civilking civilking

678 posts   1,205,960 followers   345 followings

Mehmet Kırali  #audiocivilontheroad

Winter is Coming ⛄️ #girona #spain

Once Upon a Time in Africa...

Özgürlüğümüze, bağımsızlığımıza ve cumhuriyetimize vurgunuz!
Cumhuriyetimizin 95. yılı kutlu olsun...
#CumhuriyeteVurgunuz
@sabanciholding

Bugün renkleriyle, insanlarıyla ve enerjisiyle çok güzel bir mahallede, harika bir gün geçirdik :)
Tüm dünyada renklerin ve boyanın gücüyle yaşamları iyileştirmeyi hedefleyen “Renklendir Hayatı” projesi Türkiye’de Marshall tarafından 2010 yılından bu yana sürdürülüyor. Projenin Türkiye’deki 7’nci ve en büyük durağı olan Kuşadası ayağı Venua’nın girişimi ve Kuşadası Belediyesi iş birliği ile yürütülüyor. Proje kapsamında ilçeye hakim konumdaki Tepe Mahallesi’nde yer alan 401 ev Marshall ile renkleniyor. Henüz projenin ilk etabı tamamlanmış olmasına karşın boyanan sokaklar şimdiden kent gezginlerini ağırlamaya başlamış durumda. Kuşadası projesi 401 hanenin boyanması ile Türkiye’deki en büyük “Renklendir Hayatı” projesi oldu.
Böyle projelere ve enerjilere her zaman şunu derim!
“Yolları açık olsun...”
#MarshallKuşadasında #RenklendirHayatı
@marshallturkiye

#italia 🇮🇹 #puglia bölgesi uzun zamandır gitmeyi ertelediğimiz bir yerdi ve seyahatimiz sonunda “Keşke daha önce gelseydik” dedirtti bize!
@turkishairlines ✈️ Bari Genel Müdürü @kahraman_omur e nazik daveti için teşekkürler :)
Fotoğraflar sırasıyla #Bari #Matera #Trani #Polignano #Alberobello ve kaldığımız otel #BorgoEgnazia dan!

#puglia ✈️ 🏃🏻 @turkishairlines

@turkishairlines #Bari Genel Müdürü sevgili Ömür Kahraman’ın (@kahraman_omur) davetiyle İtalya’nın Puglia bölgesine geldik :)
Dün, İtalya’nın Puglia bölgesindeki Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan, #Alberobello Trullo evlerini ilk defa gördüm ve bu harika kasabayı #bucketlist inize alın derim! 🏃🏻
#Thy’nin haftada 5 gün İstanbul’dan Bari’ye uçuşu bulunuyor. Seyahatimizle ilgili daha çok fotoğraf ve video görmek isterseniz storylerimizden takip edebilirsiniz :))

Tous les matins du monde sont sans retour...
#audiocivilontheroad

Fotoğrafların altına uzun uzun yazmayı pek sevmem bilenler bilir !
7 - 8 yıl kadar önce ( Instagram’ın gaz bulutu, Mecidiyeköy’ün dutluk olduğu zamanlar yani ) Bazen bir gündem, bazen bir heves yazardım arada. ( Sonrasında yazmamam üzerine gelen yoğun istek üzerine bıraktım ;)
Kars üzerine de yazılacak çok şey var ama ben kısa keseceğim. Son 9 ayda 3 farklı mevsimde geldiğimiz Kars bizi yine müthiş doğası, tarihi, kültürü ve fotoğraf cenneti olmasıyla büyüledi.
Harika misafirperverlikleri için @ipekhanimciftligi ve @ilhankoculu ya, süper organizasyon ve yol arkadaşlıkları için @bassuka ve @sahyayci ya
👏🏻❤️😘 (Alkış,sevgi,öpücük)
Ve tüm yol arkadaşlarımıza...
#BirKarsHikayesi

La Cité des Enfants Perdus...

Winter is coming ❤️ @istanbulcity

Most Popular Instagram Hashtags