[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

behzadleech behzadleech

78 posts   200 followers   12 followings

Behzad leech  بهزاد زمانی _ زالو درمانی ویدیوهای کامل من را در آپارات و تماشا دنبال کنید. لطفا فقط از طریق تلگرام.پیغام بگذارید Www.aparat.com/drsmall

http://t.me/drsmall

زالو درمانی در سق دهان با بهزاد زمانی 👁👁
ویدیو کامل در آپارات و تماشا
@behzadleech

بیشترین استفاده #زالو در کشورهایی مانند استرالیا برای #دامپروری در #گاوداری ها است، آنها با انداختن زالو به پستان گاوها شیر دهی آنها را چند برابر میکنند.
Drsmall
ویدیو کامل در آپارات و تماشا از دست نره!

با #زالو_درمانی میتوان سرعت بهبود زخم #بخیه را چند برابر کرد. همچنین برای بیماری های عفونی که خون کثیف در زیر پوست انباشت شده باشد، سریع ترین و کم خطر ترین راه ممکن #زالو می باشدکه در نوبت های مختلف و تعدادی که پزشک تشخیص بدهد میتوان به دنبال مداوای همیشگی بود.
در این ویدیو پزشک با خالی کردن چرک زیر بخیه بصورت کامل پای بیمار را مداوا میکند.
برای مشاهده ویدیو کامل به آپارات و تماشا مراجعه کنید
#بهزاد_زمانی

گزارشی از تلویزیون آلمان در مورد #زالو_درمانی در این کشور
امروزه شاهد برگشت بیش از پیش کشورهای پیشرفته به سمت درمان های طبیعی مانند #زالو هستیم، سهم ایران در این راه با توجه به قدمت چند هزار ساله #طب_سنتی ایرانی متاسفانه بسیار ناچیز است از این رو من تمام همت خود را بکار بسته ام تا بتوانم قدمی هر چند کوچک در این راه برداشته و جامعه ایرانی را یکبار دیگر با این دکتر کوچک آشتی دهم.
ویدیو بصورت کامل تر را در کانال تلگرام و همچنین ویدیو های من را در وبسایت تماشا بصورت کامل میتوانید مشاهده کنید.
#بهزاد_زمانی

آموزش غذا دهی #زالو و #تغذیه زالوها ویدیوی کامل را در وبسایت تماشا مشاهده کنید.
Www.tamasha.com/drsmall

نحوه تعویض آب زالو به صورت کامل هم اینک در وبسایت تماشا
Tamasha.com/drsmall
#بهزاد_زمانی
#دکترکوچولو

کسانی که#واریس دارند در حقیقت قلب دومشان خوب کار نمیکند و بهتر است هرازچندگاهی از درمان خود با #زالو استفاده های لازم را ببرند. اگرچه زالو شکل ظاهری واریس ها خصوصا انواع درشت واریس را به جای اولش بر نميگرداند ولی میتواند کارکرد این عروق را بهبود بخشد.
برخی از مردم فکر میکنند که اگر زالو بیاندازند #زیبایی به پاها دوباره باز می گردد، در حالی که این موضوع فقط در مورد عروق ریز واریسی صادق است نه در مورد عروق درشت و متاسفانه #زالو_درمانی در چنین مواردی نقش پیشگیرانه دارد نه نقش درمانی.
#بهزاد_زمانی

زالو دقیقا با بدن ما چکار میکند؟
#زالو با ترشح رقیق کننده های قوی بزاقی خویش #خون_غلیظ را از آن چه که هست نجات می بخشد و رقیق تر میکند. به عبارت دیگر سرعت گردش خون را افزایش و قدرت کار کرد دریچه های لانه کبوتری وریدی پاها را چند برابر می کند و همان طور که می دانیم پا و وریدهای آن، #قلب_دوم بدن محسوب میشوند؛ زیرا #قلب خون را به سمت بیرون پمپاژ میکند ولی پا و وریدهای آن به کمک دریچه‌های لانه کبوتری مجددا خون را به سمت قلب دعوت می دهند و اگر زمینه مساعد باشد این دریچه های لانه کبوتری تضعیف، خراب می شود و در نتیجه بازگشت خون به سمت قلب مختل می شود.
ادامه دارد.
#بهزاد_زمانی

با توجه به این که #فیزیوپاتولوژی اکثر #نوروپاتی ها، #پارستزی ها، #گز_گز و #مورمور شدن اندام ها و حتی اکثر دردها مثل #کمر_درد #زانو_درد و #دردها از هجوم خلط سودا به بافت پدیدار میشوند لذا در این گونه موارد نیز از #زالو_درمانی به راحتی میتوان کمک گرفت.
#بهزادزمانی

بسیاری از دردهای اسکلتی مختلف از جمله درد #سیاتیک درد #نقرس درد #آرتروز و درد #اسپاسم های عضلانی و ... را با #زالو مداوا میکنند.
#بهزادزمانی #دکترکوچولو

چرا #زالو_درمانی از #حجامت و #فصد بهتر است؟
وقتی #زالو خونی را از موضع بدن می مکد، خون سالم تری جای آن را می گیرد ، همچنین زالو با مکیدن خون و نیز با تزریق 106 ماده بزاقی خود به داخل خون می تواند دقیقا انرژی های گوناگون بدن را فعال تر و به موضع مورد نظر برساند و این همان چیزی است که یک بیمار به آن نیاز فراوان دارد.
اما در روش فصد خون هم خون کثیف و هم خون تمیز از رگ ها بیرون میرود در حالی که زالو متخصص مکیدن همه #اخلاط کثیف از بدن است.
#بهزاد_زمانی

قسمت سوم
درمان بیماری های زنان نظیر عقیمی ، التهابات تخمدانی ، #پارامتریت ، اندومتریت ، توده های پستانی ، #فیبروم ، #کیست_تخمدان ، #کیست و عفونت پستان ها
درمان #الکلیسم و کمک به #ترک_اعتیاد به مواد مخدر
درمان بیماری های گوش و حلق و بینی نظیر #ضعف_شنوایی ، کاهش بویایی ، عفونت های راجعه ی گوش یا بینی ، #پولیپ ، عفونت #سینوس ها و #سینوزیت مزمن
درمان بیماری های پوستی عصبی نظیر #پارستزی ، #نورودرماتریت ، #نورالژی ، #نوروپاتی ، #پسوریازیس ، #اگزما ، #هرپس ، #دمل های چرکی ، سینوس #پیلونیدال
پایان
#بهزاد_زمانی

Most Popular Instagram Hashtags