byndas byndas

372 posts   2,064 followers   639 followings

Зоряна Биндас  Продюсерка Тернопільської філії UA: Суспільне. Вегетаріанка. Любителька тварин. Тут про: 📺Роботу на TV та 📻радіо; 🏃🏻‍♀️Біг 😻Котів

Вибігаю з роботи після 20.30 — тільки закінчився вечірній ефір. На сходах нашої телерадіокомпанії двоє чоловіків, років по 30. Пристойно одягнені, все таке. П‘ють коньяк, запивають пепсі. Все пристойно ж!
— Прошу вас піти, — відчуваю себе вихователькою в дитячому садочку.
— Та ми вже майже допили, хіба вам шкода? Ми отут далі станемо, можна?
— Не можна, — кажу.
— Це громадське місце... Та й чому ви так пізно працюєте?
— Дякую, що турбуєтесь, — думаю, вголос кажу інше. — Це територія телерадіокомпанії і я зараз покличу поліцію.
З того всього виходить черговий і підтакує мені. Хлопці збирають прилади і матеріали та вирушають у невідомість. Мене бояться більше, ніж чергового, схоже, більше, ніж поліцію😏.
Доросле життя — коли ти інколи підпрацьовуєш бабайкою🤷🏻‍♀️.
#робота #вечір #ефір #трк #пригоди #бабай #смішно #пятниця #офіс #тб #дівчата #funny #coffee #office #coffeebreak #coffeetime #break #weakend #friday #evening #myjob #lifestyle #workinghard #working #girls #girl #ukrainiangirl

Найсильніші хлопці — бігають на довгі дистанції😎. Я дивилась, як кожен з них ніс 50 кілограмів на Говерлу, і в душі аплодував маленький котик. Залізні люди, ага! Ох, як же вони надихнули. Хотілось підійти потім і кожного обійняти. Даремно я цього не зробила, між іншим. .
Хто не в курсі, історія за хештегом #мрія_на_всіх. Оці люди, які тут на фото, організували сходження 15-річного Сергія з Тернополя на Говерлу. Хлопчик пересувається на інвалідному візку, сам туди вийти не міг би, але понад усе мріяв побувати на найвищій точці України. Тому вирішили його нести. Словом, детальну історію шукайте за хештегом, а зараз не про це.
.
Я просто задумалась, як люди стають такими сильними, це ж просто біг. Я теж хочу бути такою. Ну, хоча б частково😀.
.
Колись я думала, що силачі — це гора м‘язів, сталевий голос (і не тільки голос, ну, ви зрозуміли😂). А зараз я дивлюсь на цих скромних та веселих любителів бігу, думаючи, скільки ж сили в цих худорлявих хлопців😎.
.
Зареєструвалась, між іншим, на наступний півмарафон. Знову це відчуття приємного хвилювання і радості очікування😊.
#біг #гори #сильніхлопці #сила #бігуни #бігун #моїгерої #говерла #горно #природа #мрія #тренування #ukraine #sport #sportlife #hoverla #mountains #motivation #mount #activelifestyle #carpathians #nature #team

