[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

cermodern cermodern

1105 posts   19174 followers   212 followings

CerModern 

http://www.cermodern.org/

SANATÇI KUKLALAR
Sanatçıların kuklası; “Nasıl olur acaba?” diye düşünüp yaratıcılığımızı ortaya koyacağız. Kağıtlarla, resimleyerek ürettiğimiz kuklaların adlarını koyup onları oynatacağız.
23 - 24 Eylül
Cumartesi 14:00 - 15:30 / 16:30 - 18:00
Pazar 11:00 - 12:30 / 14:00 - 15:30
Atölyemiz 5-11 yaş grubu içindir.
"çocuklar için, çocuklarla sanat"
Eğitmen Banu Taylan
www.cermodern.org/cercocuk.html
*Atölye Katılım Bedeli: 45 TL
*4 Katılım Bedeli: 160 TL (Katılınılan tarihten itibaren 3 ay için geçerlidir. İndirim uygulanmaktadır.) *Atölyeye katılmak için Salı gününden itibaren ön kayıt yaptırabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi ve kayıt için:
cercocuk@cermodern.org
0 (312) 310 00 00 / 136 / 139
(CerModern Aile üyeleri için % 10 indirim uygulanmaktadır.)
Atölye katılım bedelini, atölye öncesinde nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. #cermodern #cerçocuk

Muhteşem oyuncu kadrosu ile dostluk, hayat, aile, yaşam ve ölüm üzerine dokunaklı ve neşeli bir komedi.

Katı bir determinist kalp cerrahının oğlu rahip olmak isterse ne olur? Tomasso, işinde son derece başarılı, hayatı bilimin yasaları üzerinden açıklamak gerektiğine inanan bir kalp cerrahıdır. Aşırı duygusallık ve maneviyattan hoşlanmayan Tomasso’nun oğlu sürpriz bir kararla rahip olmak istediğini söyler. Dünya umurunda olmayan kızı Bianca, içgüveysi saf damat ve mutsuz karısı Carla’nın aksine bu karar Tomasso için oğlunun aklını çelen peder ile her şeyini ortaya koyacağı bir savaş demektir. Her dakikasında sizi güldüren, sürpriz bir dostluğu anlatan sıcak bir aile filmi.
//
Italian box-office success which won Best New Director for Edoardo Falcone at the recent Italian Oscars!

Tommaso (Marco Giallini, Blame it on Freud, LIFF14) is a successful, respected surgeon who also happens to be conceited, proud and arrogant – and a staunch atheist. However, Tommaso’s pedestal is set to be removed from beneath him when his only son Andrea brings the family together for an entirely unexpected announcement: he wants to become a priest! Tommaso refuses to accept this newfound Catholicism, and is further horrified when his wife Carla and daughter Bianca undertake a renaissance-of-sorts themselves. A string of hilarious situations ensues as Tommaso goes undercover to investigate and bring down the charismatic priest Don Pietro (Alessandro Gassman, Basilicata Coast to Coast, LIFF2010) who he believes “brainwashed” his son and caused upheaval in his family. *Film İtalyanca dilinde, Türkçe altyazılıdır.
*Kontenjan 800 kişi ile sınırlıdır.
*Rezervasyon alınmamaktadır. (CerModern üyelerine özel rezervasyon alınmaktadır. Üyelerimizin etkinlikten 5 saat öncesine kadar rezervasyonlarını bildirmeleri gerekmektedir) -Biletler, Pazartesi hariç hergün 10:00-20:00 saatleri arasında CerModern Mağaza ve etkinlik günü saat 17:30'dan itibaren CerModern bilet gişesinden temin edilmektedir.

Bilet Ücretleri:
Tam: 15 TL
Öğrenci 10 TL #cermodernaçıkhavafilmgösterimleri #allahizinverirse #komedi #comedy #godwilling #sediovuole #openairscreening #movienight #cermodern #ankaraetkinlik

Grup Hermano&Ibis bu akşam 21:00'da CerModern açık havada Latin müziğiyle bizlere güzel bir akşam yaşatacak. Biletler: Biletinial ve CerModern'de. Masa rezervasyonu için lütfen 312-310 00 00/ 140'dan rezervasyon yaptırınız. @biletinial #cermodern #latinnight #hermanos #haydidansedelim

Berlin’de ödüle doymayan film, birbirini hiç tanımayan nev-i şahsına münhasır Endre ve Maria’nın rüyalarının da işin içinde olduğu alışılmadık, komik ve masalsı aşklarını anlatıyor.

