[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

berrocks berrocks

394 posts   328648 followers   617 followings

Berrak Tuzunatac  I tend to rock,occasionally...

http://www.imdb.com/name/nm2129812/

Yaza adaptasyon suratim takdire şayan 🙌🏼☀️🌈

@fidizisi Sezon finali #fi12 bugun @puhutv de 🍀❤️🍀 . Eylul'de gorusmek uzere 👋

Seviyorum seni Özge Egeli 💪🏻💜. @fidizisi 10-11. Bolumleri @puhutv de 🎉 #fi1011

Guzel seyler de oluyor hayatta 🌿🌈🙏 #Repost @temavakfi (@get_repost)
・・・
Zeytinlik tasarısı komisyona geri çekildi. Meralar ve kıyılar için de umutluyuz. #BirlikteMümkün #ZeytinAğacınaSadakat #BenBirZeytinAğacıyım #zeytin #doğa #yaşam #mera #ekosistem

" Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'! " Audrey Hepburn . Asla yapamam dedigim her seyin kendi uydurduğum birer yalan cikmasi ❤️ ben. #yogiwannabe * yogun istek uzerine "her" ile "sey"i ayirdim. Artik huzur bulabiliriz 🍀.

#Repost @tanemsivar
#JessicaChastain : Jüri üyesi oldugu Cannes film festivalinde 10 günde 20 den fazla film izledi ve basın konferansında kadın rol dağılımı ile kadın hikayelerinin ne kadar limitli ve sığ olduğuna değindi. Bu tecrübe sayesinde kadın karakterilerinin dünya gözündeki yerini gördüğünü ve çok şaşırdığını belirtti. Daha çok kadın hikaye anlatıcı ve senaristlerin olması gerektiğini vurguladı ... "This is the first time I've watched 20 films in 10 days, and I love movies, and the one thing I really took away from this experience is how the world views women from the female characters that I saw represented," Chastain said. "It was quite disturbing to me, to be honest. There are some exceptions, I will say. But for the most part I was surprised by the representation of female characters on screen in these films, and I do hope that when we include more female storytellers we will have more of the women that I recognize in my day-to-day life. Ones who are proactive, have their own agency, don't just react to the men around them, they have their own point of view."

Meseleye bir de bu acidan bakayim 🙃

Thank you my love @hakaanyildirim @iamhakaanyildirim 😚❤️ #nofilterneeded

An other photo by @pelinkarahan ❤️🍀 #sinemsarpwedding

#feud #susansarandon vs. #jessicalange /#bettedavis vs. #joancrawford tavsiye ederim, ozellikle kadin oyunculara 😉

Most Popular Instagram Hashtags