترین نقطه برای اقامت در یک مقصد جدید است . وقتی روزتان را با قدم زدن در کنار دریاچه عروس در روستای حلیمه جان سپری می کنید و برای ناهار و استراحت به خانه می روید باید تمامی امکانات برای شما فراهم باشد تا از سفر بهترین نتیجه را بگیرید. آلاچیقِ دنج انتهای حیاط می تواند مکانِ رویایی برای یک دورهمی خانوادگی باشد تا کانون گرم خانواده زیباتر شود .
‌‌
کلبه بوستان فدک
کلبه اقامتی دهگردی | کد ۳۱۱
#گیلان | #رودبار | روستای حلیمه جان
‌‌
اطلاعات بیشتر : www.dehgardi.com
تلفن مشاوره : 09117559500

‌‌‌
درست مانند رویا؛ اما رویایی واقعی
روزها، در این کلبه کوچک روستایی با مه غلیظی آغاز می شوند که شاعرانه های آسمان و زمین است، انگار جملاتی قصار در هوا پراکنده است و ریه هایت دفتری می شود برای نشستن این جملات بر آن؛ گاهی لذتی در آن نهفته ست که روح و جان را به تسخیر خود در می آورد ، از جایت بلند شو ، دستانت را باز کن و نفس بکش در این هوای پاکِ شعرگونه
تجربه کن چیزی را که سالهای سال برایت رویا بوده ، اینجا خودِ واقعیت است ... ‌‌
‌‌
کلبه آفتابگردان
کلبه اقامتی دهگردی | کد ۱۱۳
گلستان | کمالان | دهکده مایان ‌‌
‌‌‌
Photo : @abdolnasser_ahleeroff

‌‌‌
راه پله هایی با نرده های چوبی را آرام آرام بالا بروید... این یکی از هزاران رویا یا آرزویتان میتواند باشد که به آن رسیده اید؛ کلبه ای با دَرب و نرده هایی به رنگ آبی که با رنگ ملایم کاهگل تلفیق شده است . پنجره هایی با همان رنگ با قاب هایی سفید رنگ که میتوانید دنیای بیرون را از آن جور دیگر ببینید؛ ذهنتان را پرواز دهید و خودتان را جُستجو کنید، آرام شوید، بی قرار شوید، لبخند بزنید، نفس عمیق بکشید، اینجا اکسیژن در خالص ترین نوع خودش است . ریه هایتان را از دود و مغزتان را از افکار پریشان خالی کنید؛ اینجا زمین است ولی قطعه ایی دیگر که خداوند خلقتش را ویژه نموده است .
‌‌‌‌ ‌
#کلبه سفر شیرین | کد ۱۱۸
Photo : @_far_gol_

‌‌‌‌
چه راهی بهتر از این که سال نو شمسی را روبروی این منظره ی رویایی شروع کنید ؟ به اندازه کافی به بیرون نگاه کنید و همه ی تعطیلات نوروز را در اینجا بگذرانید . روزتان با یک مراقبه هدایت شونده و به دنبال آن یک قدم زدن آرام که در آن شما می خواهید در مورد اکوسیستم عجیبِ جنگل های هیرکانی یاد بگیرید آغاز خواهد شد. این یک تمجید زیبا از طبیعت است که احساس شما را قوی تر از محیط اطراف خود می کند.
‌‌
کلبه زیلان
کلبه اقامتی دهگردی | کد ۱۴۲
#گلستان | علی آبادکتول | روستای خلیندره
‌‌
Get more information : www.dehgardi.com

‌‌
روزهای رویایی در این عمارت سنتی از این حیاط بزرگ آغاز می شود . ما می توانیم انتخاب کنیم ساعتها در این حیاط اختصاصی و بزرگ قدم بزنیم و ابرها و باران تنها مونس ما باشند برای یک خلوت عاشقانه .
این عمارت جادویی شما را در بالاترین نقطه از طبیعت اطراف قرار می دهد ، بطوری که می توانید تمام خانه های روستا و مزارع بیجار را در یک تصویر نمای ۳۶۰ درجه ببینید. شب ها در کنار بخاری هیزمی آن بنشینید و گرمای وجودتان را از آن طلب کنید و این میتواند زیباترین و بکرترین جاذبه در سفر باشد .
‌‌
عمارت خُرم | کد ۳۱۵
#گیلان | #شفت | چوبر | خرم آباد ‌‌‌‌
Photo : @saeedhaderii

