behnoodmokri behnoodmokri

1,033 posts   10,486 followers   282 followings

  This is Behnood, U know me if U are here 😉

گفتگو‌ با مجید بهشتی، بازیگر، کارگردان و تهیه کننده پیشین صدا و سیما یکشنبه در شباهنگ ویژه بازپخش می شود.
آقای بهشتی درباره تجربیاتش از سانسور و خطوط قرمز در این رسانه حکومتی توضیح می دهد. او در بخشی از این برنامه درباره کیفیت سریال های تلویزیونی صدا ‌‌و‌سیما و‌ دلایل عدم موفقیت و‌ ریزش مخاطب صحبت می کند، یکشنبه ۱۰:۳۰ شب ایران/ ۳ بعدازظهر واشنگتن
#voafarsi #behnoodmokri @beheshti81 #irib #iraniandirector #voashabahang #بهنودمکری #صدای_آمریکا #شباهنگ #شباهنگ_ویژه #مجیدبهشتی #صداوسیما #سانسورچی #سانسور

این هفته مجید بهشتی بازیگر، کارگردان و تهیه کننده پیشین صدا و سیما مهمان شباهنگ ویژه است تا درباره سانسور، خطوط قرمز در سریال های تلویزیونی و اعتراض هنرمندان ایرانی به این رسانه حکومتی صحبت کنیم.
مجید بهشتی سالها در تهیه و‌ تولید سریالهای مختلفی در صدا و‌ سیما در دهه های شصت و هفتاد خورشیدی مشارکت داشته و به بیان خاطرات خود از سانسور آثارش می پردازد.
از سریال های مشهور او می توان به «ریشه در خاک»، «آقای دلار» و «باغ گیلاس» اشاره کرد.
شنبه و‌ یکشنبه ۱۰:۳۰ شب ایران/ ۳ بعدازظهر واشنگتن #voafarsi #behnoodmokri @beheshti81 #voashabahang #irib #censorship #iraniandirector #بهنودمکری #مجیدبهشتی #صدای_آمریکا #شباهنگ #شباهنگ_ویژه #صداوسیما #سریال_ایرانی #سانسورچی #سانسور

این هفته مجید بهشتی بازیگر، کارگردان و تهیه کننده پیشین صدا و سیما مهمان شباهنگ ویژه است تا درباره سانسور، خطوط قرمز در سریال های تلویزیونی و اعتراض هنرمندان ایرانی به این رسانه حکومتی صحبت کنیم.
مجید بهشتی سالها در تهیه و‌ تولید سریالهای مختلفی در صدا و‌ سیما در دهه های شصت و هفتاد خورشیدی مشارکت داشته و به بیان خاطرات خود از سانسور آثارش می پردازد.
از سریال های مشهور او می توان به «ریشه در خاک»، «آقای دلار» و «باغ گیلاس» اشاره کزد.
ساعات پخش برنامه از صدای آمريكا:
شنبه سه بعدازظهر واشنگتن/ ده و نيم شب ايران
شنبه شش عصر واشنگتن/ يكشنبه يك و نيم بامداد ايران
يكشنبه سه بعداز ظهر واشنگتن/ ده و نيم شب ايران
يكشنبه شش عصرواشنگتن/ دوشنبه يك و نيم بامداد ايران #بهنودمکری #صدای_آمریکا #شباهنگ_ویژه #صداوسیما #سریالهای_ایرانی #سانسور #خطوط_قرمز #مجید_بهشتی #شباهنگ @beheshti81 #behnoodmokri #voafarsi #voashabahang #irib #irantv #iraniandirector

گفتگو‌ با آسیه ضیایی بازیگر و‌کارگردان ساکن لس آنجلس یکشنبه در شباهنگ ویژه بازپخش می شود.
او ضمن معرفی نمایش جدیدش «متولد ۱۳۶۱»، در بخشی از این گفتگو درباره عشق و‌علاقه خود به تأتر بعنوان یک حرفه و‌ شغل جدی در جامعه صحبت می کند.
یکشنبه ۱۰:۳۰‌شب ایران/ ۲ بعدازظهر واشنگتن #voafarsi #voashabahang #behnoodmokri @asiyehziaei #bornin1361 #بهنودمکری #آسیه_ضیایی #بازیگر_ایرانی #متولد۱۳۶۱ #تأتر #هنرهای_نمایشی

