[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

behnoodmokri behnoodmokri

885 posts   9,385 followers   257 followings

  This is Behnood, U know me if U are here 😉

متأسفانه باخبر شدم مازیار مافی وکیل ایرانی تبار ساکن کالیفرنیا پس از مبارزه ای طولانی با سرطان درگذشت.
او یکی از چهره های فعالی بود که علاقه زیادی به سیاست داشت، نخستین ایرانی که از طرف حزب دموکرات برای نمایندگی کنگره آمریکا نامزد شد، هر چند که در انتخابات شکست خورد ولی راهگشای بسیاری از ایرانی تبارها در سیاست آمریکا بود.
سالها پیش و در زمان اجرای برنامه های رادیویی و تلویزیونی در جنوب کالیفرنیا گفتگوهای مختلفی با مازیار مافی داشتم و همواره از نظراتش استفاده می کردم، مناظره های او با سهراب سبحانی جمهوریخواه از موفق ترین برنامه هایی بود که در آن دوران اجرا کردم.
مازیار مافی فارغ از دیدگاه‌های حزبی همواره بر لزوم مشارکت بیشتر جامعه ایرانی در رده های مختلف سیاسی در آمریکا تأکید داشت.
او‌ علاقه زیادی به موسیقی داشت و با سازهای مختلف آشنا بود، در سال‌های اخیر آثار متنوع ‌و قدیمی ایرانی را با تنظیم جدید منتشر کرد، یادش گرامی #voafarsi #voashabahang #behnoodmokri #maziarmafi #بهنودمکری #صدای_آمریکا #مازیار_مافی #شباهنگ #حزب_دموکرات @maziarmafi

این هفته گفتگو با توماس آندرس خواننده مدرن تاکینگ در شباهنگ ویژه پخش می شود، او درباره دلایل موفقیت این گروه موسیقی، جدایی از دیتر بوهلن و پروژه های جدید خود توضیح می دهد.
شنبه و‌ یکشنبه ۱۰:۳۰ شب ایران/ ۳ بعدازظهر واشنگتن
#voafarsi #voashabahang @thomasanders_official #moderntalking #behnoodmokri #بهنودمکری #صدای_آمریکا #شباهنگ #توماس_آندرس #مدرن_تاکینگ

شبی فراموش نشدنی در تالار استرتمور مریلند، گروه نیاز آهنگ های آخرین آلبوم خود با عنوان «چهارمین نور» را در برنامه ای چند رسانه ای یا مولتی مدیا اجرا کرد.
یکی از بهترین کنسرت هایی بود که در سال‌های اخیر دیدم و اعظم علی خواننده گروه حضور درخشانی در صحنه داشت.
موسیقی الکترونیک، سازهای شرقی تصویرپردازی، دکور و رقص سماع ترکیب جالب توجهی بود و با استقبال زیادی از سوی تماشاگران همراه شد.
در پایان برنامه سخنان اعظم علی در لزوم احترام به تمامی فرهنگ ها، سنت ها ‌و باورها با واکنش های مثبتی از سوی حاضرین همراه شد، به ویژه تأکید او بر اهمیت افکار و‌ اندیشه های رابعه البصری بعنوان یکی از مهم‌ترین زنان صوفی قرن هشتم هجری که نمونه ای از فمینیسم در مشرق زمین است.
#voafarsi #voashabahang #behnnodmokri @ramintorkian @azamaliofficial #niyaz #strathmore #بهنودمکری #شباهنگ #صدای_آمریکا #تیاز #اعظم_عطری #نیاز #رامین_ترکیان

این هفته گفتگو با توماس آندرس خواننده مدرن تاکینگ در شباهنگ ویژه پخش می شود، او درباره دلایل موفقیت این گروه موسیقی، جدایی از دیتر بوهلن و پروژه های جدید خود توضیح می دهد.
زمان پخش برنامه از صداي آمريكا
شنبه سه بعدازظهر واشنگتن/ ده و نيم شب ايران
شنبه پنج عصر واشنگتن/ يكشنبه يك و نيم بامداد ايران
يكشنبه سه بعداز ظهر واشنگتن/ ده و نيم شب ايران
يكشنبه شش عصر واشنگتن/ دوشنبه يك و نيم بامداد ايران #voafarsi #voashabahang #behnoodmokri @thomasanders_official #moderntalking #بهنودمکری #شباهنگ #صدای_امریکا #توماس_آندرس #مدرن_تاکینگ

