che_guevara0098 che_guevara0098

191 posts   917 followers   102 followings

che-guevaraķurd  👑الله👑 ☝ Humanity'slove Kermanshah Kurd خداوندانمیدانی که انسان بودن وماندن دراین دنیاچه دشواراست،چه زجری میکشد آنکس که انسان است و ازاحساس سرشاراست

دختری که باهاش ازدواج می‌کنید نور چشمی یه خانوادس، اگه توانایی خوشحال کردنش رو ندارید شرف داشته باشید و ازدواج نکنید. ✌️🏼👧
#روز_دختر_مبارک❤️

@macanbandoriginal👏👏👏👏👍

روزتون عالی👌🌹🌹🌹🌹ممنون از ماکان باند برای این اهنگ فوق العاده👏👏👏@macanbandoriginal

این عالیه☝

😍😍😍😍

😠😠😠😠😠😠😠😠😠

❌🚫لطفا لایک نکنین کپشن و بخونین🚫❌خیلی سخت بود گرفتن این عکس ولی ب ناچار مجبور شدم این عکس و بگیرم یه پسرهشت نه ساله به این وضع خوابیده بود ازش از خوانواده ش پرسیدم ولی متاسفانه کرو لال بود ب اورژانس اجتماعی زنگ زدم گفتن که این و میشناسن و اعتیاد داره و به اونا مربوط نیست و باشهرداری باید تماس بگیرم باشهرداری تماس گرفتم که گفتن این ب اونا مربوط نمیشه وبه بهزیستی باید زنگ بزنم با بهزیستی تماس گرفتم ولی متاسفانه گفتن ب اونام مربوط نمیشه و باید به پلیس زنگ بزنم دست از تلاش بر نداشتم و به پلیس زنگ زدم که با یه خنده ی ملیحی گفتن ب اورژانس اجتماعی زنگ بزنم و ب اونها ربطی نداره دوستان ب نظرتون باید ب کجا زنگ میزدم که نزدم؟؟؟؟؟؟؟ایا این بچه ی هشت نه ساله خونی کمرنگ تر از بچه های فلسطین و لبنان داشت که کسی عین خیالش نبود؟؟؟؟؟ایا از حق نفت این مملکتی که روی نفت سیاه خوابیده یه جای خواب حق این بچه نبود؟؟؟؟

کورد ها تروریست نیستن،کورد ها دین خود را به این آب و خاک با نگهبانی چندین هزار ساله از مرز هایش ادا کرده اند،

کورد ها لبریز از مردانگی و مهربانی و یک رنگی هستن،کورد ها مرد هستن ،مرد روزهای سخت،کورد ها انسانیت را معنا کردند و دلاوری را دیکته.
کوردها نماد استقامت و مقاومت هستند،
موصل اشغال شد ،سلیمانیه و اربیل مقاومت کرد
حلب سقوط کرد کوبانی مقاومت کرد!!!
هشت سال تمام جوانان سینه ستبر و شیر جگر کرمانشاهان و کوردستان و ایلام خون دل کردن دشمن بعثی را،هشت سال تمام بمب های امریکایی بر سر مردمان بی پناه ولی با اصالت این سه دیار فرود امد و دم نزدن اما جنگ که تمام شد فراموش شدن و و امکانات و کارخانه ها و مجتمع های صنعتی و بودجه های کلانشان به تهران و مشهد و اصفهان تعلق گرفت!!!
ولی با این وجود کماکان کورد ها کشورشان را و زادگاشان را و خانه اجدادی چندین هزار ساله شان را دوست دارند و جانها نثار خاکش میکنند،ولی افسوس... انگاه که شیپور جنگ به صدا دراید،مرد از نامرد مشخص خواهد شد!!!
مثل اینکه بعضی ها فراموش کردن هشت سال جنگ با عراق از کرمانشاه شروع و از خود کرمانشاه به پایان رسید
استان کرمانشاه در جنگ ایران و عراق یکی از مناطق محوری جنگ بود. طی این جنگ که طولانی‌ترین جنگ متعارف در قرن بیستم و دومین جنگ طولانی این قرن پس از جنگ ویتنام بود و به صورت رسمی در سی ویک شهریور پنجاه ونه آغاز شد و در بیست ونه مرداد ۶۷
به پایان رسید، استان کرمانشاه از روز اول تا آخر درگیر جنگ زمینی و هوایی بود و حتی پیش و پس از این تاریخ نیز هدف حملات نیروهای متخاصم و صحنهٔ درگیری این نیروها بود. جنگ ایران عراق در این استان آغاز و در این استان نیز به پایان رسید.

هم وطن دراین دوروز بی شرمانه ترین وناجوانمردانه ترین تحمت ها وناسزاها ب کوردها زده شد به چه دلیلی؟یک باغ هم ثمر دارد هم علف هرز التماس تفکر🙏تسلیت ب مردم سرزمینم♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
#هرجا_کورد_باشد_انجا_ایران_است
#کوهستان_تنها_رفیق_کوردهاست
#کوردها_ازادگی_مردانگی_درس_دادند

#haji_morad_gatsalov@hgatsalov👏👏👏👏👏👏👏

خواهشا قبل از لایک کپشن رو مطالعه بفرمایید.🙏
ﺳﺮﺑﺎﺯ ﺁﻟﻤﺎﻥ ﺷﺮﻗﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﻮﺩﮎ ﺟﺎﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺍﺵ ﺳﯿﻢ ﺧﺎﺭﺩﺍﺭ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﺑﺮﻟﯿﻦ ﺭﺍ ﮐﻨﺎﺭ ﺯﺩ.

ﺍﯾﻦ ﺳﺮﺑﺎﺯ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﺑﻪ ﮐﺸﻮﺭ ﺍﻋﺪﺍﻡ ﺷﺪ.

ﻣﺘﻦ ﺯﯾﺮ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺍﯼ ﺩﺭ ﺩﻓﺘﺮ ﯾﺎﺩﺍﺷﺖ ﺍﯾﻦ ﺳﺮﺑﺎﺯ ﺍﺳﺖ:

ﮔﺎﻫﯽ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﻮﺩﻥ ﮔﻨﺎﻩ ﺑﺰﺭﮔﯿﺴﺖ. ﺍﮐﻨﻮﻥ ﻣﯽﺩﺍﻧﻢ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﮐﻤﮏ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﺑﯿﮕﻨﺎﻩ ﮐﻪ ﺑﺎﺯﯾﭽﻪ ﺟﻨﮓ ﻭ ﺧﺸﻮﻧﺖ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻓﺮﺩﺍ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﻃﻠﻮﻉ ﺁﻓﺘﺎﺏ ﻣﺮﺍ به دﺳﺘﺎﻥ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻣﯽﺳﭙﺎﺭﻧﺪ.
ﻣﯿﺪﺍﻧﻢ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﯿﺖ ﻫﺮﮔﺰ ﻧﻤﯿﻤﯿﺮﺩ ﻭﻟﯽ ﺑﺪﺍﻧﯿﺪ ﮐﻪ ﮔﺎﻫﯽ ﺍﻧﺴﺎﻧﯿﺖ ﮔﻨﺎﻩ ﺑﺰﺭﮔﯿﺴﺖ.

ﻣﺠﺴﻤﻪ ﺍﯾﻦ ﺳﺮﺑﺎﺯ ﺩﺭ 70 ﮐﺸﻮﺭ ﺩﻧﯿﺎ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪ ﻭ 317 ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ ﺩﺭ ﺩﻧﯿﺎ به ناﻡ ﺍﯾﻦ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﺰﺭﮒ ﻧﺎﻣﮕﺬﺍﺭﯼ ﺷﺪ ﻭ ﺁﻥ ﮐﻮﺩﮎ ﻫﻢ ﺑﻨﯿﺎﻧﮕﺬﺍﺭ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺑﻨﯿﺎﺩﻫﺎﯼ ﺧﯿﺮﯾﻪ ﺩﺭ ﮐﺸﻮﺭ ﺁﻟﻤﺎﻥ ﺷﺪ.

ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﺍﻧﺴﺎﻧﯿﺖ ﺑﻪ ﯾﺎﺩﮔﺎﺭ ﺑﮕﺬﺍﺭﯾﺪ ﻧﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ، ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻣﺜﻞ ﺭﺍ ﻫﺮ ﺟﺎﻧﻮﺭﯼ ﺑﻠﺪ است!!!!

Most Popular Instagram Hashtags