‌‌‌
کلبه زرین درست وسط یک روستای باستانی بنام چینو قرار گرفته است . مالک این کلبه یک پیرمرد و پیرزن روستاییِ مهربان هستند که در فصل بهار و تابستان در باغچه ی کوچکشان به سبزی کاری روزشان را سپری میکنند و شما می توانید در این کلبه یک تجربه ی عالی از دهگردی داشته باشید . خوردن صبحانه ارگانیک محلی وقتی می توانید از روستاییان مایحتاج سالم تهیه کنید بسیار به شما کمک می کند تا لذتی رویایی را به خودتان هدیه بدهید . روزها می توانید به تپه ی باستانی روستا بروید . از روی این تپه تصویری پانوراما را مشاهده می کنید که در فصل بهار سراسر مخمل سبز است و در فصل پائیز سراسر مخمل هفت رنگ .
‌‌
کلبه زرین
کلبه اقامتی دهگردی | کد ۱۰۳
#گلستان | علی آبادکتول | روستای #چینو ‌‌
‌‌
اطلاعات بیشتر : www.dehgardi.com
تلفن مشاوره : 09117559500

‍ ‍ ‍ ‍ 🚩 ‍ تور نوروزی ترکمن صحرا | بندرترکمن تا خالدنبی
‌‌‌‌
‌‌‌ ♦️ ویژه تعطیلات نوروز ۹۷
سفر به دیار ترکمن ها و اسب های وحشی ‌‌‌
🔹3/5 روزه ‌‌‌
📅 تاریخ اجرا گروه A
1 - 4 فروردین 97
‌‌‌
📅 تاریخ اجرا گروه B
9 -12 فرودین 97
‌‌‌
◀️ قیمت : 395/000 تومان ‌‌
‌‌‌‌
✅ جاذبه ها :
دیدار از عجایب هزار دره ترکمن صحرا ، آشنایی با فرهنگ و اقوام مردم ترکمن صحرا ، مقبره خالد نبی ، گورستان سنگی ، لذت شنیدن نوای دل انگیز دو تار ترکمنی ، بازدید از اسب های وحشی ، جنگل کبودوال ، گشت بازار ترکمن ، جزیره آشوراده ، برج گنبد کاووس ، بازدید از مرکز پرورش اسب و
تجربه اقامتی دلچسب در قره اوی ( خانه های ترکمنی )
‌‌‌
✅ خدمات سفر : ‌‌‌
🔸وسیله مسافرتی توریستی
🔸کلیه وعده های غذایی شامل 3 وعده صبحانه ؛ 3 وعده ناهار و 2 وعده شام ( در این سفر مسافر نیاز به آوردن وعده غذایی ندارد . )
🔸 میان وعده ها 🔸 بیمه مسولیت مدنی سفر 🔸 ورودیه ها 🔸 اقامت : خانه محلی ( اقامتگاه بومگردی )
‌‌
✅ اطلاعات حرکت گروه A : ‌‌‌
🚩 مبدا حرکت تهران :
چهارشنبه 1 فروردین 97 ساعت 22:00
میدان آرژانتین مقابل فروشگاه شهروند ‌‌‌‌
🚩 مبدا حرکت کرج :
چهارشنبه1 فروردین97 ساعت 21:00
میدان امام حسین مقابل مرکز خرید البرز بل سنتر ‌‌‌
✅ لوازم سفر : ‌‌‌
کفش مناسب پیاده روی ، لباس گرم ، دارو و لوازم شخصی ، قمقمه آب ، کرم ضد آفتاب ، ملحفه ، زیرانداز انفرادی ، لباس اضافه ، پانچو برای مواقع بارندگی ، لیوان شخصی ، ملحفه ‌‌‌
✅ نکات سفر : - رفت از تهران حدود 600 کیلومتر به مدت 8:30 ساعت ‌‌‌
- هزینه قایق سواری بندر ترکمن تا جزیره آشوراده به عهده گردشگر میباشد .
‌‌‌
🔸برگشت به تهران گروه A
روز شنبه 4 فروردین بعد از صرف ناهار و حدود رسیدن به تهران 12 شب ‌‌‌
🔸 برگشت به تهران گروه B
روز یکشنبه 12 فروردین بعد از صرف ناهار و حدود رسیدن به تهران 12 شب
‌‌‌
✅ استان مورد بازدید : گلستان ‌‌‌
🔸 ‌‌
تماس : ☎️ 09122603655
‌‌‌
#تور_نوروز_۹۷
#نوروز_۹۷
#ترکمن_صحرا
#عیدهگردی
#دهگردی