Витрачаючи час на біг — ми його економимо. Як? «Кров має рухатись», — сказала викладачка літературної школи, яку я колись відвідувала. Який же стосунок має кров до літератури? Прямий!😉
.
🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️В мене є улюблена книжка Муракамі: «Про що я говорю, коли я говорю про біг». Власне то єдина книжка цього автора, яку є змогла читати і яка відразу зайшла. В чому її крутість? В ній автор описує, як почав бігати і писати книжки. Зараз він один з найпопулярніших письменників у світі, але так було не завжди. Цю книгу я читала давно, тому мене може глючити щодо деталей, але суть така: Муракамі щодня прокидається вдосвіта, біжить кілька кілометрів, а потім повертається і сідає за роботу. Він став успішним автором, коли почав бігати і організував свій робочий день. Він продовжує долати довгі дистанції та брати участь в марафонах, хоч вже у поважному віці.
.
Не знаю, які відчуття у Муракамі, а от я, коли переставала бігати і тренуватись, відчувала себе застояною водою. Навіть не так! Ходячим болотцем🤣🤣🤣. От ще трохи, позеленіла б, вкрилася б мохом і почала смердіти (не тому, що котельня на ремонті😉, не подумайте).
.
Суб‘єктивно мої враження: без кардіо-навантажень відчуваєш себе реальним болотом: думається зле, втома, сонливість. Тому крепатура — в рази ліпша. Навіть коли після тренування болить все, окрім хіба м‘язів язика🤣.
.
Повертаючись до викладачки і літературної школи. Щоб мозок добре працював, нам потрібні фізичні навантаження, вважала вона. То була Галина Вдовиченко — успішна українська письменниця, редакторка та журналістка😊.
.
Колись я думала: ох, як же встигати тренуватись, нема часу. Зараз розумію, що використовую час в рази раціональніше, енергії більше, я стала продуктивніша, тому 2 години на тренування ввечері — найліпше, що я можу для себе зробити. Ну, хіба ще кото-терапія може зрівнятись по корисності😹.
.
.

#біг #тренування #час #мотивація #бігун #таймменеджмент #продуктивність #будильник #робота #енергія #радість #life #morning #business #businessgirl #dayjob #working #workingtime #alarm #clock #notime #motivation #timemanagement #positive

Отакої... За три тижні вас стало більше на кілька сотень. Коли гості на порозі, треба прибратись, так? Якщо ви вже тут, хочу, щоб вам було цікаво і комфортно😜, тож трішки вас порозпитую, можна?)) В найближчі дні наводитиму лад зі своїм інстаграмом, гості ж!. Хоч, холера, я ніколи не була доброю господинею😂, а тут треба вчитись пекти віртуальні торти)). В моєму інста — про все на світі, але от відколи почала писати про біг і т.д, ви почали заходити частіше. Тож тепер я мушу мотати свої км ще старанніше🏃🏻‍♀️. І до блогу ставитимусь серйозніше. Хоч якою б не була аудиторія, навіть якщо це двоє читачів, треба усвідомлювати всю відповідальність, еге ж?
.
Дехто з вас почав писати в приват про свої бігові успіхи, хтось просто дякував за натхнення, хтось мовчить, не лайкає і не коментує, але в реальному житті про це каже. А хтось й не каже. Я дуже вдячна за реакції, адже важливо розуміти, що ти не просто маячиш комусь в стрічці, хтось реально це все читає. Тому дякую за всі лайки, коментарі та повідомлення😘. Повторюсь: це стимулює серйозніше ставитись до блогу, звалу у мене, схоже, нема😹.
.
В моєму житті нема драми:
— Я ніколи не боролась з зайвою вагою і не можу дати поради, як скинути 30 кг за тиждень🤣.
— Не робила пластику обличчя чи грудей, тож не поділюсь враженнями про це.
— Я навіть ноги не голила жодного разу в житті🤣🤣, корисної інформації про зовнішність тут 0.
Точно так само нема рецептів, лафхаків і т.д.
Я просто почала бігати 100 кілометрів на місяць, ходжу в гори, півроку тому очолила чудовий творчий колектив ТБ та радіо, а ще я професійна няшкальниця котів😜. На моє здивування, ви зберігаєте мотиваційні пости, тексти про біг, історії про гори. Круто, дякую😉.
Заглянула в статистику, з‘ясувалось, що тут майже порівну чоловіків і жінок, а більшість читачів — дорослі зрілі люди😊. Радію.
І, думаю, щоб не вигадувати велосипед, я просто запитаю: а про що тут ви б хотіли читати далі?) Чи про що б не хотіли?;) Бо писатиму вам про котиків — начувайтесь і терпіть😂. #біг #тренування #гори #коти #бігунка #медіа #змі #тб #пробіжки #контент #карпати #мандри #природа #краса #mountains #mount #mountainsgirl #nature #runninggirl #running

