bulutivedi bulutivedi

5 posts   73 followers   144 followings

bulutdj2006@hotmail.co  KAS

Max ve Ali Yeşilırmak ile buluşmak için yola çıkmadan önce Twitter’a “Bir röportaja gidiyorum. Onu öpücem, öpücem, öpücem” yazdım. Hem eğlenmek istedim hem de o an hissettiklerimi ancak bu cümle ile ifade edebiliyordum. Hayvanlara âşık biri olarak Max’i “Yetenek Sizsiniz”de gördüğüm günden itibaren takip ediyordum. Oy atmaktan telefon faturası kabaran, parmaklarında nasır oluşanlardan biri de bendim. Birinci olursa röportaj yapmayı kafama çok önceden koymuştum.
Neyse, Ömerli’deki Pet World köpek çiftliğinden içeri girer girmez tabii ki ilk sorum “Max nerede?” oldu. Ali beyin elini sıkmayı unutup Max’in olduğu kafese koştum. Yerlerde yuvarlanmaya başladık.
Böyle bir tatlılık yok! O boncuk gibi gözleri, sallamaktan hiç usanmadığı püsküllü kuyruğu, yumuşacık tüyleri... Kaç dakika sonra kendime gelip “Merhaba Ali bey” dedim inanın bilmiyorum.
Gelelim Max’in sahne partneri, en yakın arkadaşı, sahibi ve dostu Ali Yeşilırmak’a. İtiraf edeyim “Bu köpek bu numaraları nasıl yapıyor? Kesin canını yakıyorlardır?” diyenler benim de aklımı çelmişti. Tamam, Max birinci oldu, sevindik ama bu şovlara hazırlanırken ya hayvanın canı yanmışsa diye endişe ediyordum. Tüm bunları eğitmenine sormaya kararlıydım, sordum da. Cevapları aşağıda okuyacaksınız ancak şunu çok rahat bir şekilde söyleyebilirim ki Yeşilırmak’ın Max ile oyun oynayışını, kucaklayıp öpüşünü, ondan bahsederken yüzünün aldığı ifadeyi gördükten bu şüphelerden eser kalmıyor. Aralarındaki bağı hissetmek için onlarla beş dakika geçirmeniz yeterli. Yeşilırmak da bu durumun farkında, “Bize bu yarışmayı aramızdaki aşk kazandırdı” diyor.

EN İYİ CAPSLER

Most Popular Instagram Hashtags