bemanmagazine bemanmagazine

1,013 posts   18,417 followers   213 followings

beMAN Magazine  beMan Magazine Resmi Instagram Hesabı

Tatilin bitmesiyle birlikte sizin de enerjiniz düştüyse, ayağa kalkmak için doğadan yardım alabilirsiniz. Kamp yapmak için yılın en güzel zamanına girmiş bulunmaktayız. Yapacağınız bu kaçamak şehir hayatının temposuna adapte olmanızı kolaylaştıracak, gücünüzü hatırlatacak.
Sizler için hazırladığımız favori kamp yerleri ve araç-gereçleri dosyası beman.com.tr ve Ekim sayımızda!
#beman #camping

Gucci, dragon şeklindeki kemeri ile HotList’lerin ilk sıralarına yerleşmeyi başarıyor. Elektrik mavisinin yoğun olduğu, yeşil ve kırmızıların kusursuz harmanlandığı bu sıradışı parça; bir yandan ürkütücü bir yandan da karikatürize görünmesi sebebi ile tek başına, sıradan bir kombini değiştirmeye yetecek.
#beman #gucci

@hm ve @moschino işbirliğinden doğan koleksiyon 8 Kasım’dan itibaren satışta olacak!
#beman #hm #moschino #hmoschino

Başarılı bir iş insanı, bir hukukçuyken; ters köşe yapıp sanata da el atmış çok yönlü bir adam… Koleksiyonlarının her bir parçasını büyük bir titizlikle, yüksek bir özveriyle topluyor. Sanat galerilerini, sanatçı atölyelerini, müzayedeleri sıkı sıkıya takip ediyor. Yaptığı her işin hakkını vermeyi başaran Mehmet Ali Bakanay’ın sanatsal yönünü sizler için mercek altına aldık. Detaylar BeMan Ekim sayısında ve beman.com.tr’de!
#beman

Serinleyen havaların etkisiyle kahve tercihlerinizde de bir miktar değişme olmuş olabilir. Soğuk kahveler yerini sıcacık ve baharatlı aromalara bırakırken, sizler de sonbahara birkaç kahverengi detay eklemeye ne dersiniz? Şimdi zamansız ton sür tonlara, kahvenin yumuşak geçişlerini adapte etmenin tam mevsimi!
#beman #canali

Kim demiş sonbaharda tüm yapraklar dökülür, tüm çiçekler solar diye? Bu sezon tam aksine çiçekler açmaya başlıyoruz. Klasikten spora, günlük giyimden gece kombinlerine kadar her stile karışacak çiçek desenleri için dolabınızda yer açmaya hazır olun. Sonbaharın soluk tonlarının aksine, rengârenk ve çiçeklerle dolu bir mevsim bizleri bekliyor!
#beman

#Ramsey Sonbahar-Kış koleksiyonunda jean modellerinin yer aldığı sürpriz bir kapsül koleksiyon hazırladı.
#beman

FOR ALL BOYS
Fotoğrafçı: Onur Demirdağ @onurdemirdag The Box Producitons @onurdemirdag @theboxproduction
Moda Editörü: Bedirhan Taşçı @bedirhantasc , Serhat Pabuccu @serhatpab
Makyaj: Akın Sert @akinstayn
Saç: Tuba Kayar @tubaamua
Moda Editörü Asistanı: Öykü Tanrıvermiş @oykugentileschi
Model: Furkan Kılıç, Cüneyt Ceylan, Murat Kılıç
#beman

Yakıcılıktan ve donduruculuktan eşit derecede uzak sonbahar mevsiminde, kısa bir trekkinge çıkmaya ve biraz nefes almaya ne dersiniz? Şehirden fiziksel olarak uzaklaşmanız mümkün değilse bile rahat ve salaş kalıplardaki pantolonlar, geniş ve renkli ceketler ile ruhen rahatlığa kavuşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.
#beman

#Casio saatin ikonik modeli #DW5000, şeffaf ve altın görünümün birleştiği yeni kasasıyla karşınızda.
#beman #gshocktr #casıosaat

#adidasoriginal yeni geliştirdiği teknolojilerin bir araya getirildiği P.O.D SYSTEM’ın yeni kampanyasında #paulpogba ile iş birliği yaptı.
#beman

FOR ALL BOYS
Fotoğrafçı: Onur Demirdağ @onurdemirdag The Box Producitons @onurdemirdag @theboxproduction
Moda Editörü: Bedirhan Taşçı @bedirhantasc , Serhat Pabuccu @serhatpab
Makyaj: Akın Sert @akinstayn
Saç: Tuba Kayar @tubaamua
Moda Editörü Asistanı: Öykü Tanrıvermiş @oykugentileschi
#beman

Most Popular Instagram Hashtags