caglayd caglayd

4,545 posts   18,823 followers   5,530 followings

♥️Love Lover♥️  ┊Mom┊Teacher ┊Lifestyle ┊ “Ben 30 yaşında bir çocuğum🐣.”⠀ 👉🏻İng. Öğretmeni 👩🏻‍🎓Haliç Üni. Amerikan Ed. 👩🏻‍🎓İst. Ünv Pedagojik F ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀

♥️

Cankuşum “Çocuk ve Aile Danışmanı” @gcuhadaroglu bugün bizdeydi♥️Çocuklar ile ilgili baya sohbet ettik, 2 yaş sendromu ile ilgili olan bölümü “Dur kaydedelim kızlarda izlesin” dedim. Bu video ortaya çıktı🎥 Devamı sığmadı için kanala ekledim. Link Bio’da ;)) .
.
Bu arada sizlerde bu videonun altına sormak istediklerinizi sorabilirsiniz canlars.. Hepsini cevaplamaya calışacagız.. Şimdilik öptük💋

Nefes’in en sevdiği kitabı📕💗 Keçeden bir kitap, içeriğinde sayı saymayı, kıyafetleri, renkleri, sekilleri, organlarımızı öğretiyor ve çırt çırtlı. Keçeden yapılabiliyor ama sağlam bir yapıştırıcı kullanmak gerekiyor. Herkese mutlu geceler🌟

Hava sıcak degil, Sıcak S Plus🔥

Koca yanak ve annesi huzurlu geceler dilerrss🦋🌜🌚🌟

Hellocan😘.
Bugun İlk defa Moi Park’a gittik🎢🏰
Giriş katta neler var neler ama tabi biz 2. Kata çıktık bikaus sadece 2. Katı 2 yaşa uygun dediler🙄. .
2. Katta neler var derseniz; makinalı oyunlar, dönme dolaplar,çarpışan araba, çufçuf ekspres tren, top alanı gibi oyun bölümleri var. Nefes en çok dönme dolabı sevdi🎡🎠(bkz: kaydırıp ellerini tutuşuna bakın 🙏🏻askjajkg) .
.
Girişte kart alıyorsunuz, içine kredi yüklüyorsunuz. Mesela 45 tl yüklerseniz 6 oyun oynayabiliyor💳💰. İşte böyle🎈öptük xxxx

Ceceli olayıyla alakalı bişey söylemek istiyorum.. Basına eşinin haberini sızdırılması evlatları için çok! Kötü olmuş, yapanda Ceceli degilmiş zaten.
Ama ben zaten baska birseye degineceğim. Arkadaşlar lütfen bu tip ilişkileri normalleştirmeyelim bu ilişkiler sıradışıdır.
Hani halası lezbiyen olan bir İngiliz arkadaşım var adı Rebecca, onun gibi davranmayın mesela, ne zaman alıştınız ya bu kültüre? Amerikan kültürü okudum 4 sene ben alışamadım ya.. Bakın biz müslümanız ve camdan dışarıya baktığınızda binalardaki her bir pencede bir aile var. O aileyi “Anne baba çocuk oluşturuyor ve doğamızda bizi zaten aile olmaya itiyor degil mi?..
Okul hayatım boyunca gay arkadaşlarım oldu. Çokta sevdim saygı duydum ruhlarının yada hormonlarının yaradılışına sonsuz saygım var bende öyle doğabilirdim. O konu ayrı.. Ama söylediğim bambaşka bisey.. Bu durumu bangır bangır kabul ederken, bazı tanımları dikkatli yapmalıyız ve toplumu düşünmeliyiz.
Bakın biz insanoğlunun 3 adet egosu vardır. 1. Egodur; sizin benliğinizdir. 2.si id’dlr. İd içgudusel duygulardır. Cinsellik, şehvet, enteresan arzular falan buna girer. 3. sü ise Superegodur. Yanlış olan duygunu bu ego durdurur, “ Yapma olmaz kendine gel oğlum senin bir ailen var” der mesela.. Bu durumu yasayan arkadaslarımızı kabul etmek baska bir konu, normaldir demek baska bir konu.. Normalleştiren insanlar Superego’yu yok ediyor, aklı bomboş olan gencin kafasına bu bilgileri sokuyor... Yapmayın biz çok gelişmiş bir toplum degiliz superego lazım bizim genclerimize.. Hayır Hiç mi bilimsel düşünemiyorsunuz ? 2 dakika yaradılışımızı incelerseniz kadın erkek- erkek kadın için yaratılmış oldugu zaten aşikardır. Sizin , benim, annelerimizin kurdugunuz aile de bu açıklamanın sağlamasıdır, normal olan budur. Kadının kadından zevk duyması bu kadar normalse, tüm sıradışı ilişkileri tercih olarak görmek gerekir. Onlara da mı saygı duymalıyız yoksa? Sakın kadın kadın arasında aşk oldugunu falan anlatmayın bana, tamamen duygusal boşluktan kaynaklanan geçici ilişkilerdir. Kınamıyorum ve kendilerine sonsuz saygı duyuyorum ama ilişkilerini kesinlikle normal degil sıradışı buluyorum. Zaten sıradışı olmasaydı bu kadar şaşırmazdık degil mi ?

