creatolye creatolye

670 posts   3138 followers   5942 followings

CreAtolye / Cihangir  Cafe • Vintage Shop • Interior Design • Workshop • Comedy Club • Digital Agency • Events • CoWorking Space • Kids' Club • Food Delivery

Bakın Ne Anlatıcam! / Cenk Acarlar Stand Up

CreAtolye, yeni nesil stand up gösterilerinin adresi olmaya devam ediyor. İki sezondur CreAtolye sahnesinde 'Anne Ben Uzaylı Mıyım?' ve 'Ne İşim Var Lan Benim Burada!' adlı stand up gösterileriyle bizi çok güldüren Cenk Acarlar, 10 Haziran'daki sezonun son gösterisinde yine bir acayiplik yapıyor! Sadece iki gösteri yapıp sıkıldığı oyundan vazgeçiyor ve yeni oyunu 'Bakın Bakın Ne Anlatıcam!' ile sezonu kapatıyor.

Bu yeni oyunu bizzat kendisi yazmış, yani o öyle iddia ediyor! Yönettiğine şu ana kadar biz şahit olmadık. Genel olarak komik, replik unutulduğu vakit dedikodu yöntemiyle oyunun devamlılığının sağlandığı, oyunda kendinize ait pek birşey bulamadığınız ve fakat kendinizden birşeyleri oyuna katabildiğiniz bu acayip, eşi benzeri olmayan gösteri 'Bakın Bakın Ne Anlatıcam!', 10 Haziran Cumartesi saat 20.00'de CreAtolye sahnesinde!

Gösteri Tarihi/Saati: 10 Haziran Cumartesi/20:00
Mekan: CreAtolye, Oba Sk 2A Cihangir Beyoğlu
Ücreti: 30 TL (Biletix, Kapıda)

Cenk Acarlar Hakkında: İstanbul doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü'nden mezun olmuştur. İlk olarak 2011-2013 yılları arasında ATV ekranlarında yayınlanan, başrollerinde Oya Başar, Şafak Sezer, Zeynep Gülmez ve Evrim Akın'ın rol aldığı "Alemin Kıralı" isimli komedi dizisinde "Tapir Entregir" karakteri ile tanınmıştır. 2014 yılında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan, başrollerinde Emre Altuğ, Volkan Severcan ve Nefise Karatay'ın rol aldığı "Otel Divane" isimli komedi dizisinde "Deli Bellboy Yüksel" karakterini, 2016 yılında Star TV'de yayımlanan "Göç Zamanı" adlı dizide "Yasin" karakterini canlandırmıştır.

@cenkacarlar #komedi @standupbulteni #komik #comedy #standup #cihangir #creatolye #bakınbakınneanlatıcam

Hipnoz teknikleri ile yapılan Regresyon(geçmiş) ve Progresyon(gelecek) çalışmaları hayatınızda duyusal ve duyggusal bir iyileşme sağlar. Geçmiş takıntılar, daimi korkular, bitmeyen yas, gelecek kaygı ve endişeleri, hüzün, hayal kırıklıkları denetimsiz duygular, duyuların tam kullanılamayışı, öfke, pişmanlık, suçluluk vb. yük duygulardan özgürleştirir ve dengeler.

Regresyon ve Progresyon yaşam terapilerinde amaç; zihin-beden sisteminde bulunan geçmişe dair birikmiş duyguları ve geleceğe yönelik endişe ve korkuların bedende yarattığı tıkanıklıkları serbest bıraktırmaktır. Bu serbest bırakmayla içsel dengelenme yeniden sağlanır. Geçmişten ve gelecekten özgürleşip anda kalarak içinizdeki gücü ve sevgiyi yeniden keşfetmeye başlarsınız.

