czarnyfuriat czarnyfuriat

1,188 posts   12,491 followers   319 followings

Czarny Furiat 

Monika Plawecka 12tyg moim skromnym zdaniem forma SZTOS 👏

DZIAŁAJMY KIEDY RESZTA WCIĄŻ TYLKO MARZY.
Jedziemy Panie i Panowie siedzeniem i narzekaniem niczego nie zwojujemy.
Jesteśmy silni wielokrotnie sami jeszcze nie wiedząc jak bardzo.

Mieć cel, polegać na sobie , wrogom śmiać się w twarz.

MINUS 30 KG DAMIANA 😎

Współpraca ze mną popłaca.

Czasem na wyjeździe gdy nie mam szans na mój normalny posiłek ratuje się tym co było można kupić pod ręką. Jak dzisiaj 😀

Idealne miejsce na aeroby 🏊‍♂️

ZACZĄŁEM OD SIEBIE.
Przede wszystkim chciałem pomóc sobie i od tego się wszystko zaczęło. Nie sądziłem , że tak mnie to pochłonie i stanie się moim życiem. Dzisiaj to ja jestem "krawcem sylwetek". I mam swoją armię z którą należy się liczyć. #EF

ODWAŻNA DECYZJA + WYTYCZNE = NOWE ŻYCIE😎
DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY CZYLI DO NAS.

NOWA ...ANIA.

Ania już nie ma balastu na brzuchu. Minus 8kg wagi...plus kilogramy dobrego samopoczucia.. #EF

WAKACJE , URLOPY , WYJAZDY , WYPADY , WESELA ITD....jesteście w trakcie pracy ze mną i co? Jak to ugryźć żeby nie zmarnować włożonej pracy i efektów.

Nic się nie bójcie wakacje to max 2 tygodnie tak myślę. To tak krótki czas , że w zasadzie nic Wam się nie stanie. Wiecie , że pracując ze mną metabolizmy się rozkręcają....im ta praca trwała dłużej tym metabolizm pędzi szybciej. Ja też jestem jednym z Was i także bywam poza moją kuchnią i także doświadczam na sobie tego stanu. Jedyne co się dzieje na wyjazdach na jedzeniu hotelowym to fakt, że solone potrawy a takie są w zasadzie w większosći powodują lekkie zatrzymanie wody pod skórą... ale tym się nie przejmujcie. Wracacie do siebie , wracacie do naszego stylu życia i max 4-5 dni i jest po sprawie....WRACACIE DO STANU SPRZED WYJAZDÓW I RUSZACIE DALEJ PO SWOJE PO PROGRES PO ZADOWOLENIE.

W tak trudnych warunkach jeszcze nie trenowałem. Na zewnątrz +36 w cieniu...na siłowni nawiewy które w ogóle sobie nie radzą...jest +28. Szok termiczny. Czuję jak zaczynam się pocić jakbym siedział w saunie A za mną dopiero 2 serie rozpietek (zasada wstępnego zmęczenia Weidera 😀). Wyjdę stąd mokry jak kaczka. ...nie zamierzam jednak nie zrobić treningu.
Pozdrawiam gorąco. Przywiozę do Polski słońce.

KAŻDY FACET FINALNIE CHCE BUDOWAĆ MASĘ 😎

Na zdjęciu Bartek, który od razu napisał żebym go nie oszczedzał.
A proszę bardzo.

Fejsbukowa rzeczywistość 😂😂

Most Popular Instagram Hashtags