behnoodmokri behnoodmokri

1,072 posts   10,856 followers   292 followings

  This is Behnood, U know me if U are here 😉

در برنامه این هفته تاپ تن گزارشی داشتیم درباره «لی ژنگ» خواننده چینی و عضو گروه اکسو یا ای اکس او که طرفداران زیادی هم‌ در ایران داره.
در بخشی از ترجمه صحبت های لی ژنگ مطلبی درباره جدایی از گروه مطرح شده که ظاهرأ سوتفاهم ایجاد کرده و پیام های زیادی در این باره دریافت کردم.
گزارش های تاپ تن بدون کلام است یعنی برخلاف رسم معمول روایتی در کار نیست و روی تصاویر توضیحات اضافی نمیذاریم تا بیننده ها از موسیقی ‌و صحبت های خواننده لذت ببرند.
در برخی از موارد چون صحبت ها راحت و خودمانی است، به دلیل طولانی بودن متن انگلیسی، ترجمه ها نقل به مضمون است و شاید به همین دلیل سوتفاهم ایجاد کرده.
منظور از جدایی، دور بودن لی ژنگ از گروه است و تمرکزش بر پروژه های انفرادی در چین و به زبان مندرین. او در این بخش یادآور میشه که هر موقع که از ش بخواهند و به حضورش نیاز باشه با گروه همکاری می کند و آنها را تنها نمیذاره ولی در حال حاضر درگیر برنامه های انفرادی است و قصد دارد به زبان مندرین بخواند.
جدایی به معنای ترک گروه نیست و این موضوع بصورت رسمی اعلام نشده، مرسی از دوستانی که تذکر دادند تا من این موضوع را روشن کنم.
هدف از تهیه این گزارش ها هم محبوبیت این گروه در میان ایرانی هاست و هر موقعی که ما تصاویری از این هنرمندان یا سایر گروه‌های کی پاپ یا ام پاپ دریافت کنیم حتمأ در برنامه پخش می کنیم.

سوفیا ورگارا بازیگر مشهور آمریکایی با برگزاری جشن تولدی مجلل برای «بگت» سگ پسرش «مانولو گونزالس» که در اصل نوه او محسوب می شود، خبرساز شد.
سوفیا به مناسبت پنج سالگی بگت جشن باشکوهی گرفت، از نوه خود با غذاهای لاکچری و‌کیک مخصوص پذیرایی کرد ‌و به او کادوهای گران قیمتی داد، این مراسم از طریق فضای مجازی بصورت زنده پخش شد و بیننده های زیادی داشت.
بگت که سگی است ماده از نژاد مکزیکی شی هوا هوا یا شیواوا، از ستاره های شبکه های اجتماعی است و در صفحات شخصی خود طرفداران زیادی دارد، او در واکنش به این جشن در صفحه اینستاگرم خود گفته پنج سالگی همان سه سالگی است و اهمیتی به بالا رفتن سنش نمی دهد.
این روزها برگزاری جشن تولد برای حیوانات خانگی در آمریکا بسیار رایج شده و صاحبان سگ ها یا گربه ها با نوآوری یا خرید کادوهای مختلف این مناسبت را به طرق گوناگونی جشن می گیرند. حیوانات خانگی بخشی از خانواده هستند و از اهمیت زیادی در این کشور برخوردارند.
#voafarsi #voashabahang #behnoodmokri #sofiavergara #birthday #baguette #chihuahua #بهنودمکری #صدای_آمریکا #شباهنگ #جشن_تولد #سالروز #شی_هواهوا #شی_هوا_هوا #سوفیا_ورگارا

این هفته گفتگو‌ با شهره آغداشلو بازیگر نامدار ایرانی در شباهنگ ویژه پخش می شود، این هنرمند ساکن لس آنجلس پروژه های جدید سینمایی و تلویزیونی خود را معرفی می کند.
خانم آغداشلو در بخشی از این گفتگو درباره آزارهای جنسی زنان در سینما صحبت می کند، معضلی که به گفته او نه تنها در هالیوود بلکه در کشورهایی مثل ایران نیز وجود دارد.شنبه و یکشنبه ۱۰:۳۰ شب ایران/ ۲ بعدازظهر واشنگتن
#voafarsi #voashabahang @saghdashloo #shohrehaghdashloo #behnoodmokri #صدای_آمریکا #شباهنگ_ویژه #شباهنگ #شهره_آغداشلو #بهنودمکری #آزار_جنسی #بازیگر_ایرانی

