[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

cigdemavcii cigdemavcii

373 posts   10752 followers   311 followings

Çiğdem Avcı  ✉️ciigdemavc@gmail.com

Bir şiir söyle bana içinde çocuksu düşlerim olsun, bir hikaye anlat bana içinde annemin sıcacık gülüşleri olsun. Bir dünya kur bana masmavi olsun, yarınları aydınlık tertemiz, masallar gibi temiz olsun.
ve hep iyilik kazansın..👫
Mutlu bayramlar😊🙏🎈

Night walk 🐶💫

Sonra demis ki sana 1 kedi yetmez 🍼🍼👼🏻👼🏻

❤️

Sometimes, you just need a break💙

💇🏼💙

💁🏼

Mutlu sonları sadece umut edemezsin. Onlara inanmak zorundasin. Sonrasinda ise calisir risk alirsin.⏳

Hayatta en güzel ikililerden biridir baba-kız ilişkisi. Yaşamayanın içinde bir eksiklik oluşturan ve bunu tüm ömrünce hisedeceği bir şeydir. Bazıları için pembe bulutların üstüdür babalarıyla olan anıları, bazıları içinse kara bulutlardır yağmurların yağdığı.
Babalar ve kızları, başka hiç kimsenin anlayamayacağı bir dili bilirler ve konuşurlar kendi aralarında. Kendilerine ait bir dünyaları vardır.
39 derece ateşle yatarken, sayıklarken küçük kız yatağında, babası gelip ne kadar ateşi olduğunu anlamak için dudaklarını alnına dokundurur.. Küçük kız büyüyünce anlar ki hayatı boyunca bir daha hiç kimse onu aynı şefkatle öpemeyecektir.
Bütün kızlar babalarının prensesidir. Genç kızın yüreği, tanıştığı bütün erkeklerden önce, herkesten en önce, babasına aittir. Babalar ve kızları, daha sonra hiç yakalayamayacaklarını bildikleri bir huzur ve güvenle yaslanırlar birbirlerine hayatta.
Baba bir sığınaktır kızı için, yaşamın bütün fırtınalarından uzaklaşmak istediği zaman sığınabileceği sessiz ve güvenli bir liman gibidir. Kızı hangi yaşta olursa olsun elini uzatıverirse babasına, babasının elini tutacağını bilir. Asla bırakmayacağını da.
Hayatta olan ve hayata gözlerini yummuş, sevginin yolunun emekten geçtiğinin farkında olan tüm babaların babalar günü kutlu olsun. Bana kattığın her şey için teşekkür ederim, seni çok seviyorum💙

🎧

😋

Most Popular Instagram Hashtags