[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

cocuk.dergileri cocuk.dergileri

31 posts   1019 followers   93 followings

Çocuk Dergileri  @rabiagulcankardas Çocuklar için hangi dergiler var, içinde neler var? Çocuk edebiyatı kitapları için @cocuklarokuyor

#diyanetçocukdergisi Ocak 2018 sayısını #kudüs e ayırmış. Dergi tam arşivlik. Çocuklarınıza Kudüs'ü tanıtmak için iyi bir başlangıç olacaktır...
.
#çocukdergileri

#salıncakdergi 2017 yılının sayılarından göndermiş bize, teşekkür ediyoruz :)
.
#çocukdergileri

Keşfettiğimde neden daha önce farketmemişim diye üzüldüğüm bir dergi idi #şirinkalemdergisi İnternet sitelerinde gördüğüm kadarıyla artık yayınlanmıyor. .
#çocukdergileri

Bir başka çok sayısını arşivlediğim dergi #bizimbahcedergisi @mavitebessum ün de hazırladığı kızlara özel pembe sayfa ilklerden biriydi. Karakter eğitimi dergisi olarak yayınlanıyor. Son yıllarda takip edemedim. Dolu dolu bir içerik hatırlıyorum...
.
#çocukdergileri #karaktereğitimi #değerlereğitimi

Epey bir sayısı elimde olan ve gözden çıkartamadığım bir dergi #birdirbirdergisi @edamegitim yayınladı. Geçtiğimiz yıllarda yayına son verdi. Kaliteli bir içerikle değerler eğitimi dergisi olarak çocuklara ve eğitimcilere ulaştı. Umarım tekrar yayınlanır. Değerler eğimi vs ilgileniyorsanız bulduğunuz yerde kapın ;)
.
#çocukdergileri #değerlereğitimi

Ta Ekim 1994 yılından bir dergi :) #karıncakardeşdergisi Türk Kooperatifçilik Kurumu'nun aylık dergisi #karınca nın eki olarak yayımlanmış.
.
#çocukdergileri

En son aldığım sayısında Ekim 2017, sayı 20 kitabın serüvenini anlatmıştı @camlicacocukdergisi
Epey hoşuma gitmişti, poster vs. Yayın hayatına devam eden bir dergi.
.
#çocukdergileri

#cankardeşdergi @cankardesdergi Sanırım hala yayımlanıyor. Nisan 2011 sayısı tam 255. sayısı imiş. Derginin okul öncesi için eki de var.
.
#çocukdergileri

Alanında ilklerden olması lazım.. Belki hala sırf oyun dergisi yoktur çocuklar için. #yunodergi sevgili @kubragulll ün bir çalışması idi. Elimdeki 6.sayı, 2009 Ocak–Şubat sayısı.
.
#çocukdergileri #oyundergisi

Eskilerden bir güzel dergi daha #ebesobedergisi . Malesef şu anda yayınlanmıyor. Elimdeki, derginin 2009 yılından, 8.yıl 72.sayısı. Genel yayın yönetmeni #nihatvuran editör ise #hanifeazaklı Dergi 2003 yılında çocuk edebiyatçıları birliği tarafından "yılın çocuk dergisi" seçilmiş. Ayrıca, Türkiye Yazarlar Birliği tarafından 2005 yılının "en başarılı çocuk yayını" ödülünü de almış. Her güzel şey son buluyor, burası dünya.
.
#çocukdergileri

Küçük Kaşif dergisi.. internet sitelerinden istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Elimdeki 1. yıl 4.sayısı. Dergi en son 48.sayısı ile okuyucu ile buluşmuş. Elimdeki sayısında Yusuf as kıssası anlatılmış. Yeni sayılarına göz atmakta fayda var...
.
#çocukdergileri

Most Popular Instagram Hashtags