Фотки з серії вас можуть шокувати😂. Я шукала, як виглядали мої робочі місця в різні періоди, сама добряче здивувалась, згадавши😀. Отже: на першій фотографії те, як я працюю зараз. Коли я перемогла у конкурсі та мала приступати до роботи продюсеркою радіо і ТБ, в цьому кабінеті не було нічого, тому все довелось купити і принести. А те, що було, хотілось спалити: вицвілий диван з 90-х, килим, що посипався... У власності філії — купа радянського хламу, яким хіба вогонь розводити. На другій фото мій стіл та крісло, так я працювала 2 місяці шефредом новин на телеканалі, тоді на 14 людей було півтора комп‘ютера... І так досі працюють мої дорогі новинарі, правда, компів вже більше. Матеріально-технічна база — не те, за що я відповідаю, але те, що мене дуже болить. Сподіваюсь покращити умови нашим журналістам ще влітку. 👩🏻‍💻Отже, про мій теперішній кабінет: крісло позичив друг:) Стіл купила в Jysk. Вазон позичив @balutskyi_ , MacBook мій рідний.

В сторі закину статтю, як один місцевий сайт написав, що я прийшла на нову роботу зі столом🤣. Фото з котом — так виглядала продакшн-студія на Ух-радіо, де я працювала. Я часто приходила туди з тваринами. На фото — робочий процес з найкрутішим котом всіх часів і народів — Грубодупенком. Він вже в котячому раю.

Наступні фото теж з радіо, на одному я чищу кулер в своєму ноуті, на іншому — дикий срач на робочому місці.
Були ще інші місця — кілька офісів нашої @gazetadoba, але фоток поки не знайшла.

Ну, і як вам?😂 Ви задоволені своїми робочими місцями?😉
.
.
.

#робоче #робота #офіс #робочемісце #працюю #ТБ #журналісти #журналістика #змі #тернопіль #workingirl #workingplace #businesswoman #businessgirl #myjob #office #workinglife #media #officetime #motivation #instaplace #mywork

Часом мені сниться, що я можу літати. Просто силою думки піднімаєш тіло вгору, оп, і ти вже на верхівці гори, або десь поміж хмарами. Милуєшся краєвидами і кайфуєш. І все так приємно і реально... Вам сниться таке?От чому в реальному житті ця штука, зараза, не працює, хтось знає?)) Щоб дістатись вершини треба добряче спітніти. І я ж зараз не тільки про гори говорю. Ну, ви зрозуміли😊. Питання тільки в тому, чи вистачить нам терпцю туди дійти. Річ не в наших фізичних можливостях, не в кармі, не в кількості грошей, а в здоровій впертості. Чи готові ми триста разів перемогти самі себе і триста перший раз мучити себе далі. Не заради страждань, ми ж не мазохісти, так? А заради відчуття великої перемоги над собою. Ох, люблю його😊.
#гори #карпати #вершина #похід #природа #говерла #перемога #nature #naturelovers #carpathians #carpathian #mount #mountains #mountainsgirl #travels #adventure #hoverla #activelifestyle #active #sportgirl #ukraine

Ця книжка — одна з кращих, які я читала. І хоч вона лишила більше питань, ніж відповідей, я однозначно її раджу всім, а особливо бігунам.
Крістофер Макдуґал, «Народжені бігати». Почалось все з того, що її радили одночасно двоє хороших хлопців, смаку яких я довіряю: спершу мені написав @songo841, а потім побачила на сторінці у @yurii_horskyi. Купила-відкрила-дивувалась-не могла відірватись-дивувалась-гуглила- дивувалась. Під час тренувань я не жалію себе, але якщо з‘являється хоч якийсь натяк на важкість, згадую людей, про яких йде мова в книжці. На своїх тренуваннях я бігаю 8-15 кілометрів, а вони бігають 100-300 горами... Тобто мені не має бути тяжко. Взагалі😀. Журналіст Макдуґал хоче бігати на довгі дистанції, але травми та проблеми не дають йому можливості взяти участь у серйозних забігах. Врешті він вирушає у небезпечний каньйон до народу тараумара — людей, які дуже швидко бігають горами, не маючи навіть взуття. Там він намагається дізнатись їхню таємницю.