Mutlu anne means mutlu çocikkk♥️ Bahcesehirde oyun evi arayan var ise buraya baksın derim. Çocuk oyun saatinde masal saati masa işi ve köpük oyunları gibi eglenceli oyunlar var.. 🎈Story’de detay mevcut.. ilgilinin bilgisine efenim

Ne demiş ünlü söz yazarı Rihanna ; “Under my umbrella ela ela ela ey ey ey..” Yani diyor ki hava kara bulutlii, yine yağmur yağıyorr of of of”

Hiç unutmam bi gun bi kuaföre gittim. Ünlü bi kuaförmüşmüş. Arkadaşım dedi ki “Her saça kusur buluyormuş, begenmiyormuş”.
. “Alllah alllahh ? Benimkini gaayet begenir bence..” dedim.
Neyse kuaföre geldik, heyecanla önüne oturdum, saçımı açtı inceler gibi bakıyor falan.
“Yalnız sizin saçlar tamm reklamlık!” dedi.
Aha dedim içimden beklediğim iltifat.com😎....
.
Tabi Hemen arkadaşımı aradı gözlerim.. .Hopp göz göze geldik... “Yaa gördün mü naggberr?” bakış attım😉 .
.
Sonra kuaför arkasından alayci bir ses tonuyla döndü dedi ki;”Reklamın konseptide şöyle olmalı: .
“Kabaran saçlarımla başım belada!!”.
A-aaaa olayı kesss...😡👊🏼🤜🏽
Gülerken laf sokulması ne ayıp yaaa. ..
Teeerrrbbiye yoksunu nolcak🤦🏻‍♀️😀
Neyse ben saçlarımı seviyorum. Ve kabarıyor olmasını da çok karakteristik buluyodıxhdsdf (çarpıldı)

Bazı anları öyle samimi ve derin yaşarsın ki yaşadığın oda ve bulunduğun atmosfer adeta mutluluk dolar ve buram buram mutluluk kokar.. 🎈👪İşin tuhafı şu ki; orada olmayanlar ve sadece bunu hissedenler de bu kokuyu alır mutlu olurlar.. muazzam ♥️ .
.
#tbt #fotografımızıizinsizkullanmayınız!

Çocugu yedirirken, çocuğun hapşırması 💔 Anneler 🤦🏻‍♀️🙄😂😂 .
.
Sizin çocuğunuzla yasadıgınız ve en çok “Nayır nolamaaaz” dediğiniz an hangisi merak ettim? 🙄.
.

Azcık çocukların dedikodusu yapıp sonra “Ay varlıkları yeter” diyerekten kapanış yapalım hahhafdfg

Most Popular Instagram Hashtags