bts_ile_hayal_et bts_ile_hayal_et

74 posts   1161 followers   261 followings

Bts_Ile_Hayal_Et  🌟RMY EX🌝L 🌠JIMIN🌠 ⚠BOL MİKTARDA HAYAL ET⚠ 🐦🐥THANKS FOR 1.1K🐦🐥 👼FAN SAYFAM👉@catlak_kizdan_fangirl_olmaz👼 💥Yan Hesap👉@kpop_ile_hayallerx 💥

Artık dayanamayan Jungkook, derin bir nefes alarak adamı altına aldı. Yumruklamaya başladı. Sen kavgayı durdurmaya çalışıyordun. Ancak bir çare etmiyordu bu. Jungkook (bilinmeyen kişiye) en sağlamından bir tane yumruk geçirdi. Burnuna. En sonunda dayanamayıp Jungkook 'un elini tuttun. Ağlayarak diz çöktün ve elini yavaşça bırakıtın. Gözyaşlarını silmeye başladın. (Kendi gözyaşlarını ) Daha sonra Jungkook 'a baktın bir süre. O da senin gözlerinin içine bakıyordu. (Bilinmeyen kişi ) sizi izliyordu. Daha sonra ağzından dökmeye çalıştın o iki kelime.
S: J-J-Jungkook ! Yeter !

Ayağa kaldırdın onu. Ellerinden tuttun. Daha sonra hiç beklenmedik bir hareket yaparak yapıştın dudaklarına. Jungkook şaşkına uğramıştı. Ne yapacağını şaşırmıştı. Oyun olduğunu bildiği için karşılık verdi sana. Sonuçta bu oyunu zaten oynamak isteyen kendisi değil miydi ? Artık başlamışken tam oynamak istedin sen sadece. Yaklaşık 1 dakika kadar dudaklarına Jungkook 'un dudaklarına değişini izliyordu Jimin. (Açıkladım artık xjxnxjx). Sevdiği kızın dudaklarına daha kendi bile sahip olamamış iken, bir başka erkeğin onlara sahip olmasını, hemde gözleri önünde bunu yapmasını pek hazmedememişti o an. Yedirememişti kendine. Dudaklarından ayrıldığı anda Jungkook 'u yakasından tuttu. Ve bir duvara yasladı. Yumruklamaya ve kafa atmaya başladı. Jungkook sadece gülüyordu . Onun bu sefer kurtulamayacadığını biliyordun. Çünkü Jimin onu asla yaşatmayacağa benziyordu.

Jimin 'in elini tuttun. Jimin onun yumruğuna değen ellerine baktı bir süre. Gözünden yaşlar dökülmeye başladı. Usulca. Jungkook 'u yere doğru sert bir şekilde itti ve seni omuzlarından tuttu. İleri geri sallamaya başladı. Sarsıldığını hissettiğin halde ağzını açıp tek kelime bile etmemiştin.
JM: ......................................................................................................................... - DEVAMI GELECEK-

Daha sonra o kişi sana döndü ve ;

B: (Adın) Kim bu çocuk ?
S: Sanane !!! Sana kaç defa daha peşimi bırak diyecem ben Yha rahat bırak beni artık !!!!
B: Neyi rahat bırakıyormuşum Yha ben ? Sen benimsin anladın mı ? (Elinden tutarak) Hadi gidiyoruz.
S: (elini iterek) Bırak artık beni bıraaaak! !!! (Sessizce) Bırak ! Nolur git artık ! Bitti herşey ! Biz birbirimize ait değiliz anla artık nolur !!! Anla
B: Sus artık suuuuussss !!!! Biz birbirimiz için yaratılmış iki kuluz anladın mı ? Yeter şu lafı bir daha söyleme !!! Yeter artık !!!!
S: Bana bağırma !!!! Yeter bırak elimi !! Yeter !!! Lanet olsun senin teklifini kabul ettiğim o güne Allah'ın belası mal !!! Elimi bırak artık Yhaaa bıraaak !!!! Jungkook usulca elinden tuttu senin. Daha sonra seni arkasına aldı. Ve konuşmaya başladı.

