comikonistanbul comikonistanbul

109 posts   1,235 followers   67 followings

Comikon Istanbul  #Comikon İstanbul resmi sayfasıdır. Türkiye'nin ilk comic-con etkinliği olan Comikon 28-30 Eylül'de 2. kez Caddebostan Kültür Merkezi'nde.

Kutu oyun tasarımcısı Ahmet Ergen ile kutu oyunları üzerine konuşacağız. #Comikon biletini hala almadıysan profildeki linke tıkla.

Comikon Reklam ve Çizgi panelinde @happypeopleprojectistanbul'dan Yaşar Akbaş, @anima_istanbul'dan Mehmet Kurtuluş, @vanafilm'den Barış Sarhan ve illüstratör @muratkalkaman buluşuyor. Comikon'a bilet almak için profildeki linke tıklayın.
#comikonistanbul #reklam #panel #festival

Çizgi Romandan Sinemaya Karaoğlan başlıklı konuşmasıyla @kudretsabanci #Comikon İstanbul'da. Biletler profildeki linkte!

Türkiye'nin ilk Apple Design Award kazanan oyun şirketi @mobgegames ile Oddmar ve Game Art konuşuyoruz. #Comikon biletini hala almadıysan profildeki linke tıkla.
#oddmar #comikonistanbul #gamedesign #gameart #festival

Oha Diyorum'dan @melihstagram #Comikon İstanbul'da Youtube'a İçerik Üretmeyi anlatıyor. Bilet almak için profildeki linke tıklayın.
#youtuber #melihabuaf #ohadiyorum #comikonistanbul #festival

#Comikon İstanbul'da eğlenceye de doyacaksınız! @sehabeonline  ve @yeissensura Sensura konseri 29 Eylül 19.30'da Comikon'da! Bilet almak için hemen profildeki linke tıkla.

Waseda Üniversitesi'nden Iku Nagashima ile Otaku'luğa Giriş dersi de #Comikon İstanbul'da! Bilet almak için hemen profildeki linke tıkla.

#Comikon İstanbul'da @beykozedutr panelinde Senaryo ve Yaratıcılık konuşuyoruz. Hemen biletini almak için profildeki linke tıkla.

Mari Okada'nın yönettiği Maquia: When the Promised Flower Blooms Türkiye'de ilk kez ve sadece #Comikon Istanbul'da! Hemen profildeki linkten biletinizi alın bu harika animenin prömiyerini kaçırmayın!

@otisabi de #Comikon İstanbul'da, bir sen yoksun. Profildeki linke tıkla hemen biletini al sen de eksik kalma!

@tokyootakumode Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Tomohide Kamei Sosyal Medyada Global Başarının Sırları'nı #Comikon İstanbul'un ikinci gününde anlatıyor. Hemen bilet almak için profildeki linke tıklayın.

Türkiye'nin oyun üreticileri #Comikon'da buluşuyor. @buggamelab'dan Güven Çatak, @moderninnova @gamfedturkey @sujigames @mobgegames ve Cultic Games ile Türkiye'de oyun sektörünü konuşuyor. Hemen bilet almak için profildeki linke tıklayın. @bahcesehiruniversity
#buglab #games #oyun #comikonistanbul #gameart #gamedesign

Most Popular Instagram Hashtags