گفتگو با «لوکا رامین ترکیان» نوازنده، آهنگساز ‌و از اعضای گروه ایرانی_کانادایی «نیاز» را ضبط کردیم، یکی از موفق ترین گروه‌های تلفیقی که با استفاده از اشعار عرفانی و شرقی موفق به ارائه نوع تازه ای از موسیقی مدرن شده است.
نیاز جمعه در کنسرت بزرگ چند رسانه ای خود در ایالت مریلند قطعاتی از آخرین آلبوم گروه با عنوان «چهارمین نور» را اجرا می کند، مجموعه ای که بر اساس سروده های «رابعه البصیری» از مشهورترین زنان اندیشمند صوفی شکل گرفته است. این گفتگو بزودی در شباهنگ ویژه پخش می شود.
#voafarsi #voashabahang @azamaliofficial #behnoodmokri #صدای_آمریکا #نیاز #اعظم_علی #موسیقی_تلفیقی #رامین_ترکیان #بهنودمکری @ramintorkian

گفتگو با ستار هنرمند نامدار موسیقی ایران را ضبط کردیم، بعد از مدتها دیداری تازه کردیم و درباره سالها حضور درخشان او در صحنه گپ مفصلی زدیم.
یکی از خصوصیات قابل تقدیر ستار صراحت لهجه و شفافیت او در پاسخ به پرسشهای گوناگون سیاسی، اجتماعی و هنری است، این گفتگو بزودی و به مناسبت نوروز در صدای آمریکا پخش می شود.
@sattarmusic #voafarsi #voashabahang #behnoodmokri #iranmusic ##بهنودمکری #صدای_آمریکا #ستار #شباهنگ #موسیقی_ایرانی

گفتگو با شبنم طلوعی نویسنده و‌کارگردان فیلم «خاک، شکوفه، آتش» مستندی درباره طاهره قرة العین یکشنبه در شباهنگ ویژه بازپخش می شود.
شبنم طلوعی در بخشی از این مصاحبه درباره ممنوعیت از فعالیت های هنری و دلایل خروج از ایران توضیح می دهد.
یکشنبه ۱۰:۳۰ شب ایران/ ۳ بعدازظهر واشنگتن #voafarsi #voashabahang #behnoodmokri @shabnam.tolouei @persian_media_production @bahai #بهنودمکری #صدای_آمریکا #شباهنگ #شبنم_طلوعی #طاهره_قرة_العین #بهایی

این هفته شبنم طلوعی نویسنده و کارگردان مستند «خاک، شکوفه، آتش» مهمان شباهنگ ویژه است، اثری درباره زندگی پرفراز ‌و‌ نشیب طاهره قرة العین از زنان تأثیرگذار ایرانی که نظرات مختلفی درباره او مطرح شده است.
شبنم طلوعی و تهیه کنندگان مستند به مناسبت ۸ مارس روز جهانی زن این فیلم را بصورت رایگان در فضای مجازی منتشر کردند.
شنبه و‌ یکشنبه ۱۰:۳۰ شب ایران
#voafarsi #voashabahang #behnoodmokri @shabnam.tolouei @persian_media_production #bahaifaith #taherehghoratolein #بهنودمکری #صداي_آمريكا #شباهنگ #شبنم_طلوعی #بهایی #طاهره_قرة_العین #خاک_شکوفه_آتش #بهاییت

این هفته گفتگو با شبنم طلوعی نویسنده و کارگردان مستند «خاک، شکوفه، آتش» در شباهنگ ویژه پخش می شود، اثری درباره زندگی پرفراز ‌نشیب طاهره قرة العین از زنان تأثیرگذار ایرانی که نظرات مختلفی درباره او مطرح شده است.
شبنم طلوعی و تهیه کنندگان مستند به مناسبت ۸ مارس روز جهانی زن این فیلم را بصورت رایگان در فضای مجازی منتشر کردند.
زمان پخش برنامه از صداي آمريكا
شنبه دو بعدازظهر واشنگتن/ ده و نيم شب ايران
شنبه پنج عصر واشنگتن/ يكشنبه يك و نيم بامداد ايران
يكشنبه سه بعداز ظهر واشنگتن/ ده و نيم شب ايران
يكشنبه شش عصر واشنگتن/ دوشنبه يك و نيم بامداد ايران #voafarsi #voashabahang #behnoodmokri @shabnam.tolouei #bahaifaith #bahai #بهنودمکری #صداي_آمريكا #شباهنگ #شبنم_طلوعی #طاهره_قرة_العین #بهایی #روز_جهانی_زن @persian_media_production

خبر عجیب ‌و هیجان انگیزی بود، ۴۷ سال بعد از درگذشت جیمی هندریکس از اسطوره های موسیقی راک جهان آلبوم‌ جدیدی از این هنرمند تکرار نشدنی منتشر شد.
این آلبوم‌ ۱۳ آهنگ دارد و شامل مجموعه ای از قطعات مختلفی است که جیمی هندریکس در زمان حیاتش در استودیوهای موسیقی ضبط کرده ولی به دلایل متفاوتی آنها را منتشر نکرد.
این مجموعه «دو سوی آسمان» نام دارد که توسط خانواده جیمی هندریکس گردآوری و با میکس ، تنظیم دیجیتالی و تغییراتی در ساختار قطعات روانه بازار شده است.
۱۰ آهنگ این آلبوم پیشتر شنیده نشده و جدید است ولی ۳ آهنگ در گذشته ‌و بصورت متفاوتی منتشر شده است.
جیمی هندریکس خواننده، نوازنده، آهنگساز و ترانه نویس آمریکایی از بزرگترین ستاره های تاریخ موسیقی راک است که در سال ۱۹۷۰ و در ۲۷ سالگی درگذشت.
این سومین مجموعه ای از آثار شنیده نشده این هنرمند است که پس از مرگش منتشر می شود و خبر خوشی برای طرفداران این سبک موسیقی است. #voafarsi #voashabahang #behnoodmokri #jimmyhendrix #bothsidesofthesky #بهنودمکری #صداي_آمريكا #شباهنگ #جیمی_هندریکس #راک

نودمین مراسم اهدای جوایز اسکار در تالار دالبی هالیوود برگزار شد و برترین های سینماهای جهان جوایز امسال را دریافت کردند.
تقریبأ تمامی پیش بینی ها جز در یکی دو مورد درست بود و شاهد رویداد غیرمنتظره ای نبودیم، جوایز بصورت نسبی میان نامزدهای اصلی تقسیم شد.
فرانسیس مک دورمند برای سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوی بهترین بازیگر زن و گری اولدمن برای تاریک ترین ساعت بهترین بازیگر مرد شد.
جایزه بهترین کارگردانی برای شکل آب به گییرمو دل تورو رسید، شکل آب جایزه بهترین فیلم را نیز دریافت کرد.
اسکار امسال برای مکزیک شبی خاطره انگیز بود، چرا که کوکو‌ برنده بهترین انیمیشن و ترانه سال شد و گییرمو دل تورو نیز نماینده شایسته ای برای این کشور بود.
در بخش های مختلفی به اذیت و آزارهای جنسی زنان در هالییود اشاره شد و آکادمی بر گذار از این دوران تاریک، بهبود شرایط حرفه ای ‌و امید به فردایی بهتر تأکید داشت.
جیمی کمل اجرای قابل قبولی داشت و با تلنگرهای خود برخی از ناهنجاری های اجتماعی ‌و مشکلات سیاسی کشور را به چالش کشید، موضوعاتی چون تبعیض های جنسیتی، آزارهای جنسی و محدودیت های مهاجرین که این روزها از سوژه های داغ رسانه ها است.
اجرای برنامه روان بود و جز نقص صدا در ابتدای مراسم مورد فنی خاصی نداشت، هر چند ظاهرآ تهیه کنندگان در زمان بندی مشکلاتی داشتند و بخش های پایانی سریعتر انجام‌ شد.
صحنه پردازی چشمگیر و قابل توجه بود و تأکید بر سخنرانی کوتاه برنده ها جذابیت بیش‌تری به مراسم داد.
برای من موفقیت انیمیشن کوتاه بسکتبال عزیز بهترین بخش مراسم بود و از تماشای کوبی برایانت ستاره تیم لس آنجلس لیکرز هنگام دریافت اسکار لذت بردم، اثری که بر اساس شعری که هنگام بازنشستگی از ورزش حرفه ای سروده ساخته شد. #اسکار #هالیوود #بهنودمکری #صداي_آمريكا #شباهنگ #کوبی_برایانت #لیکرز #behnoodmokri #voafarsi #voashabahang #oscars #oscars2018 #kobebryant

گلشیفته فراهانی بازیگر نامدار ایرانی یکی از هنرمندانی بود که شنبه در مراسم اهدای جوایز سزار یا آکادمی سینمای فرانسه شرکت داشت و جایزه بهترین فیلم اولی را اهدا کرد.
هرچند که حضور این هنرمند ایرانی در معتبرترین رویداد سینمایی فرانسه با واکنش های مثبتی همراه بود ولی لباس او‌ با انتقادهای همراه شد و به عقیده گروهی از کارشناسان مد انتخاب مناسبی نبود. #voafarsi #voashabahang #behnoodmokri #golshiftehfarahani #cezarawards #iranianactress #بهنودمکری #صداي_آمريكا #شباهنگ #سزار #گلشیفته_فراهانی

Most Popular Instagram Hashtags