[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

byndas byndas

305 posts   1614 followers   490 followings

Зоряна Биндас  Продюсерка Тернопільської філії UA: Суспільне. Вегетаріанка. Любителька тварин

Отже, про мою нову роботу, якщо раптом комусь цікаво. Це ще та "санта барбара".
📎Два місяці я була головредом, відповідаючи за новини на Тернопільській філії Суспільного.
📎В останній день вирішила подати документи на продюсера, проводився конкурсний відбір. Продюсер та менеджер - керівники філії. Перший відповідає за контент, роботу та творчих працівників, якість програм, розробку і просування нових передач, впізнаваність бренду і т.д. Тобто саме від продюсера залежить, що показує канал. Це велика махіна та десятки людей у підпорядкуванні.
📎Документи не встигали дійти поштою, тому передавав друг вдосвіта потягом, а його друг зустрічав і завозив на канал. Така от чудасія))
📎Документи вивчила конкурсна комісія, а потім мене запросили на співбесіду. Конкурс проводився, до речі, повторно, тому був ризик, що знову нікого не оберуть.
📎Серед інших претендентів були відомі медійники, досвідчені колеги, тому, здається, мої шанси були нікудишні.
📎Та після розмови з членами конкурсної комісії, після наших дискусій і бурхливих обговорень, я зрозуміла, що все не так. Те, що посада моя, я практично не сумнівалась. Це читалось в очах членів комісії. Та невеликі вагання були.
📎Я перемогла в конкурсі, - сказала чоловіку, коли вийшла. Він запитав, чи мені повідомили. Ні, це лише здогадки, але для мене це було очевидно і без слів. І, знаєте, я дуже засмутилась. Дуже. Моя перемога в конкурсі ускладнила життя та примусила робити непростий вибір. Який? Розкажу в наступних постах. І, так, чуття мене не підвело, про перемогу повідомили за кілька днів. А поки скажу: рада, що є там, де є. Бо цінності Суспільного співпадають з моїми власними. А ще в колективі є достатньо фантастичних молодих журналістів, на яких дивлюсь і душа радіє.
Фото: @ambra_art
#робота #суспільне #канал #телебачення #продюсерка #продюсер #конкурс #робота #вибір #історії #дивне #job #winter #wintergirl #weather #snow #snowgirl #white #instagood #goodweather #goodnight

Взяла собі за моду пропадати так надовго. Почнемо з котиків. Вони ж завжди доречні, так?
🐾А якщо серйозно, то в мене змінилась робота, тому останні кілька місяців я була повністю зосереджена на ній. Отак пояснюється моя довга мовчанка.
🐾Раніше я тут розповідала, що трошки долучалась до різних зйомок та роботи над створеням одного телеканалу в Тернополі. Та парадокс у тому, що пішла працювати на інший канал. Чому так сталось - розкажу згодом. Також обіцяю розповісти, чим саме займаюсь.
🐾А поки всім гарного недільного вечора. І котиків, мур-няв
#котики #робота #неділя #вихідний #біллі #тварини #пригоди #зміни #відпочинок #вечір #мур #затишок #любов #краса #важливе #mylove #myjob #newjob #love #cat #whitecat #evening #sunday #animals #pets #pet #catlovers #catstargram #weekend

Книга, на яку не можу не написати відгук. Отже, про сенс... Цікаво, до речі, чи всі знайшли його для себе?
"Людина в пошуках справжнього сенсу"
👣Довго ходила попри цю книгу, були побоювання, та врешті придбала. В книзі я не знайшла жахливих картин, а всі сцени, від яких може холонути кров, автор описує дуже обережно, аби не травмувати читача.
👣Написати мотиваційну книгу про страждання — ще та майстерність, але, на мою суб’єктивну думку, автору вдалось.
👣Віктор Франкл має вибір, або втікати з Австрії, або залишитись. Розуміє, якщо обере останнє, то залишиться з рідними, але стовідсотково його чекає розправа. Одна з Божих заповідей наштовхує на думку, що він має залишитись, тому він свідомо обирає важчий з варіантів.
👣Рідних Віктора вбивають у концтаборах, але він про це тоді не знає. У таборі в’язнів голять повністю, і це тіло як символ оголеного існування в таборі. Автор описує, які стадії проходять в’язні у місці, з якого неможливо вийти. Франкл описує муки за ґратами, знущання, жорстокість та хвороби, але, попри те, усюди на задньому фоні проглядається щось більше, те, що не дозволяло людям опустити руки.
👣Сам Франкл має нагоду втекти з табору, але в останню мить вирішує залишитись. Що примусило його? Що примушувало інших людей жертвувати собою заради когось та ділитись останнім шматком хліба?
👣Відповіді на ці та інші питання — у книзі.
Тішить те, що методи, які описані Франклом як новаторські, зараз широко застосовуються у психотерапії та практичній психології, хоч і не винесені в окремий напрям «логотерапія». Утім, тоді вони були новаторськими та дали можливість мільйонам людей інакше оцінити своє перебування тут.
👣«Той, хто знає, НАВІЩО жити, може витримати майже будь-яке ЯК», казав Ніцше і Франкл робить подібний висновок. Людина кидається на електричний дріт або мириться зі своєю смертю тільки тоді, коли не може знайти сенсу власного життя. У чому ж сенс? Відповідь мусить шукати кожен особисто. Книжка Франкла лище дасть підказки.
#книги #читаю #франкл #людинавпошукахсправжньогосенсу #рекомендую #сильнакнига #мотивація #ксд #bookstagram #book #books #weekend #stories #booklover #booktime #text #reader

