defnesuman defnesuman

637 posts   6,948 followers   1,972 followings

Defne Suman  Mesaj yerine e-mail atınız lütfen. sumandefne@gmail.com

Healing cat Milly easing menstrual cramps. Yastıklar kardeşimiz Noodle’ın hediyesi. @turkoglunarin

Sezon finali de final oldu hani! Bu güzel günü mümkün kılan Ürün Kurtiç arkadaşım, “event manager”im Fatma Şafak P. (@fsafak.p ), Anadolu yakasının biriciği Nail Kitapevi ( @nail_kitabevi) yüksek edebi zevki ve sıkı sorularıyla beni terleten canım @charlikush, beni yükselten öğrencilerim, dostlarım ve ailem... İyi ki varsınız. Atina yolunda sizi şimdiden özledim.

İçi güzel dışı güzel Berivan bu İstanbul seferinde seni bir değil, iki defa görmek ne güzel oldu! Nice beraber etkinliklere ve dahası. ❤️ @berivanaslansungur @nail_kitabevi

Nail Kitabevi'nde sıcacık bir sohbet için sizi de cumartesi saat 15:00'de bekliyoruz. Çağlayan Erendağ ile Kahvaltı Sofrası'nı konuşuyoruz. Görüşmek üzere. @charlikush @nail_kitabevi #kuzguncuk #kahvaltisofrasi #nailkitabevi

Yılbaşı promosyonu... Doterra öz yağları yüzde 15 indirimli.
Motivate Touch: Güven, cesaret ve inanç duygularını teşvik eder.
Şüphe, karamsarlık ve alaycılık gibi kötücül duyguları giderir.
Forgive Touch: Memnuniyet, rahatlama ve sabır duygularını teşvik eder.
Öfke ve suçluluk gibi kötücül duyguları giderir.
Past Tense Roll on: Topraklanmaya ve dengeli duygular sağlamaya yardımcı olur.
Stresli hislerle başa çıkmayı kolaylaştırır.
Kolay uygulama için bir rulo şişede paketlenmiştir.
Fiyatlar için bize mesaj atınız.

Yılbaşı promosyonu... Doterra öz yağları yüzde 15 indirimli.

Greyfurt ciltteki sivilce lekelerinin görünümünü iyileştirir. Sağlıklı metabolizmayı destekler. Ruhu canlandırır.
Balance: Denge tüm vücutta gevşeme hissini teşvik eder. Endişeli duyguları hafifletmeye yardımcı olabilir.
Huzur ve denge duyguları uyandırır.

Limon ev temizliğinde, havayı arındırmada kullanılır. Suya damlatıp içildiğinde zindelik sağlar. Yemeklere ve tatlılara tat vermek için katılabilir. Yutulduğu takdirde iç organları arındırır ve sindirimi güçlendirir.

Yabani Portakal güçlü bir temizleyici ve arındırıcıdır. Bağışıklık sisteminin sağlıklı çalışmasını destekler. Zihin ve bedende canlandırıcı etki yapar.

Nane yutulduğu takdirde sağlıklı solunumu destekler ve nefesi temizler. Dahili olarak alındığında sindirim sağlığını destekler. Doğal bir böcek kovucudur.

Fiyatlar için bize mesaj atınız.

Yüzlerindeki ifadeye bakılırsa mucizeydim belki de onların gözünde... Dedem Macit Gökberk, nenem Zahide Gökberk ve babam Kemal Suman. Benim bu fotoğrafta uçtuğum gibi uçuyorsunuz siz de şimdi göklerde. 1974, Büyükada

Bu Cumartesi sizleri Kuzguncuk'taki Nail Kitabevi'nin samimi ortamında, Çağlayan Erendağ ile yapacağımız söyleşimize bekliyoruz. @charlikush @nail_kitabevi #kuzguncuk #nailkitabevi

#Repost @kuzularikesmeyin (@get_repost)
・・・
Fotoğrafta gördüğünüz kişinin adı Birgül. Alacalı cinsten, biraz buruk, mağrur, tüy gibi hafif, çok kibar, çok akıllı ve çok güzel bir kız.
Yaklaşık 1 yaşında olduğunu tahmin ettiğimiz sevgili Birgül'ü İstanbul Caddesi'nde yürürken çok hasta bir hâlde bulduk. Şu anda @BakirkoyVeteriner'de tedavisi devam ediyor, iyileştiğinde de kısırlaşacak.
Bu güzel kız ömürlük yuvasında hep sevgiyle yaşasın istiyoruz. Bu sorumluluğu alamasanız bile bu post'u paylaşabilirseniz çok mutlu olurum. Birgül dışarıdaki vahşi, çürük dünyaya geri dönmesin.
Onun için ömür boyu her türlü maddi/manevi desteği verebileceğimden de emin olabilirsiniz (Boğazımda bir yutkunamama hâli).
İletişim: Erdem / 0555 228 24 24

Doğal öz yağlarımızda yılbaşı indirimi var! Sadece bir telefon uzağınızda. Arayınız, mesaj atınız. Doğal, organik, her derde deva. Yemeğinize suyunuza katın, teninize sürün, koklayın ya da odanıza salın kokusunu. Tabiatın kuvveti iyileştirir.

İşte size biz #tbt ! Kucağımda Lukas var, Yasemin'in karnı içinde ise Alpcim. Alpcim, altı sene önce bugün kelimenin tam mânâsı ile elime doğdu. Bana teyze diye seslenen ilk ve tek insan evladı olarak yüreğimde sarsılmaz bir yer edindi. Artık fotoğraflarının ondan izinsiz sosyal medyada görünmesini istemediği için (rispect) onu kutlamak üzere ben de bu karemizi seçtim. İyi ki doğdun Alp'im, teyzesinin kuzusu. Seni çok seviyorum. Hiç kimseyi sevmediğim gibi...

Bugüüüüün! @aylinaslim ile Caddebostan Kültür Merkezi’nde söyleşimiz var! Haydi gelin.

Most Popular Instagram Hashtags