[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

cbabdullahgul cbabdullahgul

191 posts   296878 followers   0 followings

Abdullah Gül  Türkiye Cumhuriyeti 11.Cumhurbaşkanı'nın resmî Instagram hesabıdır. The official Instagram account of the 11th President of the Republic of Turkey.

http://www.abdullahgul.gen.tr/

11. Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül, Ankara’da gerçekleştirilen Kazakistan-Türkiye Diplomatik İlişkileri 25. yılı konferansının açılış konuşmasını yaptı.
Fotoğraf: @birol.afsar

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, kendi adını taşıyan müze ve kütüphanede incelemelerde bulundu.
Fotoğraf: @birol.afsar

Amcası Mahmut Gül’ün vefatı nedeniyle Kayseri’de bulunan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Melikgazi Camii Kebir’de kılınan cenaze namazının ardından taziyeleri kabul etti.
Fotoğraf: @birol.afsar

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Bahçeşehir Üniversitesi “9. Diplomat Okulu” programının açılış konuşmasını yaptı. Öğrencilerin sorularını da cevaplayan Abdullah Gül’e katılımcılar tarafından hediye takdim edildi. Fotoğraflar: @birol.afsar

11. Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül, Şanlıurfa’da coşkuyla karşılandı.

11. Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül, bugün Uniq İstanbul'da "Kristal Elma 2017" etkinliğini gezdi ve gençlerle sohbet etti. 11. Cumhurbaşkanı Sayın Gül, etkinlikte Şehit Erol Olçok için açılan "Future 29 Erol Olçok Girişimcilik Salonu'na" uğradı ve Erol Olçok'u bir kez daha rahmetle andığını ifade etti.
Fotoğraflar: @birol.afsar

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Oxford High Street'teki yürüyüşünde Osnabrück Üniversitesi İslam Teoloji Enstitüsü’nden Prof. Dr. Merdan Güneş ve öğrencileriyle karşılaştı.Sayın Gül, çoğunluğu Türk öğrencilerden oluşan grupla sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, mütevelli heyeti üyesi olduğu Oxford İslam Araştırmaları Merkezi'nin bu yılki toplantısı için Oxford'da bulunuyor.

11.Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül'ün Kurban Bayramı Mesajı

11. Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül, 15 Temmuz Şehitler Abidesi'nin açılışına katıldı.

11. Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül, bugün, 15 Temmuz darbe girişiminde hainlerin kurşunlarıyla şehit edilen Erol Olçok ve Abdullah Tayyip Olçok'un mezarlarında yapılan duaya iştirak ettiler.

11.Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül, 15 Temmuz Şehitleri Erol Olçok ve Abdullah Tayyip Olçok'u mezarlarında ziyaret etti ve Kuran okudu.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün rahmetli Necmettin Erbakan'ın vefatının 6. yıldönümüne ilişkin anma mesajı

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yeni yıl mesajı.

Hain terör saldırısının ardından Kayseri'ye gelen 11. Cumhurbaşkanı Gül, olay yerine giderek yetkililerden bilgi aldı.
11. Cumhurbaşkanı Gül, ne Kayseri'nin ne de Türkiye'nin teröre boyun eğmeyeceğini söyledi.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Halep'e destek çağrısı.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte yurt içinden ve dışından bir çok dostunun iştirakiyle, aynı zamanda bir siyasi tarih müzesi olan Abdullah Gül Müzesi ve Kütüphanesini açtılar.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kristal Elma Yaratıcılık Festivali'ni ziyaret etti.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bir düşünce kuruluşunun davetlisi olarak iki gündür Fransa’nın başkenti Paris’te bulunuyor. Cumhurbaşkanı Gül, programı bitiminde dünyaca ünlü Louvre Müzesi içinde yeralan “İslam Sanatları ve Eserleri Bölümü’nü” ziyaret etti. Fotoğraf:@mehmet_demirci_

11.Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'ün Kurban Bayramı mesajı. Video: @mehmet_demirci_

11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, temelini 3 sene önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte attığı Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün açılış programı öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Boğaz'ın üçüncü incisi hakkında sohbet etti. Fotoğraf:@mehmet_demirci_

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, kurucusu olmaktan iftihar ettiği AK Parti'nin 15. yıldönümü anma programına katıldı. Fotoğraf:@mehmet_demirci_

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Beykoz'da düzenlenen 'Demokrasi Nöbeti'ne katıldı. Fotoğraf:@mehmet_demirci_

Most Popular Instagram Hashtags