JK: Bu kızı rahat bırakacaksın !!!
B: Sen kimsin lan ? Sana mı soracam aq malı ?
JK: Bana soracaksın tabiki. Çünkü .....
B: Çünkü ne lan ? Sen kimsin ??? Jungkook sana baktı önce bir süre. Daha sonra yeniden çocuğa dönerek ;

JK: Sevgilisiyim.
B: Sevgilisi mi ? B-bu doğru mu ??? İkisi de sana doğru bakmaya başladılar. Şaşkınlıktan nutkun tutulmuştu sadece bildiğin şey buydu. Bilinmeyen kişi seni dürttü ve ;

B: Bu doğru mu dedim sana ?
JK: Doğru ya da değil seni ilgilendirmez !
B: Sen bir sussana lan artık !
JK: Sana ne lan ! Deyip sinirine yenik düşen Jungkook çocuğa bir kafa attı önce. (Bilinmeyen kişi) yere düştü. Daha sonra (bilinmeyen kişi) bedenini yerden kaldırdı. Jungkook a bir kafa attı ve Jungkook yere düştü. Daha sonra Jungkook 'un üzerine çıktı ve yumruklamaya başladı. Jungkook her ne kadar kurtulmaya çalışsada ard arda gelen yumruklardan bir türlü kurtulamadı ve onu bu halde gören sen devreye girdin hemen. Önce gözyaşlarını sildin . (Bilinmeyen kişinin) saçlarından çekip bağırmaya başladın.

S: Bırakkksaanaaaaaaa yeteeeer !!!!! Bırak nolursuuuuun bırak yeteeeeeer !!! (Bilinmeyen kişi) cok güçlü bir bedene sahipti. Artık dayanamayan Jungkook derin bir nefes aldıktan sonra .................................... +150 BEĞENİ VE +70 YORUMDA YENİ BÖLÜM

S: Peki ya gözlerim ? Onları unutmadın mı ?

Jungkook durdu ve seni kendine doğru döndürdü. Gözlerini incelemeye başladı ve istemsizce gülümsedi. Onu gülümserken gördüğün için sen de gülümsedin tabiki istemsizce. Bunu gören Jungkook hemen gülümseyen yüzünü ekşitip öksürdü.

JK : Evet. Gúzellermiş. Ama zaten tüm Türk kızlarının gözleri güzel değil mi ki ? İri gözlüler. Aynı cennetteki melekler gibi.
S: (kafasına vurarak) Salak mısın acaba sen ? Sanki cenneti gördünde! Mal! Hadi onu geçtim! Melekleri gördün mü ki bizi meleğe benzetiyorsun! Kafir!
JK: Kafir? O ne yha ?
S: Hiç! Sen müslüman değilsin bilmezsin! Ama en çok zaten senin bilmen gerekmiyor mu ?
JK: Benim bildiğim müslümanlar tüm dinlere saygı duyar. Ama sen ????
S: Mal mısın lan sen ? Ben müslümanım Elhamdulillah! Sanki senin dinine laf etmişim gibi konuşuyorsun ama Jungkook! Küstüm.
JK: Iyi be küs! Napıyım yaniii ? Bari önde yürü de şu sıfatını görmeyeyim
dedi en son Jungkook. Sen durakladın birden. Ve dizlerinin üzerine çöktün kafanı eğdin önce sonra Jungkook'a baktın ve ellerinle yüzünü kapattın. Ağlamaya başladın. Jungkook ne olduğu anlamadan hemen yanına çömeldi. Daha sonra ellerini yüzünden çekmeye çalıştı. Çevredeki herkes sizi izliyordu. Ama sen aldırış etmeksizin ağlıyordun. Jungkook en sonunda ellerini çekebildi yüzünden. Sen bu sefer kafanı eğdin ve tekrar ağlamaya başladın. Jungkook çenenden tuttu bu sefer. Biraz daha yaklaştı ve
JK: Yhaa tamam ağlama lütfen. Ben gerçekten sadece şaka yaptım. Gerçekten bak. Hadi kalk ayağa lüt.....
S: Git buradan lütfen ! İstemiyorum özü filan dileme ! Sanki sen çok yakışıklısın da gelmiş konuşuyorsun bana ! Deminden beri susuyorum ama (duraksayıp burnunu çektin ) sana laf etmiyorum ama ! ( tekrar duraksayıp burnunu çekti) yeter artık Jungkook ! Git bir zahmet artık buradan !
JK: Özür diledim ne bu atar yha ! Hadi kalk gidelim !
S: Git sen istemiyorum !
JK: Hadi dedim (adın) !
S: Git !!
JK: Hadi !
S: Git !
JK: Hadi !
S: Siktir git !