Etkinlik Tarihi/Saati: 27 Mayıs Cumartesi – 14:00-16:00

Etkinlik Ücreti: 50 TL

Etkinlik Mekanı: CreAtolye Oba Sokak 2A Cihangir Beyoğlu

Bilet: Kapıda&Biletix

Güler Pınarbaşı Hakkında: Farkındalık Eğitmeni, hipnoterapist ve yazardır. Uzun yıllar basın-yayın- halkla ilişkiler sektöründe çalışmıştır. 2000 yılında Üçüncügöz Dergisi’ni yayımlamaya başlamış ve farkındalık konularında araştırmalar yaparken birçok eğitim ve uygulamalara katılmıştır. NLP Trainer (Beyin Dili Programında eğitimcinin eğitmeni), Hipnoterapi de NLH Master (Beyin Dili Hipnoterapisi), bir çok şifa sanatlarında da uygulayıcı ve eğitmendir. İstanbul’da yaşamaktadır. Asya ve Avrupa Yakası’ndaki merkezlerde bireysel seanslar, kurumsal grup çalışmaları yapmakta, 3. Göz Farkındalık Okulu kapsamındaki konularda, farkındalık eğitim ve seminerleri düzenlemektedir. #hipnoz #şifa #3.göz #creatolye #cihangir @gulerpinarbasi @3.gozdergisi #regresyon

CreAtolye, “her metrekarede daha çok hayat” yaklaşımıyla, yaşam biçimleriyle birlikte değişen dönüşen mekân anlayışına da mükemmel bir karşılık veriyor. Hiçbir şeyin kalıcı olmadığı seri imalat dünyasına karşı, hayatı yeniden zengin bir hale getirme arzusunu canlı tutuyor. Burada herşey birazdan başlayacak sanat performansının bir dekoru, herşey satılık ve yeni sahibini bekliyor.
#old #vintage #retro #creatolye #cihangir @creatolyestore

Bizce artık en çok kadınlar güldürüyor ve bakın Lesli Karavil 31 Mayıs'taki gösterisi için ne diyor: 'Güldürmek ve sizle gülmek...Çünkü gülmek bizi hayata bağlıyor, birbirimize bağlıyor. Güldüğümüz an düşünmüyoruz artık, hayatın içinde akıyoruz birlikte... Sizlerle birlikte ben de yükseliyorum. Gülelim, gülelim ve gülelim dostlar birlikte.' Tarih: 31 Mayıs / Çarşamba

Saat: 21:30

Giriş Ücreti: 40 TL

Biletix tükenmiştir, aşağıdaki numaradan rezervasyon yapabilirsiniz:

Rezervasyon: 0530 104 15 99

Süre: 80 dakika

#womenpower #standup #standupshow #içerdekadınstandupçıvar @leslikaravil #creatolye #cihangir

Beden, zihin ve ruhun sağlıklı, uyumlu ve enerjilerinin farkında olması için an bilincinin geliştirilmesi önemlidir. Geçmiş, şimdi ve gelecek zamanlar anda bulunur. Geçmişin geçmiş anıları geleceğe yansıdığında yaşanacak birçok an heba olur. Anda fark etmek, öğrenmek ve serbest bırakmak farkındalığın şifası ile hafiflemek mümkündür.
3. Göz ile ‘Farkındalık’ olanı olduğu gibi görmektir.
23 Mayıs Salı akşamı, CreAtolye’nin büyülü ortamında gerçekleşecek farkındalık sohbetinin ardından yaşama olan bakış açınız değişecek.
Güler Pınarbaşı Hakkında: Farkındalık eğitmeni ve yazarı Pınarbaşı, 3. Göz Dergisi’nin kurucusu ve genel yayın yönetmenidir. Dergiyi yayımlarken, farkındalık konularında araştırmaların içine girerek, konu kapsamında pek çok seminer, eğitim ve uygulamalara katılmıştır. NLP Trainer (Beyin Dili Programında eğitimcinin eğitmeni), Hipnoterapi de NLH master (Beyin Dili Hipnoterapisi), birçok şifa sanatlarında da uygulayıcı ve eğitmendir; EFT, ACSESS BARS, REIKI… vb. Bireysel seanslar, kurumsal çalışmalar yapmakta ve araştırmalarına devam ederken, 3. Göz Farkındalık Okulu kapsamındaki konularda, farkındalık eğitimleri düzenleyerek, çeşitli zamanlarda diğer şehirlerdeki fuar, festivallerde organizasyonlara iştirak etmektedir.