این هفته آسیه ضیایی بازیگر و‌کارگردان تأتر ساکن لس آنجلس مهمان شباهنگ ویژه است تا نمایش جدیدش «متولد ۱۳۶۱» را معرفی کند؛ اثری نوشته نغمه ثمینی درباره زن و رویدادهای غم‌انگیر اوایل انقلاب و دوران جنگ در ایران.
اجرای موفقیت آمیز این نمایش در لس آنجلس با واکنش های مثبتی از سوی تماشاگران همراه بود.
آسیه ضیایی در بخشی از گفتگو درباره زن محور بودن نمایش و ارتباطش با نسل‌سوخته ایران توضیح می دهد.
شنبه و‌ یکشنبه ۱۰:۳۰ شب ایران/ ۲ بعدازظهر واشنگتن #behnoodmokri #voafarsi #voashabahang @asiyehziaei #bornin1361 #iranianactress #play #بهنودمکری #صدای_آمریکا #شباهنگ #شباهنگ_ویژه #آسیه_ضیایی #متولد۱۳۶۱ #نغمه_ثمینی #نمایش @naghmeh_samini

این هفته آسیه ضیایی بازیگر و‌کارگردان تأتر ساکن لس آنجلس مهمان شباهنگ ویژه است تا نمایش جدیدش «متولد ۱۳۶۱» را معرفی کند؛ اثری نوشته نغمه ثمینی درباره زن ایرانی و نسل سوخته ای که رویدادهای غم انگیز دوران جنگ را تجربه کرده است.
اجرای موفقیت آمیز این نمایش در لس آنجلس با واکنش های مثبتی از سوی تماشاگران و دوستداران هنرهای نمایشی همراه بود.
ساعات پخش برنامه از صدای آمريكا:
شنبه دو بعدازظهر واشنگتن/ ده و نيم شب ايران
شنبه پنج عصر واشنگتن/ يكشنبه يك و نيم بامداد ايران
يكشنبه دو بعداز ظهر واشنگتن/ ده و نيم شب ايران
يكشنبه پنج عصرواشنگتن/ دوشنبه يك و نيم بامداد ايران #voafarsi #voashabahang #behnoodmokri @asiyehziaei #iranianactress #bornin1361 #naghmehsamini @naghmeh_samini #بهنودمکری #شباهنگ #شباهنگ_ویژه #صدای_آمریکا #آسیه_ضیایی #متولد۱۳۶۱ #نغمه_ثمینی #بازیگر_ایرانی @naghmeh_samini

دیدار علی پروین، حسین کلانی و تعدادی از پیشکسوتان پرسپولیس از موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی در تهران، این موزه مدتی است در منزل هاشمی رفسنجانی افتتاح شده و پذیرای علاقمندانی است که مایل به آشنایی بیشتر با زندگی یکی از رهبران جمهوری اسلامی باشند.
از نکات جالب استفاده از مجسمه های هاشمی رفسنجانی در گوشه و‌کنار این موزه است که او را در حالات مختلفی نشان می دهد و مراجعین می توانند با هاشمی رفسنجانی نشسته یا ایستاده عکس یادگاری بگیرند.
در روزهای اخیر بسباری ار مقامات دولتی و حکومتی جمهوری اسلامی از این موزه دیدار کرده اند.
#voafarsi #voashabahang #behnoodmokri #hashemirafsanjani #بهنودمکری #شباهنگ #صدای_آمریکا #هاشمی_رفسنجانی

حسین عرفانی از صداپیشه های نسل طلایی دوبله ایران پس از یک دوره طولانی بیماری درگذشت، خاطرات زیادی از تماشای فیلم ها و سریال هایی دارم که او دوبله کرد و در نقش چهره های مشهوری به هنرنمایی پرداخت.
سالها پیش و در زمان نوجوانی در ایران زیاد تأتر می ر فتم و علاقه زیادی به هنرهای نمایشی داشتم.
یادم هست مرحوم عرفانی را برای اولین بار روی صحنه دیدم، سالن کوچکی کنار بازار صفویه مقابل پارک ملت بود که نمایش های کمدی و طنز داشت، به خاطر ندارم دقیقأ اسم نمایش چی بود ولی بازیگران حسین عرفانی و همسرش شهلا ناظریان بودند و داستان هم درباره مشکلات زناشویی و زندگی خانوادگی بود.
حسین عرفانی اجرای قابل تحسینی داشت و همراه با شهلا ناظریان شب خوشی را برای حاضرین رقم زد، عشق و علاقه زیادی به صحنه داشت و با همه وجود بازی می کرد.
پس از پایان نمایش دقایقی برای حاضرین صحبت کرد و بارها از همسرش شهلا ناظریان بعنوان شریک زندگی و همراهش در این مسیر سخت و دشوار یاد کرد.
بخش عمده فعالیت های هنری حسین عرفانی در دوبله بود ولی شاید بسیاری با توانایی و استعداد او‌ در زمینه بازیگری و کارگردانی آشنا نباشند، هنرمندی حرفه ای و کامل بود که تجربیات ارزنده ای هم در این زمینه داشت.
بدون شک دوبله ایران مدیون حسین عرفانی و تمامی هنرمندانی است که با کمترین امکانات ‌وبا سعی و تلاش بسیار دستاوردهای ارزنده ای در این عرصه داشتند و صدای آنها بخش مهمی از خاطرات ایرانیانی است که بیننده سریال ها و فیلم های ایرانی و غیر ایرانی دهه های اخیر بودند، یادش گرامی #voafarsi #voashabahang #behnoodmokri #hosseinerfani #doubbing #بهنودمکری #شباهنگ #صدای_آمریکا #حسین_عرفانی #دوبله