Zorla seni kaldırdı ve yerdeki çantanı aldı. Daha sonra sana döndü ve tam birşey söyleyecekken biri senin elinden tuttu ve önce Jungkook'u süzdü. Daha sonra sana

B: .......

S: Hepsi senin yüzünden. Allah belanı versin. Ş-şimdi n-nasıl gideceğiz???
JK: Ben ne yaptım be?? (ağladığını görür). Tamam ağlama lütfen. Hadi kalk gidiyoruz...
S: N-nereye ????
JK: Eve seni evine ben bırakacam. .. Hem hyung olsa böyle yapardı... Eminim. ..
S: Gerek yok! Ben giderim hem otobüs gelir...
JK: Bu kalkan son otobüstü. İyi ben gidiyorum sen yarını bekle ap. Çünkü ancak o saatlerde gelir... Jungkook arkasına bile bakmadan yavaş adımlarıyla ilerliyordu yolda. Sen son sözünden sonra 10-15 saniye sadece arkasından baktın. Daha sonra hemen yanına geldin ve;

S: Tamam tamam geldim...
JK: Iyi gidene kadar kapat çeneni ve düş önüme evine ben bırakayım.
S: Yan yana gitsek olur mu???
JK: Ne ??? Neden ???? Saçmalama....
S: Yha yani ben korkarım sokakta tek başıma yürümeye hep yanımda biri olmasını isterim.
JK: Iyi Yha arkandayım işte. Hadi devam et yürümeye .

Yavru köpek bakışı attın önce. Daha sonra ağlamaklı gibi baktın ve buna dayanamayan Jungkook :

JK; Aish tmam Yha gel!
S: eheheh tamam.
JK: Bu arada birşey diyeceğim!
S; Efendim.
JK: Sen neden Korelilere benzemiyorsun? ?
S: Ahh söylemeyi unuttum. Çünkü ben Türk'üm. .. Jungkook'un bir anda sürat ifadesi değişmişti. Yüzünü ekşitip önüne döndü ve öksürdü.
S: Haa! Yoksa ayrıldığın sevgilin Türk müydü???
JK: N-ne ???? S-seeen ???? Ahhh Hyung !!!!
S: Ne hyung? Onun bir suçu yok ki! Ben tahmin yürüttüm sadece. Bugün bana yaptığın tavırın nedenini sordum Suga 'ya . O da bana sevgilinden ayrıldığını söyl......
JK: Tamam sus yeter! Biz en kısa zamanda bir araya yeniden gelecez apzaten anladın mı? Ben bitti demeden bilemez çünkü! O kızı kimseye vermem! Öleceğimi bilsem bile anladın mı????
S: Anladım :) . Peki Suga 'nın sevgilisi var mı? Ona sormadım.
JK: Hayır yok ama sen hyunguma layık değilsin. Boş yere ümitlenme hemen. Sen çok çirkinsin. Saçların çok uzun. Burnun da küçücük. Dudakların da (durdu) tamam ona bir laf edemem!
S: Peki ya gözlerim? Onları unutmadın mı?

Durdu bir anda Jungkook. Daha sonra .................................
DEVAMI +150 BEĞENİ VE +90 YORUM......

SG: Hey Jungkook, oğlum hadisene.
JK: Amma abarttınız yha. Alt tarafi işe başlıyor yha. (Elini uzattı). Pardon kırmızı halı sermeyi unutmuşuz. Bir koşu gidip alayım. Dedi ve yerine geri döndü. Sen arkadan ona şaşkın şaşkın bakıyordun sadece. Daha sonra kızlar yanına geldiler. Ve tabi Suga da.
SG: Sen onu kafana takma. Bu aralar morali biraz bozuk. Sevgilisinden ayrıldı filan. Depresyon gibi düşün. Normalde çok iyi bir çocuktur. Aslında onun gösterdiği davranışları normalde ben gösteririm ama neyse dkdkxk.

S: Anladım. Yani ama bu kadar büyütülecek bir şey yok. Bitti gitti böyle düşünülmeli bence. Ama biz fazla abartıyoruz.

SG: Aynen.