Щось ніяк не можу наважитись завалити інстаграм весільними фото. Ну, потроху пробую. А разом з ними - історії😉
🌸 Не могла знайти пудрової прикраси на волосся, а пошуки я почала у переддень весілля: усе, як завжди. Довелось окремо купити прикрасу, окремо нитки: вирішила, що вишию квіточки. У ніч перед одруженням, ага. Коротше, вишивати було важко, нитки плутались в гілочках, я дратувалась, харилась, згадувала найгірші слова, які тільки знаю... 😂😂😂
🌸І що було далі? Перша ночі, прийшов Женя і каже: давай я вишию. Йому, до речі, таке виходить значно ліпше😃.
🌸 В результаті спільних зусиль і жертовних мук було не зовсім те, що я хотіла, але жест доброї волі - зацінила😃
🌸Прикраса на волосся - одна з небагатьох штук, які вартувало замовити наперед в інтернеті. Візьміть до уваги, кого таке чекає😉.
І принагідно дякую @muaelen за цей образ. Це краще, що могло бути.
За квіти - @floriya_ , там знаються на букетах і не тільки😉.
А фотограф, який віддає знимки через кілька днів після весілля - @kusmartsev_photo😉
#весілля #сукня #одруження #весільнасукня #історії #макіяж #весільназачіска #весільнийфотограф #тернопіль
#наречена
#weddingdress #weddingdecor #wedding #weddingmakeup #forest #flowers #weddingflowers #instagood #mystories #story #beauty #weddingfoto #weddingfotografer #marriage #sunnydays #positivity #positive

Цей гаманець був ще однією спробою впорядкувати купюри, які в мене по всіх кишенях та рюкзаку. Але коти його з'їли, це гарний натяк на те, щоб я припинила дурні спроби навести лад. Ну, як з'їли. Пошматували. Думаю, то Біллі намагався дістати карту, щоб замовити собі додаткову порцію корму😂.
В мене одної таке робиться з купюрами? І копійки по всіх шпарах?😆
📎З грішми у мене дивні стосунки. Нещодавно в одному інтерв'ю мене запитали про гроші, тож деякі думки залишу тут.
📎Не знаю, скільки заробляю, якщо чесно. Приблизно прикинути можу, але не рахувала точної суми😆.
📎Мене смішить, коли я чую, що хтось не любить грошей. Я от люблю, бо це чудовий ресурс для реалізації задумів. Дивно чути, що гроші - це зло. А вам як здається? Це добро, як на мене. Маючи ресурси - можна змінювати цей світ до кращого, помагати людям, тваринам, природі.
📎Гроші не змінюють людину, вони хіба демонструють її справжню сутність.
📎Дякую долі, що маю нагоду відмовлятись від, на мій погляд, нечесних грошей. Не ходжу на компроміси з совістю, тож легко відмовляюсь від великих сум. Не засуджую людей, які через безвихідь роблять інакше...
📎Я пробувала багато різних занять. Ризикувала. Вкладала все зароблене і відкладене в якусь справу, яка потім прогоряла. Була по вуха в боргах, якимось чудом вилазила з них. Словом, гроші - це не щось стале: от вони є і будуть завжди, тому ставлюсь до їх присутності та відсутності досить легко.
📎Що важливо. Частину заробленого завжди треба віддавати на добрі справи, навіть якщо тобі не вистачає, треба ділитись. Погоджуєтесь?
#гроші #гаманець #ресурси #мотивація #думки #money #moneygram #moneymaker #moneypak #cash #cashmoney #instacash #motivation #instagood