В книзі інформація про: ✔️Відомих бігунів, які долали сотні кілометрів горами.
✔️Мідний каньйон та його загадкових мешканців.
✔️Історію крутих забігів, в яких брали участь найсильніші.
✔️Чому чим дорожчі кросівки, тим більше вони шкодять ногам.
✔️Чим харчуються та який спосіб життя ведуть ці фантастичні люди.
✔️Роздуми на тему еволюції людини, що біжить.
Та багато-багато іншого. Правду кажучи, інформація про кросівки з хорошою амортизацією мене так здивувала, що я підвисла. Поки бігаю в своїх крутих кросівках з чудовою амортизацією, але вже не впевнена, що це добрий варіант😂.
Про цю книжку можу говорити вічно. Я точно перечитаю її ще раз. Та найголовніша її заслуга навіть не в тому, що ми знаходимо там інформацію про таку кількість крутих речей, а в тому, що після прочитання знову наштовхуєшся на думку: неможливого нема. Якщо хтось може пробігти 300 кілометрів горами, то чому б мені не спробувати?
#народженібігати #нашформат #макдугал #книги #біг #бігун #трейл #спорт #можливості #книжка #відгук #мотивація #еволюція #books #bookstagram #run #runners #runninggirl #hometime #rest #reading #ilovebooks #reader #weekend #positive

Пробачте за складну тему, як на п‘ятницю😉. Це Казбек, висота 5030 метрів. Фотка торішня, але вибрала її навмисно, бо підходить тематично😀. В пості про каву я згадала, що хочу відмовитись від молочки, цим нарвалась на цікаві коменти дівчини, що назвалась дієтологом.

Мовляв, без молочки не може бути нормальних м‘язів, бо білок незамінний, бла-бла. Про м‘ясо і мови нема, так?🤣. Нікого не тегаю, скріни не показую, коментарі зникли загадковим чином, та й добре.
Друзі, втікайте від тренерів і дієтологів, які говорять вам, що без білків тваринного походження ви не проживете. Заходьте в нет, читайте, бажано, англійською, робіть висновки)). На щастя, м‘ясна і молочна індустрії(і фармацевтична промисловість, ага🤣), можуть не старатись з поширенням байок про незамінні амінокислоти, розумні люди читають і роблять висновки. Все просто: хочете їсти — їжте, не хочете — не їжте.

Якщо ви м‘ясоїд і свідомо не хочете нічого міняти — ваше право, та якщо ви задумались про те, щоб відмовитись від білків тваринного походження, а дієтолог каже, що ви відкинете без цього лапки, плюньте і йдіть геть. Можете на мене зіпхати🤣. Якщо полазити інтернетами, можна побачити тисячі матеріалів про шкоду м‘яса. Але спробуйте знайти матеріали про шкоду овочів та фруктів😉. Йдемо шукати про білки рослинного походження — знаходимо купу статей про те, що вони добре виконують свою функцію, засвоюються і т.д. Ґуґлимо: «Vegan bodybuilders», милуємось, ще раз ставимо собі питання, чи ростуть м‘язи, якщо їсти лише рослини😀. Вчора сиділа і думала, яке щастя, що мені попались такі адекватні тренери @lilya.prots, а потім @matsykur, @galynamalyna. Вони м‘ясоїди, але ніхто з них жодного разу не пробував нав‘язати свій спосіб харчування, респект їм за це.
Якщо хтось з вас хоче відмовитись від м‘яса, але переживає про м‘язи і своє здоров‘я, заспокою. Я не їм м‘яса років 10. Далеко не зожниця, м‘яса не їм з етичних міркувань. Молочку теж практично не вживаю (окрім лате та сир у піці). Сплю до 5 годин на добу. Через день тренуюсь. Сходила на п‘ятитисячники, пробігла півмарафон, не хворію... А за версією деяких дієтологів, я б мала відкинутися. Робіть висновки, друзі😀. #зож #мясо #вега #вегетаріанство

