[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

beingsalmankhantr beingsalmankhantr

481 posts   18570 followers   53 followings

Salman Khan's Turkish Fan  Follow for your daily updates of Salman Khan! Upcoming Movie: Tubelight Eid 2017! | Tiger Zinda Hai Christmast 2017! Official account @beingsalmankhan

https://twitter.com/beingsalmankhan

Pana Film ve Eros International'dan dev proje

Yıllarca büyük bir heyecan ile takip edilen Kurtlar Vadisi'nin de yapımcısı olan Pana Film, Bollywood’un önde gelen isimlerinden Eros International firması ile birlikte iki sinema filmi yapmak için anlaşmaya vardı.

Türkiye’nin önde gelen yapım şirketlerinden Pana Film, Bollywood’un başarılı firmalarından Eros International ile birlikte iki sinema filmi yapmak için anlaşmaya vardı. Gizli devam ettiği söylenen görüşmeler sonucunda Hindistan ve Türkiye’nin en ünlü yıldızlarının olacağı sinema filmi projeleri için hikayelerin belirlenmesinin ardından senaryo çalışmaları başlıyor. 30 yıllık Eros International ve 15 yıllık Pana Film tecrübelerinin bir araya gelmesiyle dünya geneline yayılacak filmler için hazırlıklar başladı.
RESMİ AÇIKLAMALAR YAPILDI

Pana Film Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Necati Şaşmaz, anlaşmayla ilgili yaptığı açıklamada; “Eros International ile kurduğumuz bu ortaklıktan dolayı çok mutluyuz. Anlatacağımız yeni hikayelerle Türk seyircisini Hintli seyirciler ile bir araya getirmek ve kültürümüzü Pana Film’in vasıtasıyla dünyanın diğer bölgelerine de taşımak istiyoruz. Ülkeler ve kültürler arasında bir köprü olmak ve ilk Hint-Türk ortak yapımı sinema filmlerinin yapımcıları olarak tarihi bir başarı elde etmek iki şirketin de ortak gayesini oluşturuyor. Bu ortaklığın herkese yeni fırsatlar doğuracağına inanıyoruz. Bu anlaşma bizim için sadece bir başlangıç. İzleyicilerimizin bu başarılı ortaklığın meyvesi olacak filmleri zevkle seyretmeleri için sabırsızlanıyoruz.” Dedi.
Eros International Yönetim Kurulu Başkanı Kishore Lulla yaptığı açıklamada ise; “Pana Film gibi güçlü bir şirketle anılmaktan gurur duyuyoruz.

Yazının devamı yorumda 👇

Most Popular Instagram Hashtags