[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

daffodil5266 daffodil5266

113 posts   331 followers   30 followings

Daffodil 

ده ویتامین ضروری برای بدنسازان💪
1⃣ ویتامین ب12
2⃣ بیوتین
3⃣ ویتامین B2
4⃣ ویتامین A
5⃣ ویتامین E
6⃣ ویتامین 3 B
7⃣ ویتامین D
8⃣ ویتامینB1
9⃣ ویتامین6 B
🔟 ویتامین C

حرارت دادن(طبخ) كلم بروكلي باعث غير فعال شدن آنزيمي بنام "ميروسيناز" مي شود.
آنزيم مذكور كه در بروكلي موجود است به پاكسازي كبد از مواد سرطان زا كمك مي كند، پس بي شك مدل خام را ترجيح خواهيد داد.

✅بهترین منابع پروتئینی برای ورزشکاران و عضله سازی
1⃣سینه مرغ
2⃣سینه بوقلمون
3⃣ماهی
4⃣شیر
5⃣پنیر کاتیج
6⃣ماست یونانی
7⃣گوشت گاو بدون چربی
8⃣تخم مرغ کامل

✍️ سفیده تخم مرغ در مقایسه با تخم مرغ کامل

خوردن #تخم_مرغ_کامل (سفیده و زرده) پس از #ورزش سبب #سنتز_پروتیین بیشتری در مقایسه با خوردن فقط #سفیده_تخم_مرغ می شود. علت این پدیده هنوز از نظر علمی بطور دقیق مشخص نیست و احتمالا ربطی به مسیر #mTor و یا پویایی #لوسین ندارد.
تخم مرغ کامل 3 برابر بیشتر از سفیده #کالری دارد و به دلیل #چگالی بالای #زرده_تخم مرغ، مصرف تخم مرغ کامل در افراد توصیه نمی شود.

10 نفر #مردجوان سالم، با میانگین سابقه ورزشی 5 سال و 16 درصد چربی، همراه با رژیم غذایی نظارت شده، پس از انجام تمرین #مقاومتی، 3 عدد #تخم_مرغ_کامل (سفیده و زرده) و یا فقط سفیده تخم مرغ (مقدار پروتیین مساوی با تخم مرغ کامل) مصرف نموده اند.نتایج پس از 5 ساعت از مصرف تخم مرغ نشان داده است که هر دو سفیده و تخم مرغ کامل باعث افزایش سطوح غلظت #لوسین در خون شده، و بر تعادل #پروتیین کل بدن و انتقال اسیدهای آمینه به عضلات و همچنین بر پیام دهی مسیر آنابولیک #mTOR تاثیر یکسانی داشته است.

اما #سنتز_پروتیین پس از خوردن تخم مرغ کامل بیش از سفیده تخم مرغ بوده است .

اجرای حرکت شراگ با دمبل بصورت نشسته با قرار گیری دستها در پهلو ها👆☝️💪

❇️احرای صحیح حرکت
#تمرین_صحیح
زیر بغل دمبل تک خم

🔰میوه های چربی سوز و عضله ساز🔰

1.سیب
2.زغال اخته
3.طالبی و گرمک
4.گریپ فوروت
5.لیمو ترش
6.انبه
7.پرتقال
8.هلو
9.آناناس
10.تمشک
11.توت فرنگی
12.گوجه فرنگی
13.نارنگی

#تقدیم_به_زنان_سرزمینم 🙏❤️🙏 یک زن گرانبهاترین اعجاز خداست

برای داشتنش باید وضوی باران گرفت

و به نام عشق شبنم وار برعطر او سجده کرد

وهزار هزار گل سرخ را تسبیح لحظه هایش نمود.

او اجابت میکند عشقی بالاتر از خورشید و زیباتر از مهتاب را... و تنها یک زن میداند آیین دوست داشتن را... و آنقدر زیبا هدیه میکند این عشق را که سیراب شوی... آری میدانی که او الهه ی عشق است و بهشت کمترین سرزمین اوست

تقدیم به همه ی مادران ،زنان و دختران سرزمینم ❤️….

