[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

birce.kostem birce.kostem

137 posts   489 followers   292 followings

Birce Kostem  86'd Deli

🎡

prawn tartar, emulsion, air and their heads juice

caramelized cabbage, truffle cream, lentils, beetroot and cheese. never thought i would say this but this dish is heaven on earth!

#Repost @levonbagis (@get_repost)
・・・
Otelin kapısında 8,5 saat bekleyip içeride ki insanları yaktılar. Alevi olmaları (ki Alevi olmayanları da vardı) yakılmaları için yeterliydi. Madımak Oteli'nin önünden çekim yapan İhlas Haber Ajansı'nın görüntülerinde otelin etrafını kuşatanların sloganları yanında sözleri de duyulmuştu. Biri otelin birinci katına çıkan saldırgana "Lan yakın" diye seslenirken, bir diğeri ilk alevin görünmesiyle "Cehennem ateşi işte!" diye seslenmişti. Basınımızın amiral gemisi olayı "Aziz Nesin İsyanı" diye vermişti. Kurbanları anarken olaylar sırasında ölen iki eylemci katilin de adı anıldı yıllarca. Katillerin avukatlarından 8 tanesi daha sonra Akp'den milletvekili oldu. Şu anda ki Gümrük Bakanı da eskinin Sivas davası avukatlarındandı. Hatta bşr önceki de. Dava zaman aşımına uğradığında Recep Tayyip Erdoğan “Milletimiz için, ülkemiz için hayırlı olsun. Yıllar yılı içerde olan vatandaş, içlerinde kaçak olanlar vardı” demişti. Davanın bir numaralı sanığını eski belediye meclisi üyesinin kırmızı bültenle aranırken köyünde öldüğü ortaya çıktı. Kimse onu aramamıştı.
O gün orada yakılarak öldürülenlerin arasında foklor oynamak için orada olan 12 yaşında ki Koray Kaya da vardı. Olaylardan sonra Tansu Çiller bir açıklama yapmıştı; "Çok şükür, otel dışındaki halkımız bir zarar görmemiştir."
Velhasıl onlar yaktı, onlar haklı çıktı ve şimdi onlar mağdurlar.
Nerede yaşadığımızı umutmayalım. #sivas93 #sivaskatliami #unutmadımaklımda

The highlanders @ozlemgkcmm

Me and my handsome boy pasa back in 2000 ❤️ #tb #hydepark

Late birthday post!!! Happy happy birthday to my oldest and dearest friend!!! You'll never walk alone. I know i won't too. 🎂🎂🎂

Sut degil sandvic verin bana 🍼

New menu tasting! 🌭🌭🌭

St. Patrick's day calls for corned beef and beer!!! ☘️☘️☘️ #86ddelisandwiches #stpatricks #stpatricksday #cornedbeef #cornedbeefsandwich #istanbul

Most Popular Instagram Hashtags