Budapeşte’de bir mezbahada yöneticilik yapan ve pek de konuşkan sayılmayan Endre’nin hayatı, kalite kontrol sorumlusu olarak Maria’nın işe başlaması ile tamamen değişir. Endre, görür görmez etkilendiği Maria’ya karşı olan duygularını kendine bile söyleyemez. Maria’nın kılı kırk yaran tavrı da bu durumu kolaylaştırmamaktadır. Fabrikada gerçekleşen bir hırsızlık olayının soruşturması sırasında ikisi de her gece aynı rüyayı gördüklerini fark ederler. Duygularını önce tek başlarına, sonra da beraber keşfeden Maria ve Endre, adeta uyurken birbirlerine aşık olurlar. Başka bir insana açılmanın korkusunu yenip rüyalarında buldukları mutluluğu gerçek hayatta da paylaşabilecekler midir?

BEDEN VE RUH, son zamanlarda beyazperdedeki en farklı aşk hikayesi olarak dünyanın her köşesinde izleyenleri kendine hayran bırakıyor. Usta yönetmen Ildiko Enyedi yarattığı bu gerçek ve rüyalar arasındaki masal dünyasıyla izleyenleri de iç dünyalarında bir yolculuğa çıkarıyor.

2017 Berlin Film Festivali / Altın Ayı / FIPRESCI Ödülü / Ekümenik Jüri Ödülü
//
2017 Berlin Golden Bear, FIPRESCI Prize, Prize of the Ecumenical Jury

Winning the Golden Bear as the grand prize of the Berlin Film Festival, On Body and Soul tells a heart-warming love story with elements of magical realism. Hungarian director Ildiko Enyedi’s first feature following an 18-year hiatus, the film is set in a Budapest slaughterhouse. Strict, and asocial, Maria even has her lunches by herself at work. She gets close to her similarly quiet and introverted boss Endre, and by pure chance, the two discover that they have the same dreams at night. They are puzzled, incredulous, a bit frightened, but then, they try to stand together in real life as in their dreams. *Film Macarca dilinde, Türkçe altyazılıdır. #cermodern #cermodernaçıkhavafilmgösterimleri #bedenveruh #onbodyandsoul #openairscreening #openaircinema #ankaraetkinlik #ankara

Yönetmen: Raoul Peck
Senarist: Raoul Peck, Pascal Bonitzer
Görüntü Yönetmeni: Kolja Brandt
Oyuncular: August Diehl, Stefan Konarske, Vicky Krieps, Hannah Steele, Olivier Gourmet
Genç Karl Marx, karısı Jenny ile birlikte sürgüne gönderilir. 1844’te Paris’te, İngiliz proleteryasının doğuşuna şahitlik eden bir fabrikatörün oğlu olan Friedrich Engels ile tanışır. Narin ve nazik bir yapısı olan Engels, Marx’ın yeni dünya görüşünü oluşturan yapbozun eksik parçasını doldurur. Birlikte, sansür, polis baskınları, isyanlar ve siyasi kargaşa arasında, o güne kadar ne organize olabilmiş ne de kalıcı olabilmiş işçi hareketinin doğuşuna önderlik edeceklerdir. Bu hareket, iki parlak, küstahça cesur ve zehir gibi zeki, genç adamın önderliğinde, Rönesans’tan bu yana dünyanın şahit olduğu en sağlam teorik ve politik dönüşüme evrilecektir.
//
Director: Raoul Peck
Screenplay: Raoul Peck, Pascal Bonitzer
DOP: Kolja Brandt
Cast: August Diehl, Stefan Konarske, Vicky Krieps, Hannah Steele, Olivier Gourmet
Focusing on the early years of one of the most significant philosophers of the 20th century, The Young Karl Marx is the first fictional film that centers on the writer of Das Kapital. The film starts with Karl Marx’s exile to Paris in 1844 when he was 26 years old and depicts the political climate and prominent figures of the era as well as the friendship Marx develops with Friedrich Engels which leads to laying the foundation of communism and labor movement. *Film Almanca dilinde, Türkçe altyazılıdır.
*Kontenjan 800 kişi ile sınırlıdır.
*Rezervasyon alınmamaktadır. (CerModern üyelerine özel rezervasyon alınmaktadır. Üyelerimizin etkinlikten 5 saat öncesine kadar rezervasyonlarını bildirmeleri gerekmektedir)
-Biletler, Pazartesi hariç hergün 10:00-20:00 saatleri arasında CerModern Mağaza ve etkinlik günü saat 17:30'dan itibaren CerModern bilet gişesinden temin edilmektedir.
Bilet Ücretleri:
Tam: 15 TL
Öğrenci 10 TL (Gişede öğrenci kimlik kartı göstermek zorunludur.) #cermodern #cermodernaçıkhavafilmgösterimleri #gençkarlmarx #youngkarlmarx #karlmarx #movienight