Якщо ще раз цей пост пропаде, я помру, так і знайте😆.
🍂Давненько я не була в Карпатах, тож ще викладу тут фото з нашої прогулянки на Попа Івана. На першому фото - знаменита "молочна" хата. Але з середини вересня вона пустує - не сезон. Далі на фото - золота осінь, мухомори, кольори, а також шматок моєї дупи з рюкзаком😂.
В грудні хочу потрапити на альпсемінар, а до того - навряд чи вийде вибратись.
🍂 Гори це завжди пригоди, навіть якщо попадаєш в якусь дупу, погану погоду, блукаєш, промокаєш до нитки, а потім ходиш в тому мокрому ще 2 дні. Потім саме про ці неприємності згадуєш і посміхаєшся.
🍂Кажуть мені, буває, що відписуються від мене, бо тут забагато гір і бігу. Серйозно? Гір не буває забагато😉
🍂Ви часто буваєте в горах? Лижі чи походи?
#гори #карпати #молочнахата #піпіванчорногірський #підйом #навершину #чорногора #мандри #подорож #mountains #carpatians #hiking🌲 #hikinggirls #hikinglife #onthetop #pipivan #walking #oldhouse #carpatiansmountains #nature #autumn #iphonephoto #discovery #ukraine

Понад 3 тижні без постів, а, виявляється, від мене ще тут не всі повідписувавлись😆. Ти ба...
Багато питань: "Куди пропала?". Питали і про те, чому не роблю трансляцій нашого радійного шоу... Словом, мабуть, інколи треба час, щоб переварити😊.
.
Шоу більше нема. Не питайте, чому так сталось і хто винен, можливо, колись розкажу, а зараз просто спихнемо на обставини. Принаймні за одне я спокійна: в тому нема вини моєї чи напарникової, ми зробили максимум з того, що можна було зробити в тих умовах. Тож дякую за підтримку всім, хто сприяв, особливо колегам-ведучим, бо сприйняли усе з розумінням. А також спасибі усім, хто не сприяв, ви ще раз нагадали, що ліпше з мудрим загубити, ніж з дурним знайти.
.

Займатимусь далі нашою doba.te.ua, допомагатиму кільком хорошим публічним людям ставати впізнаванішими, а ще, як вийде, трохи попрацюю над телевізійними проектами. Про це говорити ще зарано, але через кілька місяців, якщо складуться зорі, вже можна буде показувати перші результати😊. Постараюсь більше не зникати, тож доведеться заново вчитись фоткати, бо вже забула як😂.
Всім гарних вихідних😉
#робота #шоу #прикол #осінь #сонячнийдень #давайлягай #дупоюпосереддороги #тернопіль #гарно #тепло #sunnydays #goodday #instagood #autumn #goldautumn #ternopil #mywork #streetstyle #streetlook #pinkmood #mylifestyle #radioshow #tv #ukrainiangirl #ukraine #sportgirl #weekend

Не встигнеш вибігти, вже соплі з носа, сльози з очей😆. Але треба звикати, взимку бігати буде ще цікавіше😃.
Принаймні приємно, озеро це крутий бонус. Щоб намотати кілометрів 5-10, біжу до цвинтаря у Підгородньому, мотаю круги в парку, потім до озера, на Циганку, назад на Дружбу. Кумедно, коли мене інколи зупиняють перехожі і питають: а скільки ви бігаєте, ми вас вже втретє бачимо нині😆. Словом, коли починаєш бігати, місто здається ще меншим, ніде й розігнатись😊.
#біг #спорт #бігати #біжу #активнежиття #тернопіль #фізкультура #пробіжка #running #runninggirl #instarun #instarunner #activity #activelife #healthy #happygirl #happines #fitness #fitnessgirl #runway #autumn #sportlife #sport #instagood

Писала пост 20 хвилин, а він зник), тож тепер коротко.
Кадри з наших зйомок. Чи я колись мріяла бути в телеку? Ні, навіть не мріяла😆, але, схоже, буду. Це ж краще, коли реальність крутіша за мрії, так?😉
А якщо серйозно, то доросле життя доволі прагматичне, тому не думала вертатись на якісь ефіри чи планувати телепроекти. Але от, знову бавлюсь.
Так дивно, усе, про що фантазувала в дитинстві, здійснилось. Тепер пора здійснювати дорослі фантазії (і це не те, про що ви подумали)😆😆😆. 🎈А ким мріяли бути ви? Здійснилось?
#телебачення #радіо #ефіри #зйомки #серіал #ситком #тб #мрії #плани #situationcomedy #comedy #sitcom #tv #radio #presenter #actors #tvshow #myjob

