burcuturunz burcuturunz

310 posts   401,531 followers   1,244 followings

Burcu Türünz  و Act. "cogito, ergo sum." info@icon-talent.com

yalinayak yurudum. bir sey olmaya calismayan bir yerde, faraza bir yunan mitinin icinde bir kac gun dinlendik. kum tanelerine tesekkur ederim @barakahisaronu @asimozo @dariturk ❤️🏕

☀️🌊 📷: @boygar

uzun zamandir nefes almayi ararken, tesadufle sigindigimiz baraka (@barakahisaronu ) hakkinda bir iki cumle degil, cok sey soylemek geliyor icimden ama; hem cumle alem duysun, hem de kimseler bilmesin istiyorum. oyle de bir yerdeyiz. hem pusuda hem evde. selametle.

🔼

- tamamlansin istedim.🎱

-daisy’

💐 Belki de ‘Desert Rose’ dinleriz.

“...yakala hayatı tut saçından çevir yüzüne öp öp” .
.

Şimdi sadece bir kaç saniyenizin arasına naçizane bir kaç cümle sıkıştırma niyetindeyim. Aristotle der ki; ‘Telos'. Bir şeyin kendini gerçekleştirmesi. Yani der ki; kuş uçarsa kuştur. At koşarsa at.. Peki, ya insan? İnsan, ne zaman insandır? Benim cevabım; 'kendi potansiyelini gerçekleştirmeyi seçtiği zaman' oldu hep. Belki birileri, içinden, olur mu canım insanları ayıran şey düşünebilmeleridir-de diyecektir. Ne de garip bulurum bu cevabı. Çünkü insanlar kendilerini düşünebildikleri için hayvanlardan (!) ayrı tutar, fakat çok düşünenleri de nedense pek sevmezler. Oysa hayal edebilmenin ilk koşuludur düşünmek ve biraz gördüklerinin ardına geçebilirse şayet göz, arkasında saklı bir hazine; ‘farkındalık' çıkagelir. İşte böyle düşünülmüş, gören gözlerle çekilmiş bir belgeselin gösterimindeydim bugün. Kendi potansiyelini gerçekleştiren dokuz cesur kadının belgeseli. Duyularını sanata dönüştüren yetenekli yönetmen @cagataykaya ‘ ya minnet. Böyle şahane bir projeye destek veren @elidorturkey ‘ e şükran. Böyle güzel bir belgeseli seyir zevkine sunan @blutv ‘ye tebrik. .
.
#BuKızınÖyküsü #HepKendiYolumuzda #ElidorTurkey

bird set free’ 🕊
.
.
📸 @nazgulerrrr
💄@erdemyildiz__
👗 @nazancakirdesign

tinkerbell’
.
.
📸@nazgulerrrr
💄@erdemyildiz__

⭐️🦁🐥
________________________
#bestylishgetaway
@bestylemagazine
👗 : @vdrofficial

Most Popular Instagram Hashtags