besiktas besiktas

12,653 posts   2,154,261 followers   57 followings

Beşiktaş JK 🏆  Beşiktaş JK Resmi Instagram Hesabı / The Official Instagram Account of Beşiktaş JK

Avusturya’da yeni sezon hazırlıkları sürüyor. 🦅
#Beşiktaş

Dünya Kupası’nda ikincilik elde eden futbolcumuz Vida ve kaleci antrenörümüz Mrmic’i tebrik ederiz. 👏🦅

Türkiye Süper Ligi'nde aktif olarak oynayan bir futbolcu ilk kez Dünya Kupası Finali'nde forma giyecek.
Good Luck 🦅 Sretno
#DomagojVida 💪👊👏
#MarjanMrmic

Sizinle gurur duyuyoruz... #WorldCup
#CRO

Tolgay Arslan instagram tv özel röportajı yayında 👉 IGTV 💬🦅 @tarslan18

15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizi Saygıyla ve Rahmetle Anıyoruz
Türkiye, 15 Temmuz 2016'da Türk Silahlı Kuvvetleri içindeki Fetullahçı Terör Örgütü mensubu bazı generallerin ve askeri personelin içinde olduğu darbe girişimiyle karşı karşıya kaldı.
Darbe girişiminde hainlerin insafsızca saldırıları sonucu 248 vatandaşımız şehit düşerken, 2196 vatandaşımız da gazi oldu.
Vatanına, bayrağına ve demokrasiye yürekten bağlı aziz milletimiz ile beraber kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri ve Polis Teşkilatı mensupları el ele vererek; hainlerin kurşunlarına göğüslerini siper etti ve ülkemizin bekasını tehdit eden darbe girşiminin başarılı olmasına izin vermedi.
Türkiye Cumhuriyet’nin asla bölünemeyeceğini, ilelebet payidar kalacağını ve demokrasinin bu topraklarda hep var olacağını 15 Temmuz 2016 gecesi tüm dünyaya bir kez daha canlarını feda ederek haykıran şehitlerimizi saygıyla ve rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.
#Beşiktaş JK

Beşiktaşımız, Avusturya kampında yeni sezon hazırlıklarına bu akşam yaptığı antrenmanla devam etti.
#Beşiktaş

Vites yükseltiyoruz ⚙💪👊🏻
#Beşiktaş

😎🦅⚫️⚪️
#Beşiktaş

Futbolcularımız, idman sonrası taraftarlarımızla hatıra fotoğrafı çektirdi.
#Beşiktaş

Takımımız, yeni sezon için Avusturya’da güç topluyor. 💪
#Beşiktaş

Beşiktaşımız, Avusturya kampında yeni sezon hazırlıklarına bu akşam salonda yaptığı antrenmanla devam etti.
#Beşiktaş

Başkanımız Fikret Orman, Geleceğin Karakartalı basın toplantısında şunları söyledi: “Beşiktaş JK olarak gençlerimiz için sporla dopdolu, aydınlık bir gelecek hayal ediyoruz. Bu geleceği inşa etmenin en önemli ve doğru yolu da geleceğin ‘Zeki, Çevik, Ahlaklı’ sporcularını yetiştirebilmekten geçiyor. Bugün sahada olan kardeşlerimiz, gelecekte hem kulübümüz hem de ülkemiz için gurur kaynağı olacaklardır, buna inancım tam. Görevli arkadaşlarımızın büyük bir özenle değerlendirerek seçtiği genç sporcularımızı ben de yürekten tebrik ediyor ve bilişim teknolojilerinin gücüyle spora farklı bir katkı sağlayan kıymetli iş ortağımız Vodafone’a da bu vesileyle içtenlikle teşekkür ediyorum.” Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan ise, “Türkiye genelinde 8-13 yaş arasındaki tüm gençlere geleceğin başarılı futbolcuları arasına katılma konusunda fırsat eşitliği sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Projemizin, Türk futbolu için örnek bir hareket olduğuna inanıyoruz” dedi.

Futbol Altyapı, Yapılanma ve Scouting’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Metin Albayrak; “Bu proje ile hem bugünün dijital dinamikleri hem de sporun önemli gereklerinden biri olan erken yaşta eğitim konusunda, Vodafone’la örnek bir iş ortaklığına imza atmış bulunuyoruz. Geleceğin Karakartalı, Beşiktaş’ın olduğu kadar Türkiye’nin de geleceğidir” diye konuştu.
#Beşiktaş

Most Popular Instagram Hashtags