Обожнюю цей старт до Попа Івана, осінь, Карпати і всі ці кольори.
2 тижні тому ми ходили до Попа, потім через гору Дземброня на Менчул. Застали шалений вітер, а ночували в хмарі під гіркою, тому на ранок все було вологе. Мерзли так, що дай Боже😃. Наступного дня дівчата вирішили спускатись вниз, бо дуло так, що людьми тріпало, наче ми були опалим листям, а я з хлопцями вирішила не шукати легких шляхів та пішла на хребет. Дівчата теж накрутили, як виявилось, не мало. Гарна була пригода, але мало:)
#гори #карпати #менчул #піпіван #дземброня #чорногора #осінь #україна #гарно #carpathians #travel #hikingdays #hikinglife #letsgohiking #hikinggirls #hikinggirl #mountains #hikingtrip #nature #autumn #autumninthemountains #beauty #instagood

Ввечері ефір з 20 до 22. Вранці зйомки з 9 до 13. Поміж тим всім ще треба встигати працювати. І їсти😆.
Ввечері мій напарник @bobrovskuy, вранці @chovgan. Щоранку мій @emelnychenko, прокинувшись, не розуміє, куди я поділась, коли встигла піти, та й узагалі: чи буду я колись триматись дому😃, тож я вдячна дуже за розуміння, не кожен таке витримає.
Що знімаємо? Скетчі, думаю, побачити їх можна буде через кілька місяців, якщо великий гуру @volodimirladizhets не забракує😉
О, він, до речі, піджартовує з мого інста, бо в житті я переважно регочу, а тут вся така прям серйозна😄.
Ще про наші скетчі: у цьому жанрі варто забути про театр, усі ці постановочні штучки. Спершу було важко перемикнутись, але, ніби, вдалось. Робота була дуже весела і кльова)) Хоч це й не так просто, як може здатись.
А радійне шоу #Давайлягай можна почути вже з понеділка, сьогодні День пам'яті, тож розважальні програми відмінили.
Ух і тиждень був!

Усіх з п'ятницею🎈
Фото: @roman.krih
#осінь #радіо #робота #вечір #вихідні #тернопіль #місто #тиждень #продуктивність #мотивація #театр #тб #зйомки #щастя #happyvday #happygirl #happytime #autumn #radioshow #broadcast #presenters #presenter #tv #weakend #ukraine #ukrainiangirl

Знаєте, я дуже щаслива, що живу в цей час, в цій країні, в цих умовах. Чому?
❤️Щоб вижити, мені не треба нікого вбивати. В супермаркетах -- різноманіття їжі, можна вибрати те, що подобається. Навіть не хочу уявляти, як люди, щоб вижити, полювали на тварин, а репресії, а Голодомор... Найважче, що може бути, це когось вбивати. Я б, мабуть, не змогла... Знайомі сміються, бо я навіть мух ловлю і випускаю на вулицю.
❤️Цілком обходжусь без м'яса, нині для цього є всі можливості. Чудовий час☺️ Не можу уявити, що їм м'ясо якоїсь істоти (ще годину тому живої). І вдячна долі, Богу, обставинам (називайте, як хочете), що можу обійтись без цього.
❤️Можна не носити хутра, це теж щастя. Власне в мене ніколи не було шуби. І не буде. Колись не купувала, бо на таке не було грошей, а зараз є, але я ходжу в простих та зручних речах, а, головне, тепліших за хутро😊.
❤️Без шкіряного взуття теж можна легко обійтись. Нарешті! От на фото я взута в фантастично зручні черевики зі замінника. Ура! Такого взуття все більше)
❤️Більшість із вас подумає, що я якась того,😆 але ви й не уявляєте, як це важливо для мене. Тварини мені здаються божественними істотами з іншого виміру, тому навіть думка про те, що якесь боже створіння через мене можуть позбавити життя, нестерпна.
Я б, мабуть, не вижила ні 500 років тому, ні навіть 100😆. Цей час -- це краще, що могло зі мною статись. Хоча... Надіюсь, в майбутньому буде ще ліпше:)
#думки #вегетаріанство #позитив #радію #радість #осінь #щастя #тернопіль #достаток #думаю #переконання #цінності #vegeterian #veglife #vegstagram #vegstyle #sunnydays #autumn #weather #girl #happylife #happygirl #happyday #ukraine #ukrainiangirl

Most Popular Instagram Hashtags