bilchenya bilchenya

137 posts   442 followers   292 followings

Анастасія Литвиненко  📝 Письменниця Я як велосипед: не падаю, тільки коли рухаюся 🚲

Не стомлююся дякувати тим, хто знаходить на мене час, сили і любов. Душевна розмова, гарячий чай і трохи мистецтва зробили мене сьогодні щасливішою та ідеально довершили ці метушливі вихідні. До нового тижня - готова!
#щоденнежиття #чай #кава #солодке #ланч #вихідні #радість #щастя # любов # життя #незаинстаграмилнепоел

Схоже, щоб цінувати, треба дійсно на певний час втратити. Ніколи не звертала увагу на власне ментальне здоров'я, не контролювала емоції, не зважала на голосні дзвіночки перших розладів. Коли ж моє щоденне життя стало більше нагадувати животіння, стало зрозуміло, що це не просто смуга - це діагноз, причому конкретний і чіткий... Нажаль, з уламків складно наново звести будівлю. І зараз доводиться обережно виліплювати кожен новий день-цеглинку, обпікати на літньому сонці та складати з іншими, такими ж тендітними. Моя цегляна фабрика й досі випускає браковану продукцію. Та рано чи пізно кількість переходить у якість, чи не так?.. #філософія #думки #життя #любов #радість #щоденнежиття

Знаєте, що по-справжньому важливе? Бути на своєму місці. Це одне з найбільших задоволень - своєю присутністю в потрібний час в потрібній точці змінювати світ. Коли я зрозуміла, що страждатиму, аж допоки не знайду те саме, єдине місце для себе - я злякалася. Куди і для чого мене призначено? Якби ж знати напевне... Але я намагаюся прислухатися якомога уважніше: десь тоненько дзвенить у повітрі звук мого імені. Десь не вистачає саме мене.

Як завжди, по довгій зливі надходить полегшення. Спадає напруга, очищується розум і прояснюється зір. Лишаються лише мокрі вії - наче після сліз.

#дощ #мак #маки #сльози #сум #легко #квіти #червоний #дождь #цветы #грусть #красный #природа #слезы #радость #легкость #flower #flowers #poppy #rain #rainyday #new #nomoretears

Кажуть, що коли бог закриває двері, то натомість він відкриває вікно. Мої двері нещодавно грюкнули з такою силою, що шибки ледь не повилітали самі, без божої допомоги. Здавалося, я залишилася сам на сам із собою в оцій наглухо замкненій кімнаті власних жахів, розчарувань і болісних думок. Але настає час, і хтось вже привідкриває для мене кватирку... #літо #квіти #вікно #філософія #думки #любов #важливе #харків #харьков #философия #любовь #лето #цветы #бог #важное #сложно #мысли #жизнь #дверь #всебудетхорошо #kharkiv #ukraine #love #flowers

Солнце, тепло, за три дні літо. Чого ж мені ще?..
Ця весна - найтяжча, напевно, за всі попередні 23 в моєму житті. Вперше мрію, щоб вона скоріше закінчилася. Вірю в цілюще тепло літа, в aqua, в котрій sanitas, у любов, яку випромінює кожен з нас.
#selfie #love #spring #summer #everyday #pray #літо #мрії #травень #філософія #любов #думки #лето #весна #май #селфи #любовь #диваннаяфилософия #мысли #чернобелый

Життя - як склянка коли з льодом. Всі тверді, складні, холодні і неприємні речі рано чи пізно розтануть, лишивши, однак, свій присмак досвіду. Для цього потрібні лише час та трішечки тепла.
А хто ж ми? Нам варто бути соломинкою: всотувати в себе лише саму сутність солодкого життя, не зважаючи на все інше. Бо немає нічого важливішого за те, що ти пропускаєш крізь себе.
___________________________
Кімнатна філософія... 😎

#cocacola #ice #glass #hot #життя #філософія #шопопало #философия #диванныйфилософ #жизнькаккоробкашоколадныхконфет #накатило

День пам'яті. Кого я пам'ятаю? Кого не забуду? ⚫Свого діда, що ніколи не розповідав про війну, бо застав її малим, але повів лише одне: як страшно шикуватися і чути лік з акцентом: "Один, два, три, чотири..." Розстріляли кожного п'ятого. Дідо Віктор стояв шостим.
⚫Свого прадідуся, який пішов на фронт в перші ж місяці - не тому, що дуже хотів героїчно захищати Батьківщину, а тому, що і слів таких високих не мав на думці - війна, а значить, треба. І загинув прямо за рідним селом, неподалік від Кременчука. Не дійшов далеко. Кулеметчик другий номер - подавав стрічку набоїв... А його перший номер всю війну пройшов, повернувся в село і тоді вже розповів:
- Я йому - Микито, Микито, подавай же ж! Повертаюся - а Микита вже й не дише...
⚫Свою двоюрідну бабусю, яку дівчиною забрали на роботу до Німеччини. І їй по дорозі вдалося бігти, навіть вдвох із подругою. Але щоб повернутися, потрібно було переплисти річку, що вже розлилася і бурлила. Ніна плавала, як риба - але сил не стало, і її тягло водою, аж поки подруга загубила її з виду.
⚫Свою прабабусю, жінку Микити і матір Ніни, яка мала в своїй хаті німецький "штаб" - готувала, прала і прислуговувала якимсь там дрібним чинам, що отаборилися у найзручнішій хаті - з околиці села дуже спідручно було тікати.
⚫А ще я пам'ятаю (і ніколи не забуду) німецького солдата, який покликав якось мою прабабу Таню і сказав, щоб не ховала старшу дочку на горищі, щоб не боялася і не трусилася, а жила спокійно - вони нікого не чіпатимуть:
- У міня тожи єст... кіндер, - і показав затерте фото.

Я пам'ятаю їх усіх - їхнє життя і їхню смерть. І як же я хочу ніколи не пам'ятати війни!

Вже скоро: знімаємо годинники, одягаємо купальники і змінюємо монохром на колір 🍒🍸😎 #літо #лето #summer #spring #весна #glamour #magazine #журнал #тепло #скоронапляж

Most Popular Instagram Hashtags