‌‌‌
سفر به منطقه ی شمالی استان گلستان، درست جایی که زندگیِ رنگارنگِ ترکمن ها در آنجا جریان دارد می تواند بهترین نقطه برای دیدن بخش مهمی از فرهنگ و آداب و رسوم قوم ها در ایران باشد .
شهر گمش تپه (گمیشان) روزگاری دور شهری غنی از نظر معماری بوده و هنوز هم میتوان بخش اعظمی از بافت چوبی آن را دید. خانه هایی که با ظرافت خاصی طراحی شده اند و روح و جلای زیبایی دارند .
اکنون با کمک یک زوجِ دغدغه مند یکی از این خانه ها تبدیل به اقامتگاهی امن برای گردشگران شده است که می توان در آنجا تجربه ای بی نظیر داشت . اسحاق و مرضیه از شما به بهترین نحو ممکن پذیرایی خواهند کرد و زندگی در این خانه های چوبی را برای شما امکان پذیر می کنند . ‌‌
#اقامتگاه_بومگردی اسحاق و مرضیه
#گلستان | #گمیشان ‌‌‌‌‌
instagram : @es.hagh_marzie

‌‌‌
‌‌برف، نجوای ابر و آب است . در هر دانه سفید رنگ برف قصه ی شادی کودکی نهفته است که وقتی آب می شود به جان زمین بر می گردد و جوانه ای می شود که پس از آن درختی سر به آسمان می برد .
کفش هایتان را پایتان کنید و بیایید به بالاترین نقطه و با کوه های پوشیده از برف همسطح شوید و در یک کلبه ی رویایی اقامت کنید . دستانتان را از جیب تان بیرون بیاورید و سرما را حس کنید ، شادی در این دانه ها نهفته هست، چای بنوشید، کتاب بخوانید و ساعت ها خیره شوید به دنیای سفیدِ پیرامونتان.
‌‌
‌‌شما بگید اینجا کجاست ؟؟؟ و آیا حاضرید یه آخر هفته تون رو اینجا بگذرونید ؟
‌‌
Photo : @soheilsabeti

‌‌‌
صبح که خورشید از پشت کوه های بلند بیرون بیاید باید روی این بالکن حضور داشت و خداوند را حس کرد .
روبرو منظره ای جادویی از بیجار ، آسمان آبی که با رنگ نرده های خانه یکی شده است، صدای جنب و جوش مردم روستا که شما را وسوسه می کند از خانه بیرون بزنید و به دیدنِ زندگی آرام آنها بروید. در فصل بهار می توانید به کمک کشاورزان بروید که در زمین هایشان مشغول نشا هستند و این یک تجربه ی عالی از سفرِ #دهگردی ست .
‌‌‌‌‌‌
کلبه سرای قهرمان
کلبه اقامتی دهگردی | کد ۳۰۹
#گیلان | رودبار | روستای اصطلخ جان
‌‌‌‌‌‌
Photo : @saeed.zohari

‌‌
‌‌‌تجربه اقامت در اين خانه ي چوبي می تواند شما را به دنياي متفاوتي ببرد . در اينجا و در اين بالکن رویایی شب ها مي توانيد به ديدار ستاره ها برويد؛ آنها روي سر شما چشمک مي زنند و همينطور که دراز کشيده ايد از پنجره زير سقف خانه آنها را بشماريد. روبرويتان تا چشم کار ميکند مخمل سبز است که پیراهن زمین شده است .
صبح ها نور خورشيد از پنجره ها به شما سلام مي کند و شما را براي نوشيدن يک فنجان چاي داغ همراه با صبحانه ي محلي آماده مي کند.
اينجا و اين نقطه مي تواند به بهترين شکل، وقت شما را براي چند روز استراحت پر کند و تجربه اي بي نظير به شما هديه بدهد.
‌‌‌
‌‌ www.dehgardi.com

‌‌‌
‌‌‌این ویلای باشکوه تافته ای جدا بافته است، تک و تنها، آرام و دور از هر هیاهو، اینجا در احاطه ی درختان افرای غول پیکر است، درختانی همچون آسمان خراش ها که ما درون شهرهای دود زده ی خود داریم. دست عزیزانتان را بگیرید و به این نقطه سفر کنید، روزها بر روی زمین بنشینید و سرتان را رو به آسمان بگیرید، ریشه های کهن شما را به ابرها متصل خواهند کرد.
اینجا فقط شما هستید و شما! از تنهایی و سکوت لذت ببرید.
‌‌
ویلای عشقی کوه
ویلای اقامتی #دهگردی | کد ۱۴۵
#گلستان | علی آبادکتول | روستای #افراتخته
‌‌
Photo : @mrs.manizheh