Постійно купувала лате в кіоску поряд. Так, я дуже хочу нарешті відмовитись від молочки повністю, але поки грішу. Лате було смачне-смачне. Постійно напій мені робила крута бариста. Вона навіть не питала, що я хочу. Я просто віталась, посміхалась, через 4 хвилини простягала мені ням-нямку. За кілька днів ми вже стали наче подруги, питали одна в одної, як справи, перекидались кількома фразами і т.д. А потім вона зникла, її колеги готували те ж лате, але смак абсолютно не той. — Може, більше сиропу? Або гарячіше зробіть? — щоразу я надіялась, що якось можна виправити смак.
Але нічого не працювало. Інколи свою баристу я таки заставала, тоді неодмінно купувала в неї каву, навіть тоді, коли не планувала. Та працювала вона все рідше, пити кепську каву, яку готували її колеги, не хотілось. Я сумувала за нею, інколи купуючи лате в різних місцях.

Якось, купивши каву у випадковому кіоску, зрозуміла, що вона мені засмакувала. Наступного дня я прийшла знову, а потім ще і ще. Сьогодні, забираючи лате, я зауважила: щоразу ця дівчина мені посміхається і бажає вдалого дня. І теж перестала питати, за чим я прийшла, просто пам‘ятає😊. Дружнє ставлення і посмішка, от що відрізняє цих дівчат від решти.

Ну, ви зрозуміли, пост насправді не про каву, а про ставлення до клієнта, навіть коли він купує банальну каву. Ніколи не думала, що я зважаю на чиюсь привітність. Але, виявилось, кава без посмішки не смакує😊. У вас є місця, куди ви повертаєтесь, бо там працюють привітні люди?
#кава #лате #бариста #тернопіль #добракава #привітність #напій #робота #coffee #latte #coffeebreak #mywork #workplace #flower #worktime #working #office

«Ну, зробили добру справу, а нащо піаритись стільки?» Так, ми з друзями отримуємо і такий фідбек на проект #мрія_на_всіх. Ми когось дратуємо, когось дивуємо, але когось надихаємо. Отож, про це.
.
Ніхто з нас не вважає, що ми зробили щось надзвичайне, організувавши сходження хлопчика з інвалідністю на Говерлу. Моя участь мізерна, я робила те, чим й так займаюсь все своє доросле життя — висвітлювала подію. Кожен з моїх колег скаже те саме: спортивні монстрики несли, музиканти грали і співали, організатори керували процесом. Так, я вважаю своїх колег світлими і героїчними людьми, але вони про себе такого не скажуть ніколи, бо дуже скромні і прості. Ми не потребуємо піару та не шукаємо слави, бо всі вже давно дорослі та самодостатні особистості.

Для чого ми стільки розказуємо про це? Бо сама історія дуже хороша. Вона про мрії, бажання, плани, мотивацію, добро і любов. Я — людина, яка працює в інформаційному просторі 15 років — розумію: світлі історії треба розказувати, новини про добро треба поширювати. Позитив — заразний. Чим більше ми будемо надихатись, тим більше крутих речей зробимо разом.

Мрія Сергія справді стала мрією нас всіх. Я не перестану дивуватись, як в одному проекті могло зібратись стільки милих моєму серцю людей. У Facebook цю історію поширюють сотні разів, відео дивляться десятки тисяч користувачів, були згадки й тут в інста. Я дуже дякую вам всім. Бо ви теж надихнулися, ця мрія стала й вашою, тому тисну вам руки, добрі люди.