این هفته گفتگویی که با شهره آغداشلو بازیگر نامدار ایرانی داشتم در شباهنگ ویژه پخش می شود.
درباره پروژه های جدیدی سینمایی و تلویزیونی خانم آغداشلو صحبت کردیم و به موضوعات دیگری چون چون آزارهای جنسی در هالیوود ‌و جشنواره سینمایی کن نیز پرداختیم.
گفتگوی بسیار جالبی است، از همه دوستداران سینما دعوت می کنم اگر فرصت داشتند حتمأ تماشا کنند.
ساعت پخش برنامه از صدای آمریکا :
شنبه دو بعدازظهر واشنگتن/ ده و نيم شب ايران
شنبه پنج عصر واشنگتن/ يكشنبه يك و نيم بامداد ايران
يكشنبه دو‌بعداز ظهر واشنگتن/ ده و نيم شب ايران
يكشنبه پنج عصر واشنگتن/ دوشنبه يك و نيم بامداد ايران #voafarsi #voashabahang #behnoodmokri #shhrehaghdasloi @saghdashloo #iranianactress #بهنودمکری #صدای_آمریکا #شباهنگ #شهره_آغداشلو #بازیگر_ایرانی #هالیوود #ناصر_ملک_مطیعی #اصغر_فرهادی

آکادمی اسکار ساعاتی پیش اعلام کرد مجری امسال مراسم اهدای جوایز اسکار «کوین هارت» بازیگر و کمدین جوان آمریکایی است، این نخستین باری است که کوین هارت برای اجرای این مراسم انتخاب می شود.
کوین هارت که با بازی در فیلمهای کمدی عامه پسند به شهرت رسیده در گذشته مجری مراسمی چون اهدای جوایز شبکه موسیقی ام تی بوده و محبوبیت زیادی در میان جوانان داره، با این حال گزینش او ریسک بزرگی برای آکادمی محسوب می شود.
او کمدینی جنجالی است که طنز گزنده ای داره و در استند آپ کمدی های خود به مسائل جنسی، تابوهای فرهنگی، ناهنجاری های اجتماعی و‌مشکلات سیاسی می پردازه و البته شخصیت جالبی دارد.
بدون شک تهیه کنندگان مراسم اسکار پس از گفتگو با این هنرمند و تأکید بر حساسیت های موجود در جامعه، با او برای اجرای این مراسم توافق کردند ولی قطعأ کوین هارت مجری پرحاشیه و خبرساز ی خواهد بود.
با توجه به کاهش چشمگیر تماشاگران مراسم اسکار و انتقاداتی که به برگزاری این مراسم طولانی و‌ خسته کننده مطرح شده، حضور مجری مثل کوین هارت و تغییر در اجرای برنامه لازم و ضروری است.
بدون شک تعداد بیننده های تلویزیونی و استقبال اسپانسرهای مالی اهمیت بیشتری از ارزش هنری و حرفه ای این مراسم داره و آکادمی باید نوآوری و جسارت بیشتری برای اجرای برنامه داشته باشد.
کوین هارت گزینه ای است که حد وسطی نداره، یا شاهد مراسمی شگفت انگیز و تماشایی خواهیم بود یا برنامه ای مصیبت بار و مبتذل.
#voafarsi #behnoodmokri #voashabahang #academyawards #kevinhart #بهنودمکری #شباهنگ #صدای_آمریکا #اسکار #کوین_هارت