Uzun bir süre sohbet ettikten sonra dükkanın kapanma saati geldi. Dükkanı kapatıp herkes arabalarına binmeye başladı. Birçoğu ise otobüs duraklarında beklemeye başladı. Kızların arabaları vardı. Suga ve sen beraber beklemeye başladınız. O sırada sohbet ediyordunuz. Hemen Jungkook geldi yanınıza. Suga'nın kulağına ;

JK: Bu kızı eve atmayı planlamıyorsundur demi lan. Bari bir şeye benzese tiksindim bu kızdan.

S: Edepli konuş lan. Ben senin bildiğin kızlara benzemem. Çarparım ağzının ortadına bir tane. Sen kendi tipine bak meymeletsiz ( çarpıldım djdjs) . Ben sanki sana aşığım.

JK: O zaman neden buradasın?

S: Burası babanın mekanı mı? Lan salak otobüs bekliyorum. Suga al bunu başımdan.

SG: Jungkook kes biraz sesini lütfen. Depresyonunu si*tirtme bana. Adam ol artık.

JK: Tamam lan. Yeter.

O sırada otonüs gelir. Sadece iki kişilik yer kalmıştır uçarak oraya ışınlanırsın. Ve tabi Jungkook da. Onu ittirip ;

S: Kalk lan buradan. Sana düzgün konuşmayacam ben insanlarla düzgün konuşurum. Hadi şimdi kalk.
Jungkook sinirle seni iter yere. Daha sonra yere kapaklanan sen intikamını almak için hemen onun bacağını ısırıp tokat atarsın. Ancsk Jungkook gülmektedir. O sırada sen onun gülüşü ile tebessüm etmeye başlamışsındır. Çok tatlı gülüyor yha bu diye içinden geçirip hemen kendine gelirsin ve ona bir tane daha tokat atarsın. Jungkook hala gülmektedir. Daha sonra sen dayanamayıp bir tane daha indirirsin ve şoför sizi aşağı atmıştır.

Sen aglamaya basladin ve;

S:................... +150 begeni +60 yorumda YB

-S: Özür dilerim efendim. Gerçekten bir daha ol....
HJ: KOVULDUN! Şimdi çabucak çık dışarı .
Onbeş saniye kalakalmıştın öylece. Seni tekrar dürtmesi ile ;
HJ: Şşşt ! Sana diyorum. Hemen!!! Çık artık şuradan.
S: Efendim, lütfen son bir şans verin. Lütfen. Aileme ben bakıyorum. Sürekli onlara para gönderiyorum. Küçük bir kardeşim var okumak zorunda olan. Lütfen. Yalvaŕı...
HJ: Banane ben sana fazla şans tanıdım zaten. Çık şimdi! DEFOOL
S: Peki efendim... İşte bunun için okuyordun. Ezilmemek için. Bu kadar yolu bunun için mi geldin sen?
Başladın Kore sokaklarını turlamaya. Yeni iş arıyordun. Her ne kadar Bulamayacağını düşünsende ! Daha sonra bağcıklarının sökülmesi ile ayakkabı bağcıklarını bağlamak için eğildin. Eğilir eğilmez bir de ne göresin? Bir restoranda garson ilanı. Üstelik maaşı da yüksek! Hemen bağcıklarını bağlayıp olay yerine intikal ettin. Dışarıdaki ilan kağıdını aldın. Hemen içeri girip yükses bir ses tonu ile ;
S: " İş ilanı için gelmiştim ! " Demenle birlikte bir adam hemen yanına geldi.
HJ: Sahi mi? O zaman acele et ve işlere koyul. Soru soracak vaktim yok. Çünkü burası bayağı işlek bir restorant. İçeriye gir ve verilenleri soyunma odasında giyin. Ellerine eldiven takmayı da unutma. Bir dakika ne eldiven ... AİSHHH... Garson arıyoruz biz (snsjjsks) Tamam giymen gerekenleri giy ve hemen işe koyul.
S: Peki efendim
İçeriden aldığın lavanta kokulu garson kıyafetlerini hemen soyunma odasında giyindin . Giyindikten sonra patronun yanına giderek verdiği talimatları yapmaya başladın. Akşama doğru müşteriler azalmaya başladı. Patron seni diğerleri ile tanıştırmak için tüm işlerini bitirince gelmeni söyledi. Sen de dediği gibi yaparak, işlerini bitirince yanlarına gittin. Patronun yanında 2 erkek çocuk ve 5 kız vardı bunlar mutfak görevlileriydi. Bide garson olarak 1 erkek ve benle beraber 2 kız daha vardı. ( ne biçim attim dncnxksk) .
Kızlar çok masum görünüyorlardı hemen yanına geldiler ve seni aralarına aldılar. Erkeklerle tanışmak için elimi uzattım . Yeşil saçlı çocuk karşılık verdi ve
S: Ben Suga dedi . Diğer çocuğa elimi uzattım o ilk başta bir şey demedi. Suga;
+150 Beğeni +60 yorum

JUNGKOOK SEÇİLDİ . HADİ BAŞLIYORUM . FOTO ÖNERİSİ İÇİN @koresever_tr knkm TEŞEKKÜRLER.