Bilgi için: 3. Göz Dergisi & Farkındalık Okulu - www.3gozdergisi.com

Etkinlik Tarihi/Saati: 23 Mayıs Salı / 20:00-21:00
Etkinlik Ücreti: 30 TL (Biletix hizmet bedeli hariç)
Etkinlik Mekânı: CreAtolye Oba Sokak 2A Cihangir Beyoğlu
Bilet: Biletix&Kapıda
Rezervasyon: atolye@creatolye.com / 0533 477 59 51
@gulerpinarbasi #şifa #farkındalık @3.gozdergisi

Cumartesi günkü atölyeye çok az kaldı! CreAtolye'nin sevimli ekibi @cocukatolyesi bu yıl da anneler gününe özel bir atölye hazırladı. Dans terapisti ve yaşam koçu @sahinbasfiliz tarafından gerçekleştirilecek olan Nefesle Dans Terapisi'nde; çocuklar ve onlara eşlik edecek yetişkinler, bedenleri aracılığıyla kendilerini ifade etmeyi, bloke olan bölgelerinin farkına varmayı ve potansiyellerini keşfetmeyi deneyimleyecek. "Farkındalığımızı çocuk saflığı ile yakalamak için yola çıktık. Bu sebeple ister kendi çocuğunuzla, ister yakınlık duyduğunuz bir minikle 'farkındalık partneri' olmanızı istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki, bizler tüm çocukların anneleriyiz. Farklı bir beden ve ruh bütünlüğünü çocuk saflığı ile deneyimlerken, zihin ve kalp kaydımızı tutacağımız iki saat boyunca an'da kalacağız."
Çocuklar için yaş sınırı 6 olup, her çocuğun yetişkin ile katılması gerekmektedir. Söz konusu ücret iki kişilik katılım bedelidir.

Etkinlik Tarihi: 20 Mayıs 2017 - Cumartesi
Etkinlik Saati: 14:00-16:00
Mekan: CreAtolye, Oba Sk. 2A Cihangir Beyoğlu
Ücreti: 50 TL (Biletix hizmet bedeli hariç)
Biletix&Kapıda

Katılım için ön kayıt gerekmektedir. Kayıt için atolye@cocukatolyesi.net adresine mail atabilirsiniz. Ya da 0 (533) 477 59 51 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.
#dansterapisi #nefesterapisi #terapi #şifa #anne #çocuk #aile #etkinlik #atölye #kişiselgelişim @taluhulya #nlp @sahinbasfiliz

Tatil başladı💃 Ama CreAtolye bu 3 gün boyunca açık🎋Sizin kahveniz nasıl olsun? ☕️
#coffeeshop #kahve #üçüncüdalgakahve #thirdwavecoffee #lamarzocco #coffee @lamarzoccoturkey #vintage

Her insan bir evrendir. Bırakın nefesiniz sizi sonsuzluk evrenine götürsün. Evrende kaybolduğumuzu sanırken, tüm gerçeğin kendiniz olduğunu hatırlatalım. Farkındalık yolculuğuna hazırsanız, haydi derin bir nefes alın ve dönüşüm mucizesine tanık olun!

Tarih/Saat: 30 Mayıs Salı / 20:00-21:45
Ücret: 50 TL
Bilet: Biletix ve kapıda

Program:
20:00 - 20:45 / Tanışma, Bilinçli Nefes Hakkında Bilgilendirme, Soru-Cevap
20:45 - 21:00 / Kahve Arası
21:00-21:45 / Teknik Uygulama, Kısa Meditasyon

Eğitmenler: Farkındalık Koçu, Nefes Terapisti Hülya Talu&Filiz Şahinbaş

@sahinbasfiliz @taluhulya #nefes #terapi #farkındalık #nefesatölyesi #şifa #farkindalikkocu