‌‌‌
وقتی از کنار سپید رود عبور می کنید تا به شهر خلاقِ رشت برسید کلبه ای برای شما آماده شده ست که می توانید در آن استراحت کنید، کلبه ای با نرده های آبی و گل های رنگارنگ و شاداب، کلبه ای با معماری اصیلِ گیلانی. خوردن باقالا قاتق ، ترش تره و سیرقلیه اینجا بسیار می چسبد. شما می توانید روز خود را با نشستن بر روی ایوان زیبایش بگذرانید و یا قدم زنان به کنار سپیدرود بروید و به ماهیگیری مشغول شوید. ‌‌
‌‌
‌‌
کلبه سپیدرود
#کلبه اقامتی #دهگردی | کد 314
#گیلان | #رشت | #کوچصفهان | روستای #چولاب
‌‌
اطلاعات بیشتر : www.dehgardi.com
تلفن مشاوره : 09117559500

‌‌‌
یک کلبه ی کوچک کاهگلیِ تزئین شده با گل های رنگارنگ شمعدانی در محاصره ی تعداد زیادی آپارتمان های سرد و بی روح است . اما با وجود حجم زیاد این ساختمان های آجری و سربه فلک کشیده هنوز این کلبه خودنمایی می کند .اینجا محلی ست برای اقامت یک یا چند روزه ی شما در روستای زیارت در گرگان . از اینجا شما می توانید پیاده روی کنید تا استخر آب گرم روستا و یا اگر علاقه مندید به طبیعت گردی به آبشار دوقلویی که در همان حوالی ست بروید . ‌‌
نظر شما در مورد روستای زیارت چیست ؟
‌‌
#کلبه استرآباد
کلبه اقامتی #دهگردی / کد 119
#گلستان / #گرگان / روستای زیارت
‌‌
اطلاعات بیشتر : www.dehgardi.com
تلفن مشاوره: 09117559500

‌‌‌
گاهی زندگی با بستن چشم ها پایان نمی پذیرد بلکه شروع شیرینی میشود برای تصور کردن خاطرات گذشته و پیشه رو؛ چشمانتان را ببندید و قدم بزنید در کوچه های این دهکده؛ در این کوچه ها عاشقی ها کرده اند؛ نگاه ها و لبخند های عمیق رد و بدل کرده اند؛ بهار که از راه برسد پیچک های تازه متولد شده همچو داستان بیژن و منیژه که در ذهنمان رشد میکند بر روی این دیوارها آرام آرام با اردیبهشت و فروردین جوانه میزنند، پرنده های تازه از راه رسیده به دالان های تنگ و تاریک روح دوباره میبخشند و زندگی همچون رود دوباره جریان پیدا میکند؛ آری اینسان فلسفه زندگی جلوه پیدا خواهد کرد فقط با یک لبخند :)
‌‌‌
روستای پلکانی فارسیان
گلستان | آزادشهر | جاده خوش ییلاق
‌‌‌
@mahbube_tamaskani

‌‌‌
تنها واکنش طبیعی ما برای دیدن منطقه ای مثل گیلان این است که "اینجا باید بهشت باشد" ! در واقع شما از هر طرف احاطه شده اید با جنگل ،مزارع چای یا برکه های پرآب. اینجا، این کلبه در جایی ست که دور از هر کسی ست و احاطه شده است با سرسبزیِ مطلق .
برای رسیدن به این کلبه باید 35 دقیقه جنگل را قدم بزنید و به جایی برسید که هم سطح است با کوه های پوشیده از برفِ پشتِ قلعه رودخان و در آنجا با دانه دادن به مرغ وخروس ها و تجربه ی دوشیدن گاو و گوسفند مشغول باشید.
‌‌
شما چطور یک کلبه احاطه شده با جنگل و مزارع چای را توصیف می‌کنید؟
‌‌
کلبه جنگلی فوشه
کلبه اقامتی دهگردی | کد ۳۰۶
#گیلان | #فومن | روستای فوشه
‌‌
اطلاعات بیشتر : www.dehgardi.com
تلفن مشاوره : 09117559500

