coco.mamakids coco.mamakids

3,582 posts   53,993 followers   7,086 followings

C O C O Before Chanel®  🚼🚺 🛍Outfitting kids since 1994. 💃🏼Ladies Daily Dose of Fashion. 🛎 1st Albanian Studio. 🌸Porosit tani në Web veshjen që të pëlqen🌸 👇🏼Just one click👇🏼

Rregullat jane te qarta🌷
Merr dhe ti pjese ne Spring Giveaway!
Njofto mikeshat. Dhe mikeshat e mikeshave te te ndihmojne!
Forca! Ju mund tja dilni! 👉🏼

“Welcome Spring GIVEAWAY”🌷
Mirseerdhe pranvere! ✨
4 fituese per secilin nga produktet ne Foto per tju uruar stine te mbare!
_______________________________________
Dy fitueset e para do te shpallen rastesisht me Video Live🌷
Dy te dytat do te shpallen vajzat komentet e te cilave kane me teper Like!
__________________________________
Bej tag 4 shoqe me profile reale ne kete foto!
Ti dhe shoqet e taguara duhet te keni patjeter follow @coco.mamakids perndryshe skualifikoheni🌷
Giveaway mbaron ne date 31 Mars 2019.
Lets Go , Go , Go... 🦋

Long time pa nje giveaway🌺
A jeni gati per nje te tille teresisht pranveror? Si per ti thene “Mirseerdhe Pranvere”🌷
Na ndiqni👈🏼

Like a Fashionnova🙈🌺
Top tek ne! E mrekullueshme deri ne detajet me minimaliste!
Cmimi 2500 Leke.
DM per rezeevime🦋

New bebass on stock✅
Neon. Sic i doni juve, dhe skeni faj sepse eshte kaq shume ne mode keto kohe!
Cmimi 3,200 Leke
Posta falas!
Ne gjendje edhe te zeza. Dhe te bardha🌷

Limon🌻
Sepse i tille eshte dhe Dielli.💫
Bluza tek ne ne te gjitha masat.
Cmimi 2500 Leke.
Posta falas kudo ku jetoni! 🌻

Serisht t-shirte🌺🌷
Te gjithe koloret. Masat. Modelet. Dhe firmar per ju!
Cilesia 100% pambuk.
Normalisht me e mira ne treg!
Cmimi 1900 Leke.
DM per rezervime! 🌷

Kush mezi po e pret fundjaven ketu?🌺
Ne Coco Mama Kids kemi vendosur qe cdo te shtune dhe te diele do ta bejme pushim!
Se di se sa do ja dalin tme mbajne mua larg Cocos, por do perpiqen 😂😂

Hellow goca 🌺
Si po ju ecen dita sot? Ne ne Coco Mama Kids kemi merr serisht t-shirts per ju. Sepse ju thjesht nuk ngopeni me to!
Te gjitha masat gjendje!
Cmimi 1900 Leke!
Shfleto perzgjidh dhe me kontakto🌻

Edhe komplet te zezat te preferuarat e mija🌺💫
Dm ti beni tuajat!

Sa seri tiu rezervoj🙈🙈 Nami ne Coco Mama Kids si askund tjeter me to💝
Dm dm dm 🙌🏻

New arrivals🌺
Erdhen serisht atletet bestseller 2019 ne Coco Mama Kids.
Numrat 36.37.38.39.40 !
Per rezervime : Emer Mbiemer adrese nr tel!

Most Popular Instagram Hashtags