І ще раз: неможливе — можливо. Всім добра😉
#добро #любов #мрія #намір #плани #планування #гори #говерла #карпати #похід #мандрівка #мотивація #друзі #світлілюди #dreams #travels #carpathians #mount #mountains #motivation #positive #positivity #goodmood #smile #nature #горгани #хомяк

Вчора був такий день, про який не розказати в одному пості, але я спробую. Я тричі починала писати, щоразу було занадто багато думок. Але про все по порядку.
.
Хлопчик Сергій з Тернополя мріяв побувати на Говерлі, але сам не зміг би, бо він пересувається на інвалідному візку. Він розказав про свою мрію @lilya.prots, а вона вже підключила нас всіх. Підготовка тривала 5 місяців: друзі дізнавались, як це все організувати технічно, яким маршрутом йти, де базуватись перед сходженням.
.
Коли порахували, що самих лише витрат на дорогу, поточні речі, поселення... буде дуже багато, запропонували охочим долучитись фінансово. І тут почалось неймовірне: мрія Сергія коштувала 30 тисяч гривень, усі ці гроші пожертвували відомі та невідомі благодійники. Це перше, що зворушило до мурашок.
.
Ми з колегами взялись робити про це матеріали, розказувати, що плануємо здійснити, почали приєднуватись люди, так створилась команда з двох десятків людей. Сергію сконструювали спеціальне крісло, вирішили нести його на спині по черзі. Вся конструкція разом з я Сергієм важила 50 кілограмів.
.
Вчора його несли по черзі шестеро хлопців. Мені не дали😂, тож я була вчора лише журналісткою, оператор кою та моральною підтримкою. А хлопці — мої герої. Можете уявити, як їм було важко? Дертися вгору, а на спині 50 кг... І це знову до мурашок.
.
Попри те, що це дорога, час, труднощі, попри те, що ми попали в зливу і промокли до нитки, Сергій тримався молодцем і був щасливий.
.
Під час вчорашнього сходження гурт Фіра записував кліп на пісню «Далі», написана вона, таке враження, про вчорашній похід, бо події розгортались точно по тексту😊, ми співали дорогою і на вершині, і знову мурашки...
.
Підсумовуючи, скажу, що проект #мрія_на_всіх — не просто втілення мрії одного хлопчика, це подія, яка зворушила нас всіх, а також тисячі людей, які за цим спостерігали ( ми робили сюжети, прямі трансляції, розказували на радіо і тб, про це писали ЗМІ). Цей світ вчора став ще на крапельку добрішим і прекрасніший. .
Неможливе — можливо, якшо дуже хотіти😊.
#мрії #говерла #гори #мотивація #нереальнереальне #друзі #любов #герої #вершина #похід #сходження #hoverla #mountains #mount #onthetop #dreams #positivity #trip

Ми біля Говерли, завтра виходимо вранці на штурм, несемо туди Сергія Ткачука, який пересувається на інвалідному візку. Сергій виглядає щасливим, ми теж.
.
Нині бігала тут, трохи в історіях є. Бігали з крутими @pelekhandriy @mike.onyshkiv @romko.fm та іншими. Дуже щаслива, бо, виявилось, намотала 8 кілометрів, а по відчуттях наче один, якось дуже легко було, та й мій темп мене потішив.
.
Зараз тут зібрались такі круті та світлі люди, що це все якийсь суцільний кайф і любов❤️. Гурт Фіра написав пісню про цю пригоду, а завтра дорогою будемо знімати кліп з @art.record.
#мрія_на_всіх #говерла #гори #пригода #краса #любов #кайф #біг #пробіжка #мрії #карпати #adventure #nature #mountains #mount #onthetop #dreams #travels #beauty #red #berry

Most Popular Instagram Hashtags