botinprishtina botinprishtina

40 posts   1305 followers   314 followings

BOTIN - Coffee,Food & Wine  Rr. Johan V.Hahn (Tek Hotel Grand) 📞 +37744556333 📞 +37744655915

http://www.facebook.com/botinprishtina

Mysafiri i jonë special për sot! @botinprishtina @xhevdet_jashari @shpetki

Happy Monday night @Botin! Have a great week ahead!

Happy #Friday and the long weekend ahead people!

For those of you who have decided to stay in town, come and reward yourself with few drinks @ BOTIN - Coffee, Food & Wine!

Miq,

Kësaj radhe kemi një menu fantastike javore @botinprishtina!
Kujdes! Në Botin e kemi edhe kafen më të shijshme në treg Lavazza!

Reward yourself @botinprishtina!

Step 1: Stand Out ~ Step 2: Act cool in front of babes ~ Step 3: Smash some beers @botinprishtina #friday #prishtina #botin

Pranvera 🌺💐🌸 @botinprishtina Jemi te hapur ,në qender të qytetit | Tek Hotel Grand! #prishtina #botin #coffee #food #wine

Terraca BOTIN - Coffee, Food & Wine zyrtarisht e hapur.

Mirëseerdhe pranverë! Mirësevjen edhe ti në @botinprishtina - Coffee, Food & Wine!

Pranverën e festojna me menu të freskët javore @botinprishtina -Supë shtëpie 1.8 €
-Mëngjes Botin 2.5 €
-Sallatë pule 2.8 €
-Oriz me pulë dhe perime 3.3 €
-Penne Boloneze 3.3 €

Lëng Portokalli i freskët ose Ujë Rugove nga shtëpia!

Prezantojme Rissoto me Pule dhe perime! Diçka që nuk duhet humbur #botin #coffee #food #wine Follow for updates @botinprishtina

Pranverën e festojna me menu të freskët javore @botinprishtina -Supë shtëpie 1.8 €
-Mëngjes Botin 2.5 €
-Sallatë pule 2.8 €
-Oriz me pulë dhe perime 3.3 €
-Penne Boloneze 3.3 €

Lëng Portokalli i freskët ose Ujë Rugove nga shtëpia!

follow this page in feedly

Most Popular Instagram Hashtags