‌‌‌
وقتی همه به ما می گویند برای استراحت به شما نیاز داریم، به آنها می گوییم ما برای شما جایی در روستا داریم که منظره اش رو به آسمان، حیاطش متصل به جنگل و اتاق هایش معطر با بوی هیزم و آتش است. صبح ها با یک فنجان چای داغ خواب را از سرتان بپرانید و قدم زنان تا جنگل سرسبز بروید و از چشمه ای که سر راه قرار دارد آب گوارا بنوشید. شما میتوانید چند روزی را در همین حوالی به دیدن جاذبه های بکر روستایی بگذرانید و استراحتی آرام و راحت داشته باشید .
‌‌
کلبه کایلو
کلبه اقامتی دهگردی | کد ۱۰۴
#گلستان | علی آبادکتول | چلی سفلی
‌‌
اطلاعات بیشتر در سایت #دهگردی
تلفن مشاوره : 09117559500

‌‌‌‌
‌‌‌نگاه کنید به وسعت این دشت، درست نگاه کنید. انتهایش غروب است و پس از آن تاریکی از راه میرسد ؛با ناز و عشوه می آید دامنش را باز میکند، ستاره هایش را می پاشد، لبخند میزند و منتظر صبح می شود، اینجا این مکان پر است از نواهای به جا مانده از روزگاران قدیم پس هندزفری را از گوش هایتان بیرون بکشید و به آوای مردمان ترکمن گوش دهید. به دوتار هایشان خوب گوش دهید، نوای عشق و جنگ آمیخته در هم همراه اسب هایشان چهار نعل پهنه این هزاردره را می پیمایند.
‌‌‌
با ما به تجربه ی این همه زیبایی بیایید !
‌‌‌
تور نوروزی #دهگردی در ترکمن صحرا
‌‌‌
تاریخ اول : 1 تا 4 فروردین
تاریخ دوم : 9 تا 12 فروردین
‌‌‌
حرکت از تهران و کرج
تلفن هماهنگی و رزرو : 09122603655 ‌‌‌‌
Photo : @m.a.h.a.65

‌‌‌
در روستایی مرطوب و سرسبز در قلب زیتونِ ایران کلبه ای با رنگ قهوه ای قرار دارد که یادآور زندگیِ آرام و بی دغدغه ی گذشته است . کلبه ای که با هنرِ درآمیخته با طبیعت به دستان معمار پیرِ روستا ساخته شده است .
استراحت چند روزه در این کلبه به سبک زندگی اصیلِ گیلانی می‌تواند شما را به آرامشی زیبا برساند و این بهترین تجربه برای شما خواهد بود تا سفر را به معنای واقعی خود درک کنید :)
‌‌‌‌‌
کلبه خان بابا
کلبه اقامتی دهگردی | کد ۳۰۸
#گیلان | #رودبار | روستای اصطلخ جان
‌‌‌‌‌
اطلاعات بیشتر در وبسایت #دهگردی
تلفن مشاوره :09117559500
‌‌‌‌‌‌
Photo : @dehgardi

‌‌‌
شب ها در کویر توران، زیر تابشِ دلبرانه ی ستاره ها ، میتوانیم حلقه ای صمیمی به دور آتش ایجاد کنیم و تا صبح بنشینیم و چای بنوشیم، گرمای آتش را گره بزنیم به گرمای رفاقت ، گل‌بگوییم و گل بشنویم ، موسیقی گوش کنیم، ستاره ها را بشماریم و نقشِ آرامش زندگی را در آسمان رسم‌کنیم.
این یک تجربه ی بی نظیر از زندگی در روستای قلعه بالا و در دلِ زیستکره ی توران است و #دهگردی این تجربه را با شما به اشتراک می‌گذارد :)
‌‌‌‌
سرای امید - کد 202
#سمنان / بیارجمند / روستای #قلعه_بالا ‌‌
‌‌‌‌
اطلاعات بیشتر : www.dehgardi.com
تلفن مشاوره و رزرو : 09117559500

‌‌‌‌
در دامنه ی یک دشت وسیع، جایی وسط کوه های سر به فلک کشیده ی خلخال و تالش ، درست در جایی که ابرها و خانه های چوبی همدیگر را در آغوش می گیرند، کلبه ای چوبی قرار دارد که در فصل بهار احاطه می شود با گل های سفید و بنفش و استراحت چند روزه در اینجا جزوی از عمر شما محسوب نمی شود، اینجا جهانی دیگر است .
‌‌
#کلبه چوبی دشت دامن
کلبه اقامتی #دهگردی | کد ۳۱۸
#گیلان | #پونل به #خلخال | #ییلاق دشت دامن
‌‌
اطلاعات بیشتر www.dehgardi.com
تلفن مشاوره : 09117559500

Most Popular Instagram Hashtags