گفتگو با شادی وحیدی خواننده، نوازنده و‌آهنگساز موسیقی ایرانی یکشنبه در شباهنگ ویژه بازپخش می شود.
او‌ که برای ادامه فعالیت های هنری خود به ارمنستان رفته در بخشی از این گفتگو درباره موسیقی تلفیقی و رویکردش در این زمینه توضیح می دهد.
یکشنبه ۱۰:۳۰ شب ایران/ ۲ بعدازظهر واشنگتن #voafarsi #voashabahang #behnoodmokri @shadivahidi.official #iraniansinger #بهنودمکری #شادی_وحیدی #صدای_آمریکا #شباهنگ #شباهنگ_ویژه #خواننده_ایرانی #موسیقی_ایرانی

این هفته گفتگو با شادی وحیدی خواننده، نوازنده ‌و آهنگساز موسیقی ایرانی در شباهنگ ویژه پخش می شود. او چندی پیش برای ادامه فعالیت های هنری خود ایران را ترک کرد و‌ در حال حاضر در ارمنستان زندگی می کند.
شادی وحیدی در بخشی از این گفتگو درباره مشکلات هنرمندان به ویژه زنان در عرصه موسیقی صحبت می کند که دلیل اصلی مهاجرتش از ایران بود.
شنبه و یکشنبه ۱۰:۳۰ شب ایران/ ۲ بعدازظهر واشنگتن #voafarsi #voashabahang #behnoodmokri @shadivahidi.official #بهنودمکری #صدای_آمریکا #شباهنگ #شباهنگ_ویژه #شادی_وحیدی #خواننده_ایرانی #موسیقی_ایرانی

این هفته گفتگویی را که با شادی وحیدی خواننده، نوازنده ‌و آهنگساز موسیقی ایرانی داشتم در شباهنگ ویژه پخش می شود. او چندی پیش برای ادامه فعالیت های هنری خود ایران را ترک کرد و‌ در حال حاضر در ارمنستان زندگی می کند.
شادی وحیدی در ماههای اخیر پروژه های هنری متنوعی را با اساتید موسیقی ارمنی داشته و در برنامه های مختلفی به هنرنمایی پرداخته است.
ساعات پخش برنامه از صدای آمريكا:
شنبه دو بعدازظهر واشنگتن/ ده و نيم شب ايران
شنبه پنج عصر واشنگتن/ يكشنبه يك و نيم بامداد ايران
يكشنبه دو بعداز ظهر واشنگتن/ ده و نيم شب ايران
يكشنبه پنج عصرواشنگتن/ دوشنبه يك و نيم بامداد ايران #voafarsi #voashabahang #behnoodmokri @shadivahidi.official #iraniansinger #iranmusic #shadivahidi #بهنودمکری #صدای_آمریکا #شباهنگ #شباهنگ_ویژه #شادی_وحیدی #خواننده_ایرانی #موسیقی_ایرانی

اين هفته گفتگو با فرامرز اصلانی خواننده، نوازنده و آهنگساز نامدار ايرانی در شباهنگ ويژه پخش می شود. او آلبوم جديدش "نيمه شب تا بامداد" را معرفی می كند.
فرامرز اصلانی در بخشی از این گفتگو درباره «داستان عشق» توضیح می دهد، یکی از آهنگ های عاشقانه این مجموعه که به زبان های اسپانیولی و‌ فارسی اجرا شده است.
شنبه و‌ یکشنبه ۱۰:۳۰ شب ایران/ ۲ بعدازظهر واشنگتن
#voafarsi #voashabahang #behnoodmokri #faramarzaslani @faramarzaslaniofficial #بهنودمکری #صدای_آمریکا #شباهنگ #شباهنگ_ویژه #فرامرز_اصلانی #خواننده_ایرانی #موسیقی_ایرانی

Most Popular Instagram Hashtags