[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

daghdagherahbar daghdagherahbar

84 posts   64 followers   6 followings

The Leaders' concerns  دغدغه رهبر 📚Understanding the leaders’ thoughts are our most important priorities. 📚آشنایی با اندیشه ولی فقیه مهم ترین اولویت ماست.

https://tlgrm.me/daghdagheRahbar

از خنده اش به جام دلم ،
آب قند شد... 🌸روزت مبارک بهترین بابای ما 🌸

#میلاد_باسعادت_امیرالمومنین
#روز_پدر_مبارک

بسم الله
#ویژه_ميلاد_حضرت_جوادالائمه_علیه_السلام ✳️ امام جواد(ع) بانی بحث آزاد در جامعه اسلامی

رهبرانقلاب حفظه الله :
🔹[امام جواد]، اولين كسى بود كه به طور علنى بحث #آزاد را بنيان‌گذارى كرد. در محضر مأمون عباسى، با علما و داعيه‌داران، درباره‌ دقيقترين مسائل حرف زد و استدلال كرد و #برترى خود را و حقانيت سخن خود را ثابت كرد. 🔹بحث آزاد، ميراث اسلامى ماست، بحث آزاد در زمان ائمه‌ى هدى رائج بوده است و در زمان امام جواد به وسيله‌ى آن امام بزرگوار با آن شكل نظيف انجام گرفته است. 🔹ما امروز اگر به بحثهاى آزاد پاسخ مى‌دهيم به هيچ وجه به خاطر جوسازيهايى كه از سوى بعضى از عناصر مخالف انجام مى‌گيرد نيست، اين #سنت_اسلامى ماست. 📌۶۰/۲/۲۵‌
@daghdagheRahbar

#ویژه_میلاد_باسعادت_زینب_کبری
🌺هردختری که دخترزهرانمیشود
🌺هربانویی که زینب کبری نمیشود
🌺داروندارحضرت حیدر،مجلّله
🌺جزتوکسی "زینت بابا" نمیشود
🍃رهبرانقلاب درمرقدحضرت زینب(س) 1363
@daghdagheRahbar

■دو ماه بود که ارزوهایش را در کنار بهنان میدید... و چه زود تمام شد..."شهادتت مبارک بهنام..شفاعتم کن"

فیلم کامل رو در کانال تلگرامی ما ببینید
ادرس کانال در بیو
#تازه_عروس
#شهید_بهنام_میرزاخانی
#دعا_برای_آتش_نشانان
#آتش_نشان
#مدافع_حرم
@daghdagheRahbar

‍ بسم اللّه
دونالد ترامپ در مراسم تحلیف:
■ما از دو قاعده ساده تبعیت خواهیم کرد؛ آمریکایی بخرید، آمریکایی استخدام کنید!

رهبر انقلاب حفظه الله:

دلیل پیشرفتهای علمی و صنعتی امریکا بکارگیری #اقتصاد_مقاومتی است!
●اقتصاد مقاومتی یک اندیشه تجربه شده در دنیا است و فقط اختصاص به ما ندارد و این موضوع کشور را در برابر تکانه های گوناگون جهانی حفظ خواهد کرد.
1395/10/12
#اقتصاد_مقاومتی_آمریکایی
#اقتصاد_مقاومتی
#ترامپ
#آمریکا
#مراسم_تحلیف
#امام_خامنه_ای
#دغدغه_رهبر
#khamenei

متن فارسی سوگند ترامپ bbc.in/2jwxHse
منبع انگلیسی بخشی از سوگند ترامپ http://www.bbc.com/news/world-us-canada-38696958
آشنایی با اندیشه ولی فقیه مهم ترین اولویت ماست.
@daggdagheRahbar

‍ بسم اللّه
غریب های خاموش...
ما روحانی بد داریم تاجر بد داریم معلم بد داریم کاسب بد داریم وکیل بد داریم اما آتش نشان بد نداریم چون نمیگه ۱۰۰۰ تومن بده تا نجاتت بدم...میاد نجاتت میده حتی به قیمت جون خودش...
شهدای مظلومی هستند شهدای آتش نشان..
#امن_یجیب_المضطر_اذا_دعا_ویکشف_السوء...
#دعا_برای_آتش‌نشانان
#آتش_نشان

پ.ن:
•خونِ دوستان و همکاران من بر گردن مدیران بازاری این ساختمان و مسئولان وزارت کار است؛ تا کی آتش‌نشانان باید تاوان مال‌اندوزی و اهمال مالکان و بازاریان را بدهند؟ ■مهندس یاراحمدی، معاون سابق پیشگیری سازمان آتش‌نشانی
لینک کانال در بیو
@daghdagheRahbar

رهبرانقلاب
✅خیلی مرد قوی بود مرحوم نواب، من شنیدم یک وقتی رفته بود اردن گوش ملک حسین را گرفته بود گفته بود پسر عموجان این انگلیسها خیلی خطرناکند، آخر ملک حسین سید بود.

#شهید_نواب_صفوی
#نواب_صفوی
#امام_خامنه_ای
#khamenei

@daghdagheRahbar

بسم اللّه ⚫️آن مرد هم بدرقه شد... ❌اما این چند روز بعضی ها مثل صدا و سیما و برخی دوستان اینجا و آنجا آنقدر از خوبی های اقای هاشمی نوشتند و گفتند که در حد قدیس انقلاب #تطهیر شد رویه ای که اندکی توهین به شعور ملت به نظر میرسد. ⚠️ وقتی بلد نیستیم بحران را مدیریت کنیم لازم نیست با #دروغ و ندانم کاری نقش سنگ مهربان در داستان خاله خرسه را بازی کنیم. ❗️سابقه انقلابی مرحوم هاشمی در کنار رفتارها و تصمیمات این ده سال اخر عمر وی #توامان باید در نظر گرفته شود. 👈بد نیست کمی شیوه و رفتارمان را منطبق کنیم بر نگاه و رفتار #ولی ! ‼️رهبر انقلاب هم در پیام تسلیت خود اشاره داشتند و هم امروز برای پاسداشت آن سابقه خود بر پیکر مرحوم هاشمی اقامه نماز کردند حتی در ابتدای نماز تاکید بسیار داشتند بر قرائت اذکار از جانب همه برای میت؛ اما ذکر مستحبی «اللهم انا لا نعلم منه الا خیرا/خدایا ما غیر از خوبی از این میّت نمی دانیم» را در نماز بر جنازۀ هاشمی قرائت نکردند. ✅این یعنی #عدالت رفتاری، یعنی عدالت اخلاقی! ⚠️کمی ولایت فهم تر باشیم. همین!
#امام_خامنه_ای
#تاریخ
#تحریف
#دروغ
#بی_بصیرتی 📚آشنایی با اندیشه ولی فقیه مهم ترین اولویت ماست.

امام جواد علیه السّلام:
💠هركس قبرعمّه ام(حضرت معصومه)رادر قم زيارت كند،بهشت پاداش اوست
📌كامل الزيارات
#ویژه_وفات_حضرت_معصومه_سلام_الله_علیها
📚آشنایی با اندیشه ولی فقیه مهم ترین اولویت ماست.
@daghdagheRahbar

بسم الله 📌پيام تسليت رهبر انقلاب اسلامی در پی ارتحال آیت‌الله #هاشمی_رفسنجانی
بسم‌الله الرحمن الرحیم
انّا لله و انّا الیه راجعون
با دریغ و تأسف خبر درگذشت ناگهانی رفیق دیرین، و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی، و همکار نزدیک سالهای متمادی در عهد جمهوری اسلامی جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی را دریافت کردم. فقدان همرزم و همگامی که سابقه‌ی همکاری و آغاز همدلی و همکاری با وی به پنجاه و نه سال تمام می‌رسد، سخت و جانکاه است. چه دشواریها و تنگناها که در این دهها سال بر ما گذشت و چه همفکریها و همدلیها که در برهه‌های زیادی ما را با یکدیگر در راهی مشترک به تلاش و تحمل و خطرپذیری کشانید. هوش وافر و صمیمیت کم‌نظیر او در آن سالها، تکیه‌گاه مطمئنی برای همه‌ی کسانی که با وی همکار بودند به ویژه برای اینجانب به شمار می‌آید. اختلاف نظرها و اجتهادهای متفاوت در برهه‌هائی از این دوران طولانی هرگز نتوانست پیوند رفاقتی را که سرآغاز آن در بین‌الحرمین کربلای معلّی بود به کلی بگسلد و وسوسه‌ی خناسانی که در سال های اخیر با شدت و جدیت در پی بهره برداری از این تفاوت های نظری بودند، نتوانست در محبت شخصی عمیق او نسبت به این حقیر خلل وارد آورد.
او نمونه‌ی کم نظیری از نسل اول مبارزان ضد ستم شاهی و از رنج دیدگان این راه پر خطر و پر افتخار بود.
سال ها زندان و تحمل شکنجه های ساواکم و مقاومت در برابر این همه و آن گاه مسئولیت های خطیر در دفاع مقدس و ریاست مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان و غیره، برگ های درخشان زندگی پر فراز و نشیب این مبارز قدیمی است.
با فقدان هاشمی اینجانب هیچ شخصیت دیگری را نمی شناسم که تجربه ای مشترک و چنین دراز مدت را با او در نشیب و فرازهای این دوران تاریخ ساز به یاد داشته باشم.
اکنون این مبارز کهنسال در محضر محاسبه‌ی الهی با پرونده‌ای مشحون از تلاش و فعالیت گوناگون قرار دارد، و این سرنوشت همه‌ی ما مسئولان جمهوری اسلامی است.
غفران و رحمت و عفو الهی را برای وی از صمیم قلب تمنا می‌کنم و به همسر گرامی و فرزندان و برادران و دیگر بازماندگان ایشان تسلیت عرض میکنم .
غفرالله لنا و له
سید علی خامنه ای
۱۹ دیماه ۱۳۹۵

Most Popular Instagram Hashtags