CreAtolye'nin sevimli ekibi @cocukatolyesi , çocuklarınızın doğum günlerini sanatsal atölyelerle renklendiriyor. İsterseniz Cihangir'deki renkli mekanında, isterseniz kendi seçtiğiniz mekanda...
🎪🎡🎪🎡🎪🎡🎪🎡🎪🎡🎪🎡🎪🎡🎪🎡Bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz:
e: atolye@cocukatolyesi.net
t: 0 (533) 477 59 51

#doğumgünü #parti #partievi #sanat #sanatatölyesi #art #kids #çocuk #partievi

Mayıs ayının son stand up'ı bu akşam! 🎙Biletix'de biletler tükendi, kapıdan son biletler için rezervasyon yaptırabilirsiniz:
t: 0530 104 15 99
-----------------------------------------
Bizce artık en çok kadınlar güldürüyor ve 17 Mayıs Çarşamba akşamı CreAtolye'nin büyülü ortamında mucizelerle dolu bir stand-up gecesi sizleri bekliyor!
Tarih/Saat: 17 Mayıs Çarşamba / 21:00
Etkinlik Ücreti: 40 TL
Bilet: Biletix&Kapıda
Rezervasyon: 0530 104 15 99
Mekan: Creatolye Oba Sk. 2A Cihangir Beyoğlu
Lesli Karavil Hakkında: 1994-1998, San Francisco şehrinde Tasarım, Multimedya&Animasyon bölümünden mezun oldu, 18 yıl boyunca San Francisco, New York ve Barselona şehirlerinde yaşadı ve bu sektörde çalıştı. Reklam ajansında çalıştığı sırada, Barselona şehrinde Mercedes Boronat ile oyunculuk ve dans eğitimi almaya başladı ve yılllardır gerçekleştirmek istediği sektöre adım attı. Şahika Tekand, İpek Bilgin, Çağ Çalışkur'dan oyunculuk dersleri aldı. Galata Perform'da ise yönetmenlik eğitimini tamamladı. 2011 yılından beri İspanya ve Türkiye arasında yaşamayı sürdürüp, farklı projelerde oyunculuk ve yönetmenlik yapmaktadır.

@leslikaravil #standup #gösteri #cihangir #creatolye #komedi @komediklubuu #komik #kadınlargüldürür #içerdekadınstandupçıvar

CreAtolye'nin sevimli ekibi @cocukatolyesi bu yıl da anneler gününe özel bir atölye hazırladı. Dans terapisti ve yaşam koçu @sahinbasfiliz tarafından gerçekleştirilecek olan Nefesle Dans Terapisi'nde; çocuklar ve onlara eşlik edecek yetişkinler, bedenleri aracılığıyla kendilerini ifade etmeyi, bloke olan bölgelerinin farkına varmayı ve potansiyellerini keşfetmeyi deneyimleyecek. "Farkındalığımızı çocuk saflığı ile yakalamak için yola çıktık. Bu sebeple ister kendi çocuğunuzla, ister yakınlık duyduğunuz bir minikle 'farkındalık partneri' olmanızı istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki, bizler tüm çocukların anneleriyiz. Farklı bir beden ve ruh bütünlüğünü çocuk saflığı ile deneyimlerken, zihin ve kalp kaydımızı tutacağımız iki saat boyunca an'da kalacağız."
Çocuklar için yaş sınırı 6 olup, her çocuğun yetişkin ile katılması gerekmektedir. Söz konusu ücret iki kişilik katılım bedelidir.

Etkinlik Tarihi: 20 Mayıs 2017 - Cumartesi
Etkinlik Saati: 14:00-16:00
Mekan: CreAtolye, Oba Sk. 2A Cihangir Beyoğlu
Ücreti: 50 TL (Biletix hizmet bedeli hariç)
Biletix&Kapıda

Katılım için ön kayıt gerekmektedir. Kayıt için atolye@cocukatolyesi.net adresine mail atabilirsiniz. Ya da 0 (533) 477 59 51 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.
#dansterapisi #nefesterapisi #terapi #şifa #anne #çocuk #aile #etkinlik #atölye #kişiselgelişim @taluhulya #nlp

Most Popular Instagram Hashtags