cicekli.muhammed cicekli.muhammed

135 posts   1,257 followers   1,791 followings

Muhammed çiçekli 

Sen ol küçük bir kıvrımdan, bir heceden 
aşk için bir vaha değil aşka otağ yaratan
sen ol zihnimde yüzen dağınık şarkıları
bir harfin başlattığı yangın ile söndür
beni bir ses sahibi kıl, kefarete hazırım
öyle mahzun
ki hüzün ciltlerinde adına rastlanmasın . . .

REİS'i biz bundan dolayı Seviyoruz , Bağlum Merkez Caminin yanındaki bir evde İftarda Yer Sofrasında (Hüseyin Cahit Sargının evi)

En Küçük Kardeşim Cemil ile beraber anı kaydettik . . .

"İçimizden Biri KÖPRÜ Olmaya Razı Olmazsa, Kıyamete KADAR Bu Suyun Kıyılarını BEKLERİZ." Devleti Ebed Müddet için Kafirlerin Karşısında Yiğitçe Duruş Sergileyen Liderimiz ve Cumhurbaşkanımiz Recep Tayyip Erdoğan ile beraber Kutlu Davamız Nizam-ı Alem İlay-ı Kelimatullah İçin Durmak Yok Yola DEVAM . . .

Japon Kurt köpeği ( Akita )

Bursa'da Halim Karalama ve Battal Öğüt ile beraber....

Türk Dünyasının ve Ülkücü Hareketin Bilge Lideri, Başbuğ Alparslan Türkeş Bey’in Hakka yürüyüşünün 21. yıldönümünde ; Nizamı Alem İlayı Kelimatullah Davasına can vererek Ebediyete intikal eden binlerce şehidimizi Rahmet, Minnet , Şükran ve Dua ile anıyorum.
Ruhun şad, Mekanın Cennet olsun Başbuğum...

Mustafa kardeşim'in objektifinden ...

Üç Aylarımız ve Regaib Kandilimiz Mübarek olsun , Günümüz ; Nur, Bereket ve Hayr dolu, Dualarımız Makbul olur İnşallah . . .
" Ey Rabbimiz, Senin İndirdiğin Kitaba İnandık ve O Peygambere de Tâbi Olduk. Artık Bizi Birliğini ve Peygamberini Tanıyan Şâhidlerle Yaz ...'' Ey RABBİM bu Mübarek günlerin hürmetine , MİLLETİMİZİ ve DEVLETİMİZİ ; Zalim ve kafirlerin her türlü kötülüklerinden Muhafaza EYLE , Zalim kafirlere gönüllü uşaklık yapan şer adamların kötülüklerinden Muhafaza EYLE ....

Yüzünüzde Her Daim Var Olan O Sımsıcacık Gülüşünüzle Dünyamıza Kattığınız +1 Değerin FARKINDAYIZ ...

Sağlam bir İmanın, Azmin ve Sarsılmaz bir Kararlılığın örneği Çanakkale Zaferi'nin 103. Yıldönümünü kutlarken, Milletimizin Yeniden var oluş Destanını yazanları Rahmet Minnet, Saygı ve Dua İle Anıyorum. Rabbim Ruhlarını Şad Makamlarını Cenneti Alî Eylesin inşallah...

Most Popular Instagram Hashtags