beteobejbi beteobejbi

9 posts   37,521 followers   142 followings

BETEO  Management 📩 mateusz@sbmaffija.pl Booking 📩 koncerty@sbmaffija.pl 📲 783 999 951 / Magda 🔽 „POPSTAR/ROCKSTAR” 🔽

Aquapark 💦🐬🌐 fot. @onefatpigeone

Mamy 200 000 w 24h!!! Dziękuję Wam!!! Słuchajcie, udostępniajcie i niech Wam ten utwór towarzyszy w tej często szarej codzienności, a już niedługo przekonacie się, dlaczego czasem czuję się jak gwiazda popu. Fot. @osiemdziewiec #nowypop

POPSTAR/ROCKSTAR @2115white @kubiproducent ✨ link w bio!!!

Jutro? 🧐 fot. @osiemdziewiec

🖤

📸 @mprod__

Kiedyś GG oznaczało gadu-gadu, dzisiaj wszyscy w gucci, ale bez wyrazu 🤐🤐 fot. @osiemdziewiec

Popstar & Rockstar ⭐️ Chcecie nowy klip? Jeszcze chwila i zaczynamy! 📸 @osiemdziewiec

„Nowy Pop”. Podczas tworzenia tej płyty odrzuciłem tak wiele utworów, że mógłbym z nich złożyć dwie następne, a prace nad nią kosztowały mnie rok życia. Nie ukrywam, że wykończyło mnie to, głównie psychicznie, gdyż na swoje szczęście lub nieszczęście, jestem bardzo wybredny i w dobie wszechobecnej konkurencji, jaką są moi utalentowani koledzy-raperzy, chciałem wyróżnić się i pokazać siebie z nieco innej strony niż dotychczas. Ucierpiała na tym moja głowa, ale dzięki temu powstał materiał, który przybrał taką formę, jakiej sam się nie spodziewałem. „Jeden Jedyny” i „Bejbi” po czasie traktuję jak mixtape’y, nie do końca dopracowane, ale prowadzące do punktu, w jakim znajduję się dziś.
Piszę te słowa w przerwie od pracy nad ostatnim już, tytułowym numerem z mojego nadchodzącego debiutu. Pierwszy właściwy singiel już niedługo u Was, gościnnie mój dobry kolega. Jestem bardzo podekscytowany tym, co będzie się działo w najbliższym czasie. To co wyszło do teraz to trailer dopiero elo, ale też znajdzie się na to odpowiednie miejsce. Mam nadzieję, że spodobają Wam się moje piosenki i będziecie przy nich robić najważniejsze i najfajniejsze rzeczy w swoim życiu. Mogę Wam zdradzić, że płyta jest hiciarska (wiadomo), spajająca ze sobą numery proste, trudne, wesołe, smutne, ale przede wszystkim szczere, prawdziwe, moje i o moim życiu. Jestem z siebie bardzo dumny. Nie mogę się doczekać, aż to usłyszycie. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam, Adi.

Most Popular Instagram Hashtags