biletix biletix

977 posts   117,248 followers   3 followings

biletix  Biletix - Ticketmaster Turkey Resmi Instagram Hesabıdır.

Psikedelik tınılar. Biraz geleneksel rock biraz da blues!
Radio Moscow, çok konuşulan canlı performanslarıyla 13 Mayıs'ta Dorock XL'ta. Biletlere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Kaçırmayın.

Ankara'nın çok renkli festivali Majalis Festival, farklı müzik tarzlarını ve dinlemeye doyamadığımız isimleri bir araya getiriyor. 5 Mayıs'taki festivalin biletleri web sitemizde. Ankara'daki arkadaşlarınıza haber vermeyi unutmayın.

Çanakkale'deki takipçilerimiz burada mı? Size bir haberimiz var! 📣 KaleFest, 5-6 Mayıs tarihlerinde festivalcilere güzel bir festival deneyimi yaşatacak. Festivalin kadrosu şahane! Duman, Şebnem Ferah, Pentagram, Bulutsuzluk Özlemi, Özge Fışkın ve Erdem Yener'in boğaza karşı konserlerini kaçırmayın. Biletlere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Çanakkale'deki arkadaşlarınıza haber vermeyi unutmayın.

Dünyanın en ünlü kemancılarından biri olarak anılan Ara Malikian 2 Mayıs'ta Zorlu PSM'de. Tüylerinizi diken diken edecek konserin biletlerine web sitemizden ulaşabilirsiniz. 🎻

Dada Salon Kabarett, çok yakında açılıyor! Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası 3 Mayıs’ta başlıyor. Etkinlikleri ve detayları web sitemizden inceleyebilirsiniz. Eğlenceli bir bulmacanın parçası olmak istiyorsanız biletinizi şimdiden alın.

MSA yine çok lezzetleri eğitimlerle aklımızı çeliyor. 4 Mayıs'ta başlayacak Mutfakta 8 Hafta workshopu, 5 Mayıs'taki El Yapımı Makarnalar ve 7 Mayıs'taki İtalyan Mutfağı-1 eğitimlerinin detaylarına web sitemizden ulaşabilirsiniz. Sınırlı kontenjanları kaçırmayın.

Bazı insanların karakterleri değişmiyor. Aynı kültür ve çevrede yetişmiş iki arkadaşın, koşullar aynı olsa bile yapıları gereği farklı kimliklere bürünebileceğini anlatan oyun, Diyarbakır ve Batman'daki tiyatro seyircisiyle buluşuyor. Vay Sen Misin Ben Olan? oyununun tarihlerine ve biletlerine web sitemizden ulaşabilirsiniz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun! #23nisan #23nisanulusalegemenlikveçocukbayramı

İki güzel oyun. İkisi de şehrin merkezinde; Gayrettepe'deki Kats Sahne'de. İkisinin biletleri de 23,5 TL. ✌🏼 24 ve 27 Nisan'daki oyunların biletleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 🎟

Yaratıcı ruhların bayılacağı bir festival var. Rock & Tech Müzik Festivali 9-10 Mayıs tarihlerinde Uniq İstanbul Glass Room’da. Festivalin biletleri satışta.

Candan Erçetin geleneksel Anneler Günü konserine bu yıl da devam ediyor. 13 Mayıs'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleşecek konserde duygusal anlar yaşanacak. Kaçırmamak için biletinizi şimdiden alın.

TEDxIstanbul, "Gidilmeyen Yol" temasıyla 23 Nisan'da Zorlu PSM Drama Sahnesi'nde. Biletler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Most Popular Instagram Hashtags