bogdan_lutiy bogdan_lutiy

753 posts   1,026 followers   216 followings

Богдан Лютий 🌻  Вільний той, хто страху смерті не має

Oh, what a good day😃
#наше_весілля13 #wedding

13, п'ятниця. Щастя лилось рікою, горіло вогнями🔥 ніколи не думав, ща нашому весіллі ми будемо відриватись під Сокиру Перуна, слемитись під чортів від Карни, співати гімн українських націоналістів і що наречену викрадуть так, що її ледь знайшли😁 Друзі, Ви круті, Ви найкращі!
Ми плакали і сміялись, сильно і ніжно тримали один одного за руки. Нас супроводжувало сонечко, коли це було потрібно, наші сльози ховало небо свіже від дощу. Це діймно було неймовірно, сподіваюсь і Вам, наші друзі все сподобалось! І найголовніше, Настюш! Ти прекрасна, дівчулю посмішка, дівчуля щирість! Я кохатиму тебе, доки моє дихання не припинить залишати сліди на склі. Я кохатиму тебе, доки житиму! Ти єдина, хто повністю мене чує, розуміє, підтримую і розділяє все, чим я живу!

Всім добра і зброї!

Моя💝🎀💐💍

🌻

Теща вже поруч, а я все далі😂

З побратимами з Дніпра перед початком всеукраїнського туру Лідера Національного Корпусу Андрія Білецького та агітаційного туру осередків Національного Корпусу. Пока всі відпочивають - ми їдемо до Вас!
#національний_корпус #nationalcorps #сила_що_змінює_країну

Чомусь присутні думали, що ми представники воєнкомату😀)

Покажу Вам, чому варто відвідати фестиваль цього року😎

Лімітована партія футболок від @orientyrbook з нагоди річниці звільнення Маріуполя. Замовляйте на офіційній сторінці видавництва разом із новою книгою!

Адмірал! Ми вийшли в море🙀

Мені випала нагода народитися в один день з Євгеном Коновальцем, правда на сто років пізніше. Хочу і життя прожити не гірше нього. От 26 років за плечима (відчуття ніби 16). Не легких 26, але на сьогоднішній день я щасливий жити на цьому світі. І цей день народження був дійсно особливий) Вдячний колегам по роботі за сюрпизи, я щасливий бути в такому колективі! Завдяки Вам, робочий день почався як ніколи круто) вдячний своїй кохані Наські, яка увесь день мудрувала з сюрпризом, що я й подумати не міг) люблю і пишаюсь тобою! Вдячний усім друзям і рідним за привітання! Ніби й не ювілей, ніби й не святкував, а свято відчув повністю)
Ловіть дивне домашнє фото, воно мабуть передає мій настрій)

Я обожнюю своїх колег😊😊😊
Робочий день почався з крутого сюрпризу і класного настрою! Дякую Вам друзі!!!

Most Popular Instagram Hashtags