[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

berkerturkerrofficial berkerturkerrofficial

149 posts   88711 followers   44 followings

Berker Türker  ⚠️TEK VE ORİJİNAL HESABIMDIR! 🏢 İSV TURİZM LTD. ŞTİ. 🏖 COMFORT ADA CLASS HOTEL 👻 İZMİR COMFORT HOTEL 👀 SNAPCHAT ; beerkeerr 🗺 ANKARA , İZMİR .

http://www.izmircomforthotel.com/

Bir zamanlar 😊😊

Yaşamak bir ağaç gibi , ağaç gibi TEK VE HÜR .

Ya bir eksik , ya bir fazla 😊😊

Gülüşlerini yarına sakla belki birgün lazım olur diye . Hayat hep haklıdan yana değil sana da oynar küçük oyunlarını . Hep kaybeden olma kazananın yanında değil her zaman karşısında dur . Küçük umutlarla uğraşma umutlarını büyült hayallerin kadar . BIRGUN MUTLAKA .

🖒🖒 aynen 😎😎

Şirketimizin bunyesinde kusadasının en güzide yerlerinin içinde bulunan otelimiz gerek hizmet kalitesi gerekse güler yüzlü personellerimizle Kuşadasına gelen misafirlerimizin kalbini fethetmistir. Otelimizde misafirlerimizi hem eğlendiriyor , aynı zamanda da havuzbası düğünlerimizle evlendiriyoruz. Kuşadasına yolu düşen rahat ve huzurlu bir konaklama arzulayan tüm dostlarımızı bekliyorum. B.T

Arsız güçlü olunca , haklı suçlu olurmuş 😊😊

Yaşanmış ve yaşanacak güzel günlere 😎😎

Yaşamak lazimm 😎😎

Ardından yalnızca rüzgarı önüne alıp gitti desinler 😊😊

Emekle yürürsen engelleri aşarsın , önce bir önüne bak hedefini belirle . Köstek olurlar sana , dönüp bakma arkana arkada kalanlar unuttuklarindir zaten . Kucaktan kucağa gezenleri yanına alma üstüne kalır . Hayat bu sanada oynar küçük oyunlarını , yıkılma , pes etme , amacından vazgeçme , Unutma kaybedenler değil vazgecenler yenilir .

Birgün mutlakaa.

Most Popular Instagram Hashtags