bes_kallaku bes_kallaku

2,556 posts   846,875 followers   688 followings

bes kallaku  Albanian Actor, Comedian,Singer

#Repost @credinsbank with @get_repost
・・・
Ka gjera qe i pelqejne te gjithe, 💃🛒🎁🎄#credinsbankcards.. - Behuni pjese e nje eksperience akoma me te bukur! #shopping #CredinsBank #cardpayments

Me date 15 Dhjetor, konfirmohet ndeshja nga Federata Kanadeze e Boksit per Kampionin, vllain tim, Kristian Prenga @kristprenga. Nje boksier me ma shum ndeshje dhe fitore se Kristi. Por jam i bindur qe mbeshtetjen e bashkatdhetareve tane ne Kanada dhe USA do vazhdosh ta kesh. Per ty Atdhe, per ty Shqipni, per ju shqiptare, Albanian Eagle Krist Prenga.
#Repost @kristprenga with @get_repost
・・・
Mirembrema miq!
U konfirmua kundershtari nga federata.
Shihemi me 15 Dhjetor. 👋🏻 🇦🇱
Shperndaje, tregoji shokut qe ka ndeshje.😉
Good evening my friends!
The federation has confirmed the opponent. See you on December 15th. 👋🏻🇦🇱
Share it please, tell your friend that there’s a fight.😉
#kp #teamprenga #box #boxing #boxer #night #show #live #fight #match #ring #eagle #canada #toronto #albania #pertyatdhe

Gjate fotos. Real story life. The gangstas. @olsibylyku1 #gang #band #mafia @argjendari_miluna

Sa pa menje kena dal... @erion_isai

#Repost @adorionspalace with @get_repost
・・・
Emra të mirënjohur të muzikes dhe humorit premtojnë një atmosferë të mrekullueshme festive në Natën e Ndërrimit të Viteve.
Në mesnatë, një spektakël madhështor fishekzjarresh do të ndezë qiellin, duke dhuruar një hyrje të vërtetë magjike në 2019 - ën! Mos e humbisni magjinë, jetojeni atë.. Festoni në Adorions Palace.

#elegance #couplegoals #palace #details #albania #happymoment #lifestyle #adorionspalace #bestplace #love #original #event #happymoments #fullofdetails #specialwork #madebyhand #simplythebest #merrychristmas #santaclaus #happynewyear #bestfood #music #art #artist #show

Te shtunen ne @arditi_fisherman el mariachi night 😂. Vere, freski deti, kitara dhe mikpritje e ngrohte.

E gjeta edhe nje foto me Shen Kollin.

Ket gjelin ma boj me pilaf ose me qull 😂😂😂😂😂 @argjendari_miluna

Nga protesta. Ke te zgjedhi???

Most Popular Instagram Hashtags