civlizzz civlizzz

384 posts   7976 followers   315 followings

Abdullah Civliz  Civliz Medya'da Kurucu.. Solist ve Mehteran.. Biraz kül biraz duman.. Herkese ondan çay, Şakir'e bile..

http://www.abdullahcivliz.com/

Esiyo arada. #içindengelincesöyle

#23Nisan 😄😄😄 #UlusalEgemenlikveÇocukBayramı kutlu olsunnnn

Köz düşmeden biraz önce. Akşamın olduğu yer..

Bir takip edenin ricasıydı. Spor yapanlar duymasın diye mahcup okumuşum, sesim içime kaçmış :) lakin şuan herkes dinliyo😅 insanoğlu işte. vel hasıl mutlu bir haftasonu dilerim.

Çanakkale hatıratımdan.. Nur içinde yatsınlar.. O günden bugüne kadar geçen sürede vatanı için; sevdiğinden, eşinden dostundan, canından, kendinden vazgeçenlere selam olsun.. #çanakkaleşehitlerianıtı 18 Mart (yarın) Ankara'daki Kastamonu Günlerinde ecdadı yad edeceğiz. Dinletiye beklerim. Yer: (Ankara AKM) Saat: (15:00) #kahramanlıktürküleri

İyi ki doğdun canım yeğenim.. #Erdem10yaşında

Selfi gören masum köylüler. Not: Bıyıklı olan benim. #dayı #yeğen #sarıkırmızı #enbüyükcimbom

Nerdesin herkül, eski tadı yok buraların. #AthenaTapınağı T ile. #Assos #çanakkale #geçenhaftanıntebetesi

Dur yolcu.. Gelip bastığın bu toprak, bir devrin battığı yerdir. #çanakkale Çimenlik Kalesi (Kale-i Sultaniye) dürbünden Çanakkale Boğazı..

Cumartesi gecesi şarkısı olsun. #albümlerdençıkardığın #hicaz #iyigeceler

Çok üzgünüm.. #fethisekin #şehidim

Ya huu, hadi ben az ünlüyüm, çok ünlüler ne yapsın? :) özrünüzü kabul ediyorum diye cevap vermiş, kinayemde boşa gitti :) not: mesajı görür görmez yazdım. İllaki herkeste irili ufaklı ego vardır lakin ne ara işi gücü bıraktıkta bunlarla uğraşır hale düştük? Ne ara tahammülümüzü yitirdik? Not 2: Son dönemde yanlış anlamak ve insan harcamak konu başlıklarına sıkça rastladığım için örnek teşkil etmesi açısından paylaşıyorum. Not 3: Güzel kardeşim, hadi birşeyler üretelim, o baktı bu geri dönmedi şu layklamadıyı boşver. Gerçekten samimiysen ofisimizin kapısı açık, çayımız da taze.. #yapmabunumoryantes #birharfalayım #ünlü #ünsüz

follow this page in feedly

Most Popular Instagram Hashtags