لباس رانیا یوسف بازیگر مشهور مصری در جشنواره فیلم قاهره خبرساز شد، این هنرمند ۴۴ ساله پیراهن سیاهی بر تن داشت که پاهای او را نمایان کرده بود.
دو وکیل تندروی مصری با شکایت از رانیا یوسف، او را به بی توجهی به فرهنگ، سنت و ارزش های اجتماعی متهم کردند، در صورت محکومیت رانیا یوسف، دو سال حبس در انتظارش خواهد بود.
این بازیگر مصری با ابراز تأسف از انتخاب چنین لباسی گفت، قصد بی احترامی به ارزش های فرهنگی کشور را نداشته و از کرده خود پشیمان است.
در همین حال بسیاری از مصری ها به ویژه دختران جوان ضمن حمایت از رانیا یوسف، اعتراضات گروه‌های تندرو و مذهبی را محکوم کردند.
در ماههای اخیر تعدادی از هنرمندان زن مصری به دلایلی مشابهی در دادگاه محکوم شدند و گروه‌های افراطی به بهانه های مختلف خواستار برخورد با ابتذال، بی بند و باری و فساد اخلاقی شدند.
#صدای_آمریکا #شباهنگ #بهنودمکری #رانیا_یوسف #بازیکر_مصری #زندان #جشنواره_فیلم_قاهره #behnoodmokri #voafarsi #voashabahang #rania_youssef #egyptianactress

این هفته رامتین قضوی خواننده تنور و بازیگر جوان اپرا مهمان شباهنگ ویژه است تا پروژه های هنری جدیدش را معرفی کند، از جمله باله اپرای «جک قاتل» که براساس ماجراهای واقعی این قاتل زنجیره ای شکل کرفته، رامتین قضوی در این اثر نقش جک قاتل را بازی می کند.
شنبه ۱۰:۳۰ شب ایران/ ۲ بعدازظهر واشنگتن
تکرار برنامه یکشنبه همین ساعت
#بهنودمکری #رامتین_قضوی #صدای_آمریکا #شباهنگ #شباهنگ_ویژه #خواننده_تنور #بازیگر_اپرا #behnoodmokri #voafarsi #voashabahang @ramtinghazavi #ramtinghazavi #jacktheripper #operasinger #tenor

جورج اچ دبلیو بوش یا جورج هربرت واکر بوش چهل و یکمین رئیس جمهوری آمریکا لحظاتی پیش در ۹۴ سالگی درگذشت، او پس از یک دوره طولانی بیماری در کنار اعضای خانواده، دوستان و نزدیکانش در ایالات تگزاس فوت کرد.
جورج بوش پدر، معاون رونالد ریگان بود و پس از او به مقام ریاست جمهوری آمریکا رسید. جورج اچ دبلیو بوش پس از یک دوره در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از بیل کلینتون شکست خورد و کنار رفت.
از تحولات مهم دوران زمامداری او می توان به جنگ نخست علیه عراق پس از اشغال کویت اشاره کرد، عملیاتی که طوفان صحرا نام داشت و با شکست سنگین صدام حسین همراه بود.
جورج و جب فرزندان جورج اچ دبلیو از چهره های نامدار سیاسی آمریکا در دهه های اخیر هستند که به مقام ریاست جمهوری آمریکا و فرمانداری فلوریدا رسیدند.
#voafarsi #voashabahang #behnoodmokri #georgehwbush #uspresident #بهنودمکری #شباهنگ #صدای_آمریکا #جورج_اچ_دبلیو_بوش #جورج_هری_والکر_بوش #رئیس_جمهور_آمریکا

این هفته رامتین قضوی خواننده تنور و بازیگر اپرا مهمان شباهنگ ویژه است و برنامه ها و پروژه های جدیدش را معرفی می کند.
رامتین در یکی از اپراخانه های مطرح اروپا در شهر میلان فعالیت می کند و در بسیاری از آثار مشهور موسیقی جهان به هنرنمایی پرداخته است.
این هنرمند جوان ایرانی درباره فصل جدید برنامه های اپراخانه لا آسکالا، باله-اپرای جک قاتل، مراسم شرکت دیزنی به مناسبت تولید فیلم فندق شکن و کنسرتش در لندن توضیح می دهد.
#voafarsi #voashabahang #behnoodmokri @ramtinghazavi #iranianoperasinger #ramtinghazavi #iraniantenor #بهنودