buraliolmayan buraliolmayan

1,791 posts   44,732 followers   962 followings

Gül  Just smile 😊 Blogger Ankara Mail : buraliolmayanlarlokali@gmail.com @colosseinglasses %30 indirim kodu Fashiondeal

Cilt bakımının ilk ve en önemli adımı cilt temizliği 🌸 Cildi tahriş etmeyen ürünlerle yapılan temizlik cildimizin sağlığını korumak için de önemli 🌸Loreal Değerli Çiçekler serisinin daha önce toniğini ve yıkama jelini kullanmıştım 🌸 O ürünlerden memnun kalınca Değerli Çiçekler Temizleme Kremini de denemek istedim 🌸 Kuru ve hassas cildimi gül özüyle yumuşatıp yasemin özüyle de güzelleştirmeye başladım bile 🌸 .

#değerliçiçekler #lorealparis #lorealcontentpro #skincare #ciltbakimi #buraliolmayanlarlokali #buraliolmayan

Ve gönül Tanrısına der ki: - Pervam yok verdiğin elemden; Her mihnet kabulüm, yeter ki Gün eksilmesin penceremden!
Cahit Sıtkı TARANCI .
📷 by @nily21

#ankara #ankarakalesi #ankaradayasam #buraliolmayanlarlokali #buraliolmayan

Haftanın son gününü hafif bir makyajla geçiştirdim. Bugün biraz tembelim de 🙈 Yeni ürünleri de deneme makyajı oldu bugün 😉 Siz de durumlar nedir 😇 .

#motd #makeup #cecile #lorealmakeup #wetnwildturkiye #larocheposay #avon #buraliolmayanlarlokali #buraliolmayan

Her ne kadar cildim çok hassas olsa da ona nasıl bakmam gerektiğini ve nasıl şımartacağımı iyi biliyorum. Sevgili cildim arada beni üzse de çoğu zaman mutlu ediyor. Öncelikle cilt temizliği çok önemli. Sonra nem; bol bol nem içeren ürünlerle desteklemek lazım cildi. Ve tabi ki cildimize en çok zarar veren ama aslında yaşam kaynağımız olan güneşten de korumamız gerekiyor canımız cildimizi. Hem lekeler, hem erken yaşlanmanın önüne doğru ürünü kullanarak geçebiliriz ancak. Çünkü en büyük aşkımız cildimiz. Aşkımıza iyi bakmak zorundayız 💖 .

#cildinikoru #enbüyükaşkımcildim #larocheposay #lorealcontenpro #buraliolmayanlarlokali #buraliolmayan

@avonturkiye Mark Prism rujların bendeki renklerini fotoları yana kaydırarak görebilirsiniz 💄
Reflective Scandal ve Celestial Crush tam benim tonlarım 💄 .

Mark Prism rujları kargo ödemeden almak isterseniz avon.com.tr 'den vereceğiniz ruj siparişinize "PRISMRUJ" kupon kodunu kullanabilirsiniz 👍 .

#rujunlaparla #avon #lipstick #lipsticklovers #buraliolmayanlarlokali #buraliolmayan

İnci parlaklığında, yumuşacık sürülen, uzun süre kalıcı 8 farklı renkte Avon Mark Prism Rujlarla uzun süre bakıştığımı itiraf ediyorum 😍 Uzun bakışmanın sonu Reflective Scandal rengiyle aşka dönüştü 😍
Siz de Mark Prism rujları kargo ödemeden almak isterseniz avon.com.tr 'den vereceğiniz ruj siparişinize "PRISMRUJ" kupon kodunu kullanabilirsiniz 👍 .

#rujunlaparla #avon #lipstick #lipsticklovers #buraliolmayanlarlokali #buraliolmayan

Hava güzel, çık dışarı... Arkadaşlarınla buluş, gez, dolaş 🙋 .

Gözlüğümün kodu Colossein Sunglasses GLBC0004BC . %30 indirim kodunuz Fashiondeal .

#gozluksuzgezmeyenlerkulubu #sunglasses #colossein #buraliolmayanlarlokali #buraliolmayan

Atölyelerden atölyelere koştuğum yoğun bir haftasonundan yine çok koşturmalı yoğun bir haftaya başladım. Hepimiz için fırından taze çıkmış ekmek sıcaklığında ve bereketinde bir hafta olsun 💖 .

#mondaymood #mutfakatolyesi #workshop #buraliolmayanlarlokali #buraliolmayanmutfakta #buraliolmayan

Dün sevgili @nily21 davetiyle Red Velvet Cake yani Kırmızı Kadife Kek yaptık. Tabi sadece kek yapıp süslemedik. Lokman şefin eğlenceli bilmeceleriyle biraz da zihnimizi çalıştırdık. Lokman şef her zamanki gibi tüyolar paylaştı bizlerle. Tatlı yapıp tatlı konuştuğumuz bu bol kahkahalı etkinlikten geriye pasta kaldı demek isterdim ama çoktan yendi bitti kül oldu Kırmızı Kadife Kekimiz 😍 Ev sahibimiz @ayskitchencafe 'ye ve sponsorumuz @droetkerturkiye 'ye çok teşekkürler 💖 .

#redvelvetcake #mutfakatolyesi #workshop #buraliolmayanlarlokali #buraliolmayanmutfakta #buraliolmayan

Mutfakta olmayı sevdiğimi beni yakından tanıyan arkadaşlarım iyi bilir. Nerede bir mutfak atölyesi olursa bana haber verirler ama artık ben onlara haber veriyorum. @ayskitchencafe 'nin mutfak atölyeleri hem yeni şeyler öğrendiğim hem de çok eğlendiğim atölyeler. Eğer Ankara'daysanız, benim gibi mutfağa meraklıysanız @ayskitchencafe 'nin atölyelerine mutlaka katılmalısınız. Hem büyüklere, hem çocuklara uygun keyifli etkinlikleri kaçırmayın. Atölye tarihleri için instagram sayfalarını takip edebilirsiniz 🍴 .

#workshop #mutfakatolyesi #buraliolmayanlarlokali #buraliolmayanmutfakta #buraliolmayan

Şimdiye kadar hiç kuru şampuan kullanmadım. Kuru şampuanlarla ilgili beyaz kalıntı bırakıyor yorumlarından dolayı biraz uzak durdum. Bir diğer sebep de saçlarım çabuk yağlanmaz, belki de bu yüzden ihtiyaç duymadım. Ama bazen kıvırcıklarıma fön çektirdiğimde birkaç gün kullanabilmek istiyorum. Loreal Magic Şampuanın beyaz kalıntı bırakmadığını yorumlarda okuyunca denemeye karar verdim. Gerçekten beyaz kalıntı bırakmıyor. Kullanır kullanmaz saçlara verdiği ferahlığı hissediyorsunuz. Ama ben kokusuyla anlaşamadım. Kullandığım an itibariyle hapşırmaya başladım ve tüm gün bu durum devam etti. Benim kadar hassas değilseniz indirimdeyken denemenizi öneririm .

#duştançıkmışgibi #contentpro #lorealhair #haircare #buraliolmayanlarlokali #buraliolmayan

Most Popular Instagram Hashtags