biletix biletix

1,136 posts   164,894 followers   3 followings

biletix  Biletix - Ticketmaster Turkey Resmi Instagram Hesabıdır.

Lars Von Trier'in efsane filmi Dogville, tiyatro için tasarlanan yeni bir uyarlama ile tiyatroseverlerin karşısında!
Dogville filmine bayılan arkadaşlarınıza haber vermeyi unutmayın. Bu muazzam oyunun biletlerine web sitemizden ulaşabilirsiniz. #Dogville #Larsvontrier

Hangimiz biraz deli değiliz ki? Erdal Beşikçioğlu, adım adım deliliğe giden bir yolculuğu anlatıyor. Bir Delinin Hatıra Defteri 23 Aralık'ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde. Sahne üstü oturmalı düzende, bambaşka bir atmosferde gerçekleşecek oyunun biletlerine web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Türkiye'de rock denince akla gelen ilk gruplardan Duman, 14 Aralık'ta İzmir Arena'da. Ayrıca, sınırlı sayıdaki öğrenci biletleri için bugün son gün!

Türk filmi gördüğünde kanalı değiştirmeye eli gitmeyenler burada mı? Müzeyyen Senar, Zeki Müren, Safiye Ayla, Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Sezen Aksu, Zerrin Özer ve Türkan Şoray'ın canlandırıldığı "Şarkılar Seni Söyler" oyunu bir dönemin eğlence hayatının nabzını tutan görkemli gazinoları anlatıyor. Fatih Ürek'in Zeki Müren'e hayat verdiği oyunun en büyük sürprizi ise Cüneyt Arkın. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin.

Helikon, İstanbul Oyuncak Müzesi’nin bulunduğu köşkün tamamında, ayakta deneyimlenen bir oyun. Müze kapandıktan sonra köşkün odaları birer tiyatro sahnesine dönüşüyor. Bu oyunda zaman yolculuğuna çıkarak çok farklı bir deneyim yaşayacaksınız. Performans tarihlerine ve biletlere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Beethoven'dan Pink Floyd'a, Bach'tan Coldplay'e klasik ve rock piyano düzenlemeleri ile AyşeDeniz, 27 Kasım'da Ankara'ya geliyor. İnce geçişlerle, müziğin farklı türleri ruhunuzu saracak.

Marsha Norman'ın Pulitzer Ödüllü oyunu "İyi Geceler Anne" Lale Mansur ve Gizem Aldemir'in güçlü oyunculuklarıyla dikkat çekiyor. Hayat, umut, umutsuzluk, ölüm meselelerine derinlemesine iniyor. 17 Kasım'daki oyunun biletlerine web sitemizden ulaşabilir ve "1 Alana 1 Bedava" kampanyasını seçerek indirimli fiyatlardan bilet satın alabilirsiniz.

Saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz.

Fazıl Say, yeni eseri “Truva Sonatı”nın prömiyeri için 22 Aralık'ta Volkswagen Arena'da sanatseverlerle buluşuyor. Bu olağanüstü konseri kaçırmamak için tükenmeden biletlerinizi alın. Biletlere web sitemizden ulaşabilirsiniz

İstanbul Komedi Festivali kapsamında gerçekleşecek çocuk oyunlarını gördünüz mü? Nasreddin Hoca, Kral Şakir-Uzayda Şamata ve Güldüy Güldüy Show, festival kapsamında çocukları güldürmeye hazır! Etkinlik tarihleri ve biletlere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Unutmayın, "Arkadaşını Kap Gel" kampanyasını seçerek biletlerinizi %50 indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz.

İstanbul Komedi Festivali devam ediyor. Gülmeye en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerde, Türkiye'nin en iyi isimleri hepimize ilaç gibi geliyor! Stand-uplar, gösteriler, konserler... Hepsi gülümsememiz için... Programı mutlaka inceleyin. Birlikte gülmek istediğiniz arkadaşlarınızı etiketlemeyi unutmayın. Kampanyalı biletlere ve detaylara web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ali Yalçıner'in, Bertolt Brecht’in şiirinden esinlenerek yazıp, yönettiği "Tebeşir İzi" bu sezon tiyatroseverleri vurucu bir anne kız hikayesine sürükleyecek.Müzikleri, Devlet Opera Bale sanatçısı Ahmet Baykara, koreografisi ise ödüllü koreograf Senem Oluz tarafından hazırlanan müzikal oyunu 11 Kasım'dan itibaren farklı mekanlarda yakalayabilirsiniz. Biletlere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Most Popular Instagram Hashtags