[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

bruma_7 bruma_7

222 posts   450444 followers   125 followings

  Bruma

#Br17 🔴⚪️

Nova época, novas ferramentas! 🔥👀⚡🐝#Mercurial @nikefootball

🤘🏽

Good morning 🤘🏽

Uma boa vitória ontem u21 🇵🇹💪🏾

İstanbul’a geldiğimde 18 yaşındaydım. İnsan hayatının en önemli dönemlerinden biri… Futbol sahasında gelişirken aslında insan olarak da başka birine dönüşecektim. Sizinle, Galatasaray’la büyüyecektim. Buraya geldiğim ilk andan itibaren kendimi hep evimde hissettim. Kulüpteki herkes beni, evin küçük çocuğu gibi sahiplendi. Beni çok severlerken, duydukları saygıyı da bana her zaman yansıttılar. Bu benim için tarif edilemez bir lütuf.

Bugün, Galatasaray’dan ayrılıyorum.

Türkiye’deki zamanım boyunca birlikte çalıştığım sayın başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize, tüm profesyonellerimize, her ricamıza anında yanıt veren kulüp çalışanlarımıza, hayatımda daima çok önemli bir yerde kalacak Mert [Çetin] abime ve özellikle son maçımda bana gösterdikleri eşsiz sevgiden dolayı Galatasaray’ın büyük taraftarına çok teşekkür ederim. Bana çok şey kattınız.
Umarım bir gün tüm bunların karşılığını size verebilirim.

Önümde yeni bir serüven var, Red Bull Leipzig’de kalbinizin benimle olacağını biliyorum. Benim de kalbim sizinle olacak. Hayatını ne getireceğini bilemezsiniz, belki yollarımız yeniden kesişir ve ben de eve dönerim. Ama o güne kadar Galatasaray’ı bir taraftar olarak destekleyeceğim!

Hayatınızda yer almak benim için onurdu, kendinize çok iyi bakın.

Sevgilerimle, Bruma.

Sabri abi seninle beraber aynı takımda oynamak benim için çok büyük bir keyifti,Galatasaray'dan ayrılsan bile her zaman bir efsane olarak kalacaksın... My big brother Sabri it was a great pleasure to play with you in the same team,altough you have left Galatasaray,you will be remembered as a legend always...

Happy birthday brooo and congratulations for the record...

👑❤️️

💛❤️️

Most Popular Instagram Hashtags