✳️۵ دلیل که چرا تمرینات شکم شما موثر واقع نمی‌شوند ✅چربی بدن بالا

یکی از رایج ترین دلایلی که چرا تفکیک عضلات شکم اینقدر سخت است، تجمع چربی در شکم است. تفکیک عضلات شکم پوشیده شده با لایه‌های ضخیم چربی، به کار بیشتری نیاز دارد. مهم نیست که چند ساعت دراز نشست انجام دهید یا خلبانی بروید، اگر درصد چربی بدنتان را پایین نیاورید، به نتیجه‌ی مورد نظرتان نمی‌رسید. ✅برنامه‌ی ورزشی شما تنوع ندارد

شما نمی‌توانید با همان برنامه‌ی قدیمی روی عضلات شکمتان کار کنید. بعنوان مثال اگر انواع مختلف کرانچ را انجام می‌دهید، کافی نیست؛ چون فقط عضلاتتان را خم می‌کنید و تمام گروههای عضلانی دیگر در بخش میانی بدنتان را بکار نمی‌گیرید. ✅شما عضلات را تحریک نمی‌کنید

برای تفکیک عضلات شکم، باید عضلات را درگیر و مشغول نگه دارید. مگر در موردی که در حال ایجاد استقامت هستید، لازم نیست که یک تمرین را به دفعات زیاد، تکرار کنید. کلید تفکیک عضلات، رشد ماهیچه‌های شماست. شما باید عضلات شکمتان را تحریک کنید تا حجیم شوند.
هنگامیکه تمرین می‌کنید، لایه ای از چربی آب می‌شود و عضلات تخت زیرین را آشکار می‌کند. برای تفکیک عضلات شکمتان، تمرین با وزنه را آغاز کنید. ✅شما به عضلاتتان استراحت نمی‌دهید

برای رسیدن به اندام مورد نظرتان لازم نیست هر روز تمرین کنید، به خودتان زمان بدهید که بین تمرینات استراحت کنید. وقتی به خودتان برای ترمیم کشیدگی عضلاتتان فرصت ندهید، روز بعد احساس درد خواهید کرد و این مسئله بر کیفیت تمرین شما تاثیر می‌گذارد. شما می‌توانید هفته ای ۲ تا ۳ بار ورزش کنید. در بقیه‌ی هفته، به خودتان استراحت دهید. ✅شما وعده‌های غذایی سالم و متعادل نمی‌خورید

ممکن است وسوسه انگیز بنظر برسد که برای تکمیل تمرینتان به یک رژیم غذایی شدید روی بیاورید، اما در مقابل این وسوسه مقاومت کنید. حذف گروه‌های اصلی مواد غذایی از رژیم غذایی‌تان، شما را به نتایج مورد نظرتان نمی‌رساند. به جای محروم کردن خودتان، از یک رژیم با کربوهیدرات کم و پروتئین بالا استفاده کنید. شما هنگام تمرین، به تمام مواد مغذی و انرژی که بدست آورده‌اید، نیاز خواهید داشت.

18نوع ازانواع حرکات شنا

‍ ‍ #بدنسازی_اصولی
سری #عضلات_بازو
جلو بازو دمبل متناوب ایستاده نوع حرکت: مقاومتی
عضله اصلی: بازویی ، دوسر بازویی
عضلات کمکی: بازویی زند اعلی ، دلتوئید
تجهیزات لازم: دمبل
مکانیک: تک مفصلی
سطح: متوسط

حالت شروع

پاها را اندکی باز کرده و زانوها را کمی خم کنید و در هر دست یک دمبل نگه دارید. دست ها باید در حالت خنثی بوده و کف دست ها به سمت داخل باشند. دست ها باید کنار پهلوها کشیده شوند.

حرکت

ساعدها را به سمت شانه خم نموده و ضمنا تا عضله ی دوسر کاملا منقبض شده و دمبل ها موازی با زمین قرار می گیرند، ساعدها را به سمت خارج بچرخانید. برای لحظه ای انقباض را حفظ نموده سپس با آرامی بازو را به حالت اولیه برگردانید و حرکت را با دست مخالف تکرار کنید.

هدف

این تمرین یکی از بهترین حرکت ها برای تقویت قدرت و حجم عضله ی دوسر است. این تمرین چند مفصلی کاملا عضله ی دوسر و بازویی زنداعلی و ساعدها را به فعالیت وامی داد. دلتوییدها نیز در این حرکت شرکت می کنند.

تنفس

حین برگرداندن دمبل به حالت اولیه نفس بکشید و وقتی ساعدها را به سمت شانه خم می کنید، آزادش کنید.

نکات

حین به انتها رسیدن حرکت مثل تمامی تمارین با دمبل با پرورش عضله ی خارجی دوسر (عضله ی بازویی) چرخش مچ دست به سمت خارج، امکان پذیر می شود. می توانید جهت تمرکز بیشتر روی عضله ی بازویی خارجی و بازویی زنداعلی این تمرین را به صورت دمبل چکشی انجام دهید.

خطاها

با خم کردن ساعدها به سمت شانه، کمر را تکان ندهید.
جهت بهره گیری بیشتر، از اثر آونگی دمبل استفاده نکنید.
اجرای این تمرین باید با پاهایِ کشیده و نه خم شده صورت بگیرد. خیلی مهم است که فشار زیادی به کمر وارد نشود.

Most Popular Instagram Hashtags