S: Hiiii! !! Olamaz saat kaaç? ?? Offf .. Bu sefer kesinlikle işten atılacağım . Acaba gitmesem mi ? Off .. Aynen en iyisi gitmemek . Hastaydım derim . O kadar hastaydım ki ! Sizi arayamadım bile derdim . Off yhaa . Hep bir sorun , hep bir sorun . Bıktım bu hayatta yhaa ... Yine geç kalıyordun işe . Yani her zamanki sen işte. Gece yapmaz , sabah kalkmaz hesabı seninkisi. Hızlıca hazırlanıp , hafif bir makyaj yaparak , daha dün yeni sildiğin halde çamur içinde olan ayakkabılarını , çamuru görmezden gelerek geçirdin ayaklarına . Çantanı ve anahtarını alıp evden çıktın. Koşarak durağın önüne geldin . Otobüs bu sefer gecikecek gibiydi. Bu yüzden otobüsü beklemeden tüm gücünle bastın gaza. Yani koşmaya. Otobüs gelirse diye ikide bir arkana bakıyordun . Artık koşamıyordun bile. Gücün kalmamıştı. Nefes almakta güçlúk çekiyordun. En sonunda otobüs geldi. Yürüyüp otobüse bindin. Oturacak yer bile yoktu. Onu bırak, tutunacak yer. Bugün şanssız günündeydin anlaşılan . Daha doğrusu senin şanslı günün var mıydı?

Aradan yarım saat geçti. Hala yetişememiştin. Neden mi ? Çünkü bu sefer de yağmur nedeniyle tıkanan yollar engeldi sana. Daha sonra sen, dayanamayıp indin otobüsten . Yağmurun şiddetini umursamaksızın koşuyordun kafeye doğru. Ayakların fena halde ağırıyordu. Nefes bile alamıyordun resmen artık. Onbeş dakikada yetiştin. Ama bir de ne gör? Otobüs ile aynı anda gelmişsin. Şaka gibi değil mi? Başını duvarlara vurardın ama ... şu anda zaman yoktu. Hemen kafeden içeri daldın .
Hwa Jong denen adam, yani patronun senin içeri girdiğini görünce tek kaşını havaya kaldırıp, müşterilere bile aldırış etmeden ;

HJ: "Hemen odama geliyorsun!" "Çabuuuk!" Deyip kendisi hemen yukarı çıktı. Sende arkasından hemen yukarı çıktın . Adam hemen köşesine yayıldı . Daha sonra senin başın eğik bir şekilde ;

S: Efendim , şeyyy bennnnn. ... HJ: Ne oldu küçük hanım? Özür mü dileyeceksin utanmadan bir de?
S: Özür dilerim efendim. Gerçekten bir daha o.......
HJ: .................. Yeni gönderi +120 Beğeni +50 yorum
Umarım beğenirsiniz 😍😍😍😍

ARKADAŞLAR ÇOK GEÇ GELDİ BİLİYORUM HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLERİM ...
~FİNAL BÖLÜM~

JM: (saçlarını kulaklarının arkasına usulca atarak) Olayları bu hale onlar getirdiler . Sevgilisi olan birinin sevgilisine yavşamak nedir ??? Neyse aşkı, . Hemen yatalim erken uyanacaz sonuçta . Gidince sana ufak bir sürprizim de var hem ....
S: Merak ettim şimdi yhaa . Ama uykum da varrr sjjxsjsj. Öğreneceģim zaten nasılsa . (Yanağına bir öpücük kondurarak) İyi geceler prensim. ..
JM: (aşkla bakan gözleriyle ) Sanada prensesim . Sanada .. Daha sonra uyanıp son hazirliklarinizi bitirdiniz . Artık evden çıkma vaktiniz gelmişti . Herkes uyuyordu evet . Ama yinede risk almak iyi değildir değil mi ? Daha sonra kapıyı kilitleyip yangın merdivenlerine doğru gittiniz . Tam iniyordunuz ki aşağıda Jungkook vardı . O telefonla birşeyler konuşuyordu . Anlayamadın ne olduğunu ama ... Daha sonra Jungkook'u da atlatıp hemen kactiniz. Arabaya binip tam gaz ile gittiniz . Çıkmadan önce telefonlarinizi almadınız . Normal olarak ... Yetiştiniz artık havaalanına ... Sizin uçağın kalkmasına yarım saat vardı . Oturdunuz Jimin ile bir yere . Jimin ellerinden tuttu ve oksamaya başladı .
JM: Korkuyor musun sevgilim ???
S: Hayır aksine çok mutluyum . Artık kavga gürültü olmadan her istediğimizi yapacağız . Tabi sınırı aşmadan öhöm* öhöm* dedin ...
Jimin güldü önce . Daha sonra
JM: en istemediğin ve biz evlenmedigimiz sürece sana dokunmam sevgilim . Merak etme dedi ... Daha sonra uçak kalkıyordu . Hemen uçaklara bindiniz . Sen biner bilinmez uykuya dalmistin. Daha sonra Jimin senin kemerini bağladı , yemeğini yemen için uyandırdı . Uyuman dışında herşeyi sana o yapıyordu . Sevgili böyle olur beeeeğ nsjsjskss .... Varmıştınız artık İngilre'ye . Ck güzel bir şehir olmalı burası .... Uçak iniş yaptı ve siz hızlı hızlı havaalanına girip işlemleri yapıp , dışarı çıktınız . Artık yetişmiştiniz ... JM: (ellerini elleriyle birleştirip , daha sonra belinden tutup seni kendine çekti . ) Beni asla bırakma sevgilim . Asla ! Seni çok özlüyorum . Yanimdayken bile . Aldığım her nefeste sen benim olduğun için şükrediyorum Tanrı'ma . Beni sensiz bırakma sevgilim . SENİ SEVİYORUM . dedi kondurduğu öpücükle.
SON~

S : ( Tae zannederek ) Tae , neden hiçbir zaman Tanrı benim yüzüme gülmüyor ??? Neden hep ben üzülen taraf oluyorum ??? Ben bunları mı hak ediyorum ??? Birden arkadan sana sarılır bu kişi . Sen Jimin olduğunu düşünürsün ve :

S: Jimin ????
JK : Benim Kookie .
S: ( hemen ellerini çekerek ) Ne istiyorsun be benden ? Yetmedi yaptıklarınız ???
JK: Ben sana ne yaptım ? Hep uzaktan sevdim be seni !! Senin beni sevmediğini , değer vermediğini, yüzüme bile gülmediğini , nefret ettiğini , şu beyninin ve kalbinin içinde olmadığımı bildiğim halde sevdim ben seni !!! Bu mu bana yaptığın ??? Derken Jungkook'un ensesinden sıkmış bir adet Jimin geldi Jungkook'a bir tane yumruk attı ve seni hemen odana götürdü . Yine ne peşindeydi bu adam ? Ne yapacaktı ? Allah'ım yhaa ... Jimin ile odana çıktınız . Bir hışımla seni içeri aldı ve hemen kapıyı kilitledi . Sana bir şey yapmasından korkuyordun. Ama yapacağını da zennetmiyordun doğrusu . Daha sonra Jimin kısık bir ses tonu ile ;

JM: Çok önemli bir şey diyeceğim sevgiliiim.
S: ?? Neymiş o ??
JM: Hazırlan bu gece kaçıyoruz .
S : Neeeğ ???
JM: Bağırmasana duyacaklar !!!
S: Nasıl kacacaz? ?? Delirdin mi sen ???
JM: Gayet ciddiyim ....
S: Tam da BTS biraraya gelirken mii ???
JM: Ben seni kaybedemem. BTS bir araya gelsin umurumda değil . Bu iki yavşak olduktan sonra artık hiçbir şey umurumda değil . Kendilerine yeni Jimin bulurlar olur biter 😏😏
S: Jimin ama....
JM: Biletleri aldım bile buradan gece üçte çıkacaz ve beşte uçak kalkacak . İngiltere'ye gidiyoruz ..
S: Eğitimimiz ???
JM: Kaydımızı oraya aldırdım .
S: Ev filan ??? İş ???
JM: Evi okulun oralarda bir villa aldim . Fazla büyük degil ama okul bitene kadar idare eder ışte . İşe gelince senle aynı yerde çalışıyoruz . Gözümden ayrılamazsın küçük hanım dedi ve alnını alnına deydirdi . Burnunu burnuyla sürtüştürdü ve kokunu içine çekti . Daha sonra yatağı göstererek .

JM: Hadi uyumuyor muyuz ???
S: Valiz fi.....
JM: Ayarladım ben .
S: Ne çabuk . Vay be . Pwkiii peraber mi yatacaz? ??
JM: Sevgiliyiz yhani , acayip degill TABIKIDE .
S: Saçma bence amaa neyse deyip yatağa girdin . Jimin hemen yanına geldi ve arkadan sana sarıldı .

JM : .................................

Herkesten çok özür dileyerek başlıyorum ☺☺
S: Yeter artiiiik söylesene JM neymiş bu şart ???
JM: Bir öpücük ...
S: Neee delirdin mi ???
JM: Bir öpücüğe karşı hep o restoranta gidecez yhaani ama istemiyorsaaan ...
S: Offf tmm dersin ve Jimin gülerek sana bakar . Daha sonra Jimin sana doğru yaklaşmaya başlar . Sen de geriye doğru yavaş adımlar atarsin . En sonunda gidecek yerinin olmadığını görünce kafanı duvara yaslayıp gözlerini kapatırsın. Korku ile ağzını ısırmaya başlarsın. Jimin seni tebessümü ile izler sadece en sonunda yanaklarinda Jimin'in ellerini hissedersin . Yanaklarini yavaş yavaş okşayan bir adet Jimin en sonunda hiç vakit kaybetmeden ağzına yapışır ki o arada hemen kapı açılır . İçeri Jungkook ve Suga girmiştir . Suga gözlerini belerterek hazin sonu ile yüzleşir . Jungkook ise bu gördüğü manzara karşısında ağlamaklı gözlerle sana bakmaktadır . En sonunda Jungkook kapıyı sertçe kapatarak çıkar dışarıya . Suga sana bakmayı keser ve yavaş yavaş Jimin'in üzerine doğru gelir .

SG: Ben bu kizi sana birakmayacam anladın mi lan ibibik !!!!
JM: Ne diyon lan sen mk ??? Zaten benim bana bırakmayacaksin çünkü bana ait ...
SG: Daha senin olmayan bir kız nasıl sana ait olabilir ????
S : Sugaa. ..
SG: Sen suuus! !!! Sakin konuşma ...
JM: Konuş sevgilim . Sen kimsin lan beni sevgilimi susturuyon mk !!!
SG: Artık o kelime ağzında olamayacak emin olll! !!
JM: Hahhahah merak ettim neden ??? Dediği anda aniden Suga ellerini beline koyar ve seni kendine çekerek öper . Sen bir anda tutulursun! !! Jimin seni hemen kendine çeker . Suga pis pis sırıtır ve
SG: hadi bakalım (Adın) !! Bakalım bu anı artık unutabilecek misin ???? Der ve gülerek gider . Tam gidecek ki Jimin onu yakasından kavrar ve yüzüne bir tane kafa atar . Burnu kanayan Suga önce sana bakar ve daha sonra hemen ayağa kalkarak Jimin'e bir tane indirir . Sen bağırmaya başlarsın. Hemen herkes odaya üşüşür . Seni hemen Tae bir hışım ile dışarı çıkarır . Sen ne olduğunu anlamadan sadece ağlarsın. Havuz başına gelirsin önünde durursun. Ağlarken akan küçük gözyaşlarını biri gelip siler . Kim olduğunu anlamadan ağlarsın . Ve ona
S: ................................... ??

Bu öğlen annen Türkiye'den kargo ile göndermişti !!! Nereye koydu bu salak kadın !!!!??? Derken tüm mutfaģı aradın taradin ve bir türlü bulamadın . En sonunda büyük bir hışımla havuza doğru geldin ve Soo Bin'e
S: Laaan benim annem bana yaprak sarması göndermiiişş !!! Ve siz onu cidden yediniz miii ???? SB: Hyrrr . Git yardımcımız koymuştur bir yere sorr! !!! Aaa o gittiii bugün . Bekle numarasını veriyim ara sor !!
S: Aqqq sikiyim böyle işi !!! Ne biçim bir haldeyim laağnn !!! Annemin sarmasini mideye indirdiler sandiiim. Kjwjsjakna
Soo Bin'in verdiği numarayı bir hışımla hemen aradın.
S: Aloo
G( gòrevli) : Buyrun kimsiniz ???
S: Ben ( Adın ) . Şeyy bugün siz kargodan birşey aldınız dimii
G: Eveeet
S: şeyy yhaa onu nereye koydunuzz ???
S : Ben tam masaya koyuyordum kii birden Jimin bey aldı kutuyu elimden açtı ve kaşla göz arasında hepsini yedii.
S: C-c-ciddiiiii misiiiiiiin
G: Evet efendim . Şimdi musaadenizle .
S: Tmm . Tesekkurler
G : Rica ederim .

S: Laaaaaaaaağğnnnnn JM . SENNNN BIITTTTTIIIINNN OGLUUUUUUUMM 😠😠😠😠😠.
Annemmmm banaa yapmiiişş ve sen utanmadann onu yedin miiiii ????? Bittin lan sen !!! Diyerek Jimin'inn hemen yanına gittin . Tüm herkes odadaydi. Herkesi odadan çıkartıp kapıyı kilitledin ve Jimin'e

S: Laaan sen nasıl yediiiin? ??? Salak misin oğlum seen ?????
JM: Neyi yediiim? ???
S: Anneminn kargo ile gönderdiği
JM: Haaaaa şu minnoş yapraklar. .....
S: Dalga mi geciyon oğlum san . Sen bana bak biii
JM : Baktiiim nolacak ( iç çekerek )
( itekleyerek ) S: Dòverim lan seniii?!!!
JM : Sakiiiiinn bebetoom . Tmmm ben seni burada yeni açılan bir Türk Restorant'ına götürürüm .
S: Sahiii miiiğğ ???? Yyhaaaa askiiiiimmm 💟💟💟
JM: Götürürüm götürmesine deee
S: ?????????
JM : Bi şarlaaaaağğ 😉😉😂😍
S: Ne istiyon laaaaağğnnn ... Umarım aklimdaki şey değildir OPPAAAAĞĞ😡😡😡
JM: Aklında ne var kiiii? ????
S : Hiiiiiççç !!!! Sen ne istiyorsuuuuunn ??????
JM : ................................................................................................................... = DEVAMI İÇİN 80 BEGENİ + 50 YORUM 😉😉😉

Birisi kapıyı çaldı . Sen kapıyı açmak için koştun ve önce RapMon ve Jin , ardından tüm üyeler içeri daldılar . Hepsi Jimin'in üzerine atladı ve derken oda eski BANGTAN 'IN bir araya gelmesi ile oluşan tatlı kahkahalarla dolup taştı . Soo Bin ile Hoseok senin dikkatini çekmeye başlamışlardı nedense . Hoseok ile birbirlerine bakıp ikidebir gülüyorlardi nedense ? Daha sonra Soo Bin'in de çağırması ile Hoseok odadan çaktırmadan ayrıldı ve sen de hissettirmeden takip etmeye başladın . Nedense burnunaa pis pis kokular geliyordu . Acaba bunlar sevgili olmuş olmasınlar ????? Eğer öyle bir şey olsa Soo Bin bana neden anlatmasin kiii??? Derken ikisi arka arkaya mutfak kapısından çıkıp bahçeye girdiler . Havuzun önünde durdular . Soo Bin yavaş yavaş kendini Hoseok'un kollarının arasına bıraktı ve bunu gören sen ŞOKK . (Bende migros😂) .
Birden yanlarına koştun ve
S: Ohaaa siz çıkıyor musunuuuuuz ????? Yhaaa bana nidin dimediniiiiz ????? Pisnikleeeerr siziii. !!! Diyip gülmeye başladın ve daha sonra göz kirparak
S: Ohöm Ohöm neyse ben biraz çifte kurumları baş başa bırakayım deyip oradan uzaklastin. Mutfağa girdin . Aslında acayip acıkmıştın .
Evde herşey vardı ama canın annenin o müthiş yaprak sarmasindan çekiyordu . Nerdeeeeeğ . Devamı gelecek

Most Popular Instagram Hashtags