Yönetmen: CEYDA TORUN
Görüntü Yönetmeni: CHARLIE WUPPERMANN
Kurgu: MO STOEBE
Müzik: KIRA FONTANA
Katılımcı(lar): ARZU GÖL, MURAT ŞEN, KÜBRA KAYGISIZ, KEMAL SUNCU, NECATİ ÖZER, MİNE SÖĞÜT, TEOMAN TOROMAN
Yapımcı: CEYDA TORUN, CHARLIE WUPPERMANN

İstanbul'un sokaklarında her gün yüz binlerce kedi özgürce dolaşıyor. Binlerce senedir insanların hayatlarına girip çıkan kediler, bu şehrin zengin yapısının en önemli parçalarından biri. Sahip tanımayan bu kediler İstanbul'da vahşi ve evcil hayat arasında bir çizgide yaşayarak, evlat edinmeyi seçtikleri insanların hayatına neşe getiriyor. Kediler sadece İstanbul’da değil, ülkemizin her köşesinde hepimize birer ayna olarak hayatlarımızı akla gelmeyecek şekillerde zenginleştiriyor.

Eleştirmenler ve seyirciler hemfikir, siz İstanbul'un kedilerine aşık olurken, bir aile filmi olan KEDİ de kalbinizde ve evinizde bir yer edinecek.
//
Ever wondered what all those stray cats do the whole day?

Ever wondered what all those stray cats do the whole day? Here's your answer. A great chance to see feline residents of central Istanbul neighbourhoods like Galata, Cihangir, Feriköy, Kuzguncuk. Who they go to for food, whose market stall they choose to sleep on, where they hide their kittens, what does being an alpha require, and all the other questions that keep you awake until 4 a.m. after watching that one cat video before bed and you just could not say no to another. As humans around them personate, give background information and talk about nine Istanbul cats, the cats, not giving a sh*t as usual, take us around the city. 80 minutes of pure joy. *Film Türkçe dilinde, İngilizce altyazılıdır.
*Kontenjan 800 kişi ile sınırlıdır.
*Rezervasyon alınmamaktadır. (CerModern üyelerine özel rezervasyon alınmaktadır. Üyelerimizin etkinlikten 5 saat öncesine kadar rezervasyonlarını bildirmeleri gerekmektedir) -Biletler, Pazartesi hariç hergün 10:00-20:00 saatleri arasında CerModern Mağaza ve etkinlik günü saat 17:30'dan itibaren CerModern bilet gişesinden temin edilmektedir.
Bilet Ücretleri:
Tam: 15 TL
Öğrenci 10 TL #kedibelgeseli #catdocumentary #kedi #catmovie #cermodernaçıkhavafilmgösterimleri #openairfilmscreening #cermodern

2016 Cannes Film Festivali Yönetmenlerin Yönetmenlerin On Beş Günü Seçkisi

Paolo Virzi’den Cannes Film Festivali’nde izleyenleri büyüleyen, süprizlerle dolu sıcacık bir hikaye…

Ödüllü filmleri “İnsan Sermayesi” ve “Gördüğüm En Güzel Kadın”dan sonra Paolo Virzi’nin bu yıl Cannes Film Festivali’nde ses getiren ve akıl hastanesinden kaçan iki kadının yolculuğunu konu alan muazzam bir komedi-drama.

Farklı sebeplerle düştükleri akıl hastanesinden beraber kaçan, her şeye rağmen umutlarını kaybetmemiş iki İtalyan kadının sürprizlere, melankolik duygulara ve başkalarıyla tanışma hikâyelerine uzanan bu çılgın yolculuğu akıl hastanesinde başlar. Bir milyarder olan Beatrice ve salaş bir genç kadın olan Donatella biri polisin diğeri ise kocasının zoru ile akıl hastanesine yatırılan iki kadındır. Geçmişleri, dertleri ve hayalleri farklı iki dünyaya ait bu iki kadının yolları ilk kez kesişmesine rağmen tanıştıkları ilk andan itibaren iyi anlaşırlar. Hayattan yorulmuş ancak neşelerini ve özgür ruhlarını kaybetmemiş bu iki kadın bir gün birlikte hastaneden kaçar. Damarlarındaki kanın hızınca ve yitirdikleri düşünülen akıllarının estiğince yola devam eden iki kadın ne kadar serkeş, umursamaz ve “deli gibi” gözükseler de aslında uğruna yola koyuldukları ortak bir arayışları vardır. Adeta bir açık hava tımarhanesine dönmüş olan dünyada biraz olsun mutluluk bulmak. Biri geçmişini temize çekip yeni bir başlangıç yapmanın diğeri ise kanunların kendisinden ayırdığı çocuğuna kavuşmanın peşindedir… *Film İtalyanca dilinde, Türkçe altyazılıdır.
*Kontenjan 800 kişi ile sınırlıdır.
*Rezervasyon alınmamaktadır. (CerModern üyelerine özel rezervasyon alınmaktadır. Üyelerimizin etkinlikten 5 saat öncesine kadar rezervasyonlarını bildirmeleri gerekmektedir) -Biletler, Pazartesi hariç hergün 10:00-20:00 saatleri arasında CerModern Mağaza ve etkinlik günü saat 17:30'dan itibaren CerModern bilet gişesinden temin edilmektedir.

Bilet Ücretleri:
Tam: 15 TL
Öğrenci 10 TL (Gişede öğrenci kimlik kartı göstermek zorunludur.)
Bisikletli %10 indirim
#lapazzagioia #delidolu #likecrazy #cermodernaçıkhavafilmgösterimleri

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. #cermodern #30ağustoszaferbayramımızkutluolsun

Amerikan edebiyatının en önemli yazarlarından biri olan ve kısacık ömrüne çok sayıda değerli eser sığdıran yazar Thomas Wolfe ve kitaplarının editörlüğünü yapmış Maxwell Perkins arasındaki fırtınalı ilişkiyi anlatan film, hem bu ikili arasındaki ilişkiyi gözler önüne seren Fırtınalı Hayatlar 29 Ağustos Salı 20:30'da CerModern açık hava film gösterimlerinde. #cermodern #cermodernaçıkhavafilmgösterimi #fırtınalıhayatlar #genius #openairfilmscreening 2016 | Dram | 104' | İngilizce | Türkçe altyazılı

Yönetmen: Michael Grandage
Oyuncular: Jude Law , Nicole Kidman , Colin Firth , Guy Pearce , Laura Linney
Senaryo: John Logan
Michael Grandage ilk yönetmenlik deneyimi olan filmin başrollerinde Nicole Kidman, Jude Law, Guy Pearce, Colin Firth ve Laura Linney gibi tecrübeli oyuncuları seyretme imkanı bulacağız. Film, A. Scott Berg'ün "Max Perkins: Editor of Genius" kitabından uyarlanmıştır.« Detayı Gizle
Genç yaşında ün ve başarıya ulaşan Wolfe, çarpıcı yeteneğiyle örtüşen etkileyici de bir karaktere sahiptir. Perkins, tüm zamanların en saygıdeğer ve tanınan edebiyat editörlerindendir ve F. Scott Fitzgerald ve Ernest Hemingway gibi sembolleşmiş roman yazarlarını keşfetmiştir. Wolfe ve Perkins arasında şefkatli ve karmaşık bir dostluk gelişir. Eğitici ve önlenemez dostlukları, bu parlak ama birbirinden çok farklı iki adamın hayatını sonsuza dek değiştirecektir. //
Genius
2016 | Drama | 104' | English |
Director: Michael Grandage
Cast: Jude Law , Nicole Kidman , Colin Firth , Guy Pearce , Laura Linney
Writer: John Logan

Colin Firth stars in this biopic of famous literary editor Max Perkins, which centers on his personal and professional relationship with eccentric author Thomas Wolfe (Jude Law). As Wolfe becomes consumed with his lengthy novels and begins to alienate his lover Aline Bernstein (Nicole Kidman), Perkins struggles to reel in his talent in order to deliver another best-seller for Scribner Publishing during the 1930s. Laura Linney, Guy Pearce, and Dominic West co-star in director Michael Grandage's debut feature film. *7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

23 Ağustos Çarşamba JazzExpose sahnesi Meltem Ege'nin. #cermodern #jazzexpose #meltemege #januszszprotjazzquartet

Lion, 22 Ağustos Salı 20:30'da CerModern açık hava film gösterimlerinde. Lion
2017 | Biyografik, Dram, Macera | 120' | İngilizce
Yönetmen: Garth Davis
Oyuncular: Dev Patel , Rooney Mara , Nicole Kidman , David Wenham , Priyanka Bose. 5 yaşındaki Saroo, Hindistan kırsal kesimindeki bir köyde ailesiyle birlikte fakir ancak mutlu bir hayat yaşamaktadır. Ancak ağabeyinin gelmesini beklediği tren istasyonunda yaşadığı kötü tesadüfler sonunda evinden kilometrelerce uzaktaki, başka bir dilin konuşulduğu Kalküta'da kendini yapayalnız bulur. Burada sokaklarda zor bir hayat yaşadıktan sonra önce yetimhaneye alınır, sonra da Avustralyalı Brierley ailesi tarafından evlat edinilir. Tazmanya'da yaşayan yeni ve zengin ailesiyle rahat bir gençlik dönemi geçiren Saroo, aradan 25 yıl geçtikten sonra kaybettiği ailesini bulma isteğiyle Hindistan'a geri döner.
Saroo Brierley'nin gerçek öyküsünden uyarlanan film, 6 dalda Oscar adaylığı kazandı. // 2017 | Biography, Drama, Adventure | 120' | English | Director: Garth Davis
Cast: Dev Patel , Rooney Mara , Nicole Kidman , David Wenham , Priyanka Bose
A five-year-old Indian boy gets lost on the streets of Calcutta, thousands of kilometers from home. He survives many challenges before being adopted by a couple in Australia. 25 years later, he sets out to find his lost family. *Film İngilizce dilinde, Türkçe altyazılıdır.
*Kontenjan 800 kişi ile sınırlıdır.
*Rezervasyon alınmamaktadır. (CerModern üyelerine özel rezervasyon alınmaktadır. -Biletler, Pazartesi hariç hergün 10:00-20:00 saatleri arasında CerModern Mağaza ve etkinlik günü saat 17:30'dan itibaren CerModern bilet gişesinden temin edilmektedir.
Bilet Ücretleri:
Tam: 15 TL
Öğrenci 10 TL (Gişede öğrenci kimlik kartı göstermek zorunludur.)
Bisikletli %10 indirim *Etkinlik alanına yiyecek-içecek alımına izin verilmemektedir.
*Gösterim açık havada gerçekleşeceği için izleyicilerin hava koşullarına göre giyinmeleri tavsiye edilir.
#cermodern #cermodernaçıkhavafilmgösterimi #lion

Most Popular Instagram Hashtags