beiniztv beiniztv

2,326 posts   34,254 followers   0 followings

beIN İZ 

Doğanın kendine hayran bırakan tonları, renklerin akıl almaz uyumları… Fuji Dağı’nın eteklerinden Fransa’nın lavanta tarlalarına dünyanın dört bir yanındaki büyüleyici güzellikleri, #YaşamınHerRengi’ni beIN İZ’le keşfedin!

Savaş Karakaş’la,  #Malezya’da bulunan ve dünyanın turistik dalış yapılabilir tek petrol platformu olan #Seaventures’ı ve dev orfozların yuvası Blue Liberty‘yi keşfe çıkıyoruz. Sudaki İzler: Pas tutkusu 19 Temmuz Perşembe saat 23.00’te #İlkKez beIN İZ’de!
#YaşamınHerRengi

Dünyanın bölünmüş son başkenti, Kıbrıs’ın kalbi, içinden sınır geçen şehir Lefkoşa... Şehrin dar sokaklarını Ali Düşenkalkar ile beraber geziyor, geçmişe kısa bir yolculuk yapıyoruz. İçinden Sınır Geçen Şehir: Lefkoşa bu akşam 22.30’da beIN İZ’de!
#YaşamınHerRengi

15 Temmuz gecesi, Türkiye’nin birlik ve beraberliğine gölge düşürmek isteyenler ülkenin dört bir yanına haince saldırdı.
Saldırıya uğrayan yerlerden biri de Digiturk Genel Merkezi’ydi. Kahraman Türk halkı tek yürek oldu, Türkiye’nin bütünlüğüne kastedenlere geçit vermedi. 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.

Kıbrıs'ta, Lefke ve Güzelyurt'ta yolculuğumuz sürüyor. Soli Harabeleri'nden Vuni Sarayı'na, Aziz Mamas Kilisesi'nden Pavlides'in Mavi Köşkü'ne, tarih ve doğayla iç içe bir öykü sizi bekliyor. Turunçgillerin Memleketi Lefke ve Güzelyurt, bu akşam 21.50’de beIN İZ’de!

#YaşamınHerRengi

Göz alıcı renkleriyle, büyüleyici güzellikleriyle birbirilerinden çok farklı coğrafyalarda yaşamlarını sürdüren, doğanın en güzel renklerini müthiş bir uyumla taşıyan canlılar… Tropik resiflerden, yağmur ormanlarına #YaşamınHerRengi beIN İZ’de!

Kent Hikayelerinin bu bölümünde mavi bir yolculuğa çıkıyoruz. Bedia Ceylan Güzelce, dostları Mehveş Sırdar ve Ebru Cündübeyoğlu ile birlikte Amos Antik Kenti’ni arıyor, Kız Kumu'nda efsanelere kulak veriyor ve Selimiye'de farklı tatları keşfediyorlar. Kent Hikayeleri, 11 Temmuz Çarşamba 21.35’te #İlkKez beIN İZ’de!
#YaşamınHerRengi

beIN İZ, temmuzda sizi yepyeni maceralara davet ediyor. Tarih, arkeoloji, kültür-sanat, doğa ve çok daha fazlası… Dünyanın dört bir yanı, yaşamın her rengi temmuzda beIN İZ’de!
#YaşamınHerRengi

Patmos Adası’nın en önemli manastırı Saint John Manastırı’nı Ayhan Sicimoğlu’yla birlikte geziyor, bölgenin ve Patmos’un tarihteki önemini öğreniyoruz. Ayhan Sicimoğlu’nun renkli sunumuyla Limonata, bu akşam 23.45’te beIN İZ’de!

#YazınTadınıÇıkar

Bugünkü durağımız Güneydoğu Asya’nın incisi, etnik çeşitlilik bakımından dünyada en üst sıralarda yer alan, mutfağının çeşitliliğiyle gönülleri fetheden Malezya! Mangrove ormanlarını, başkent Kuala Lumpur’u keşfe çıkıyoruz!
Yolda: Adım Adım Malezya bu akşam 22.20’de beIN İZ’de!

#YazınTadınıÇıkar

Tatilin sadece denizden ibaret olmadığını düşünenler için yazın tadını doyasıya çıkarabilecekleri, yeşilin, doğal oluşumların büyüleyiciğinin tadına varacakları, ülkenin dört bir yanından harika rotalar…

#YazınTadınıÇıkar

Kıbrıs’ta güneyden doğuya, tarih öncesinden bugüne bir yolculuk... Adanın antik yüzü olan Salamis, Hristiyanlık sonrası dönemi aydınlatan St. Barnabas Müzesi ve adanın iki ucunu birleştiren bir kültür mirası olan Apostolos Andreas Kilisesi’ni keşfe çıkıyoruz. Mağusa’dan Zafer Burnu’na bu pazar 20.30’da #İlkKez beIN İZ’de!
#YazınTadınıÇıkar

Most Popular Instagram Hashtags