city.fitness.club city.fitness.club

1,174 posts   10,142 followers   799 followings

City Fitness Club  Adresa: Rr. Urani Pano Pallati i ri mbrapa Veve Group โ˜Ž+35542273083

Superjump A full body workout that combines trampoline , toning & and dance to deliver the visible results you want and the Workout high tou crave ๐Ÿ’ฆ๐Ÿ”ฅ@cityfitnessclub #cityfitnessclubtirane #cityfitness #superjump #superjumporiginal #superjumpjillcooper #beoriginal #fit#fitness #fullworkout #fitness #jumpstyle

Ne garat qe e mbajten sot ne Kosove , perfaqsuesi i palestres tone @city.fitness.club dhe njekohsisht nje nga trajneret tane,Elio Gjonaj @ultimate_sports_team ishte nje nga pretendetet me te forte te gares ,fale gjendjes se tij te shkelqyer fizike .Ne kete gare zuri vendin e 3- te ne kategorine Man Physique Mbarekombetare .Bravo ๐Ÿ‘ Elio Gjonaj sukese te metejshme #manphysique #champion #fitness #fitnessmotivation #manphysiqueathlete #cityfitness

Frutat dhe perimet jane burim vital i vitaminave dhe i mineraleve.Ato jane hapi me i rendesishem ne mbajtjen e te ushqyerit te shendetshem dhe te balancuar, dhe duhet te jene pjese thelbesore e te ushqyerit.Fresh juice bar @city.fitness.club #freshfruits #freshsalads #eathealthy #eathealthybehappy #eathealthystayfit #getfit #cityfitness #cityfitness #saladsfruitsoftheseasons๐Ÿ‡๐Ÿ๐Ÿ…๐ŸŒ๐Ÿ๐Ÿฅ๐ŸŠ๐ŸŽ๐Ÿน

Perfaqsuesit te palestres tone Elio Gjonaj , njekohsisht trainer @city.fitness.club i urojme sukesese per garen bodybuilding ne Kosove ๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช
ใƒปใƒปใƒป
Perhaps the most valuable result of all education is the ability to make yourself do the thing you have to do,when it ought to be done,whether you like it or not!
Gati per garen e pare ne Kosove perfaqesuar nga
@city.fitness.club
#peace#peaceful#positivevibes#health#healthy#healthylifestyle#fitness#fitnessmotivation#fit#fitnessmodel#workout#hardwork#personaltrainer#ultimatesportsteam#training#fitness#model#diet#workout#videos#soon#motivation#join#support

Eventi me aktiv i vitit !Tirana Maraton!!!City Fitness Club do te jete pjese e ktij eventi me perfaqesuesit e saj .Pergatitjet kan filluar๐Ÿ’ช๐Ÿ‘ŠNe 7 Tetor 2018 Get ready๐Ÿ’ช๐Ÿƒ๐Ÿผโ€โ™‚๏ธ๐Ÿƒ๐Ÿฝโ€โ™€๏ธ๐Ÿƒ๐Ÿฝโ€โ™€๏ธ๐Ÿƒ๐Ÿฝโ€โ™€๏ธ๐Ÿƒ๐Ÿฝโ€โ™€๏ธ๐Ÿƒ๐Ÿฝโ€โ™€๏ธ๐Ÿƒ๐Ÿผโ€โ™‚๏ธ๐Ÿƒ๐Ÿผโ€โ™‚๏ธSuksese pjesmarresve @tiranamarathon @city.fitness.club #tiranamarathon2018 @bashkiatirane #cityfitness #cityfitnessclub #marathontraining #cityoftirana #getreadymarathon

Listen and dance the music ๐ŸŽถ with your heart โ™ฅ๏ธ not with your ears .Klasa e zumbes @city.fitness.club plot energji dhe argetim.Ju mirpresim @city.fitness.club @amantiamancaj #zumbafitness #zumbainstructor #zumba๐Ÿ’ƒ #cityfitness #cityfitnessclub #cityfitnessclubtirane #shakeuntilyoumakeit #dancedance #dancelife #befit #learntodance

Pilates eshte nje nga klasat qe mund te perdoret nga te gjitha moshat , duke ofruar rezultate te shpejta dhe te perhershme.Praktimi i Pilates me paisjet (ring, ball, latex band )ju permisoni qendrimin tuaj , muskuj barku te forte ,dhe nje bel te holle, duke ndjer shendetin dhe mirqenien e pergjithshme te plote.Ju mirpresim @city.fitness.club @almakulli #pilatesreformer #pilatesbodyworks #pilateseveryday #pilatesoutdoor

Kango Kids nje aktivitet argetues per femije per te kaluar fundajvat .Cdo te shtune dhe te diel ne oren 11:00-12:00 Ju mirpresim @city.fitness.club @amantiamancaj #cityfitness #cityfitnessclub #cityfitnessclubtirane #kangokids #kangojumps๐Ÿ‘ฏโค๏ธ

ใƒปใƒปใƒป
If you're not making an ugly face you're doing it wrong. ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜œ
.
.
.
.
.
๐Ÿ“ธ : @fs__photography__
Gym ๐Ÿ‹๐Ÿผโ€โ™‚๏ธ : @city.fitness.club
.
.

Zumba eshte nje program palestre qe kombinon kercimin dhe aerobin.Zumba e ka origjinen qe ne vitet 90 ne Kolumbi nga koreografi Alberto Perez, duke u perhapur ne te gjithe boten .Specialiteti zumbes eshte qe nuk eshte asnjehere monotone, duke u alternuar nga ritmet e shpejta dhe te ngadalta .Zumba zgjat nje ore duke harxhuar 500-600 kalori ,rrit rezistencen e trupit, dhe tonifikon trupin pa shume lodhje . Ju mirpresim @city.fitness.club #cityfitnessclub #cityfitnessclubtirane #cityfitnessclubtirane #valljashqiptare #vallepopulloreshqiptare #zumbafitness #behappy #behappyandsmile

Zumba eshte nje program palestre qe kombinon kercimin dhe aerobin .Ajo e ka origjinen qe ne vitet 90 ne Kolumbi nga koreografi Alberto Perez , duke u perhapur ne te gjithe boten .Specialiteti zumbes eshte qe nuk eshte asnjehere monotone, duke u alternuar nga ritmet e shpejta dhe te ngadalta .Zumba zgjat nje ore duke harxhuar 500-600 kalori , rrit rezistencen e trupit, dhe tonifikon trupin pa shume lodhje . Ju mirpresim @city.fitness.club @amantiamancaj #beoriginal #valljashqiptare #vallepopulloreshqiptare #zumbafitness #behappy #behappyandsmile

Most Popular Instagram Hashtags