[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

chizimizi chizimizi

1167 posts   229053 followers   5465 followings

تبلیغات پذیرفته میشود  👆👆👆فالو کنین و پیج رو به دوستانتون معرفی کنین کانال فیلمینه با کلی سریال و فیلم ایرانی 👇👇👇

https://t.me/filmeene

نمیدونم چی بگم 😲

گوساله ی عجیبی که بخاطر قطع شدن دستاش مثل انسان روی دو تا پاش راه میره :| @chizimizi

به نظرتون کارشون خوبه؟
@chizimizi

خیلی خوب میکس کرده 😊😁

رونمايي از تيتراژ پاياني برنامه "من و شما" از شبكه سراسري شما و دوازده شبكه استاني جمعه ها ساعت ١٤ به تهيه كنندگي هادي قندي
(پاييز برگشته)
@chizimizi

این مدلیشو دیگه ندیده بودیم

امروز و در سن 34 سالگی
حامد هاکان درگذشت
موسیقی ما – «حامد هاکان»، خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ، امروز در سن 34 سالگی درگذشت. لحظاتی قبل خبرنگار سایت «موسیقی ما» در تماس با یکی از شماره‌های تماس این خواننده موفق به گفتگو با مسعود کریمی (مدیر استودیو سل رکورد و از دوستان حامد هاکان) شد. او ضمن تأیید خبر درگذشت حامد هاکان اعلام کرد که این اتفاق امروز رخ داده و آنها منتظر اعلام نظر دقیق پزشکی قانونی هستند. البته در شبکه‌های اجتماعی اعلام شده که دلیل این اتفاق، ایست قلبی بوده است. این هنرمند با آثار شخصی و همکاری با خوانندگانی نظیر محسن چاوشی و فرزاد فرزین و محسن یگانه و... به شهرت رسید اما در ادامه نتوانست فعالیت‌های خود را به شکل رسمی دنبال کند. او در مهرماه سال 93 موفق به اخذ مجوزهای لازم شد و قرار بود اولین آلبوم مجاز حامد هاکان از سوی شرکت «صوت آوای هنر» به بازار عرضه شود که این اتفاق رخ نداد.
حامد هاکان یکی از هنرمندان مستعد دهه هشتاد بود که مسیر پر فراز و نشیبی را در زندگی هنری خود طی کرد و خیلی‌ها اعتقاد داشتند که او می‌توانست از جمله ستاره‌های بازار باشد اما چنین اتفاقی رخ نداد و با مسائل مختلفی در عرصه فعالیت حرفه‌ای خود مواجه شد.

با دلیل

حماقت یا شجاعت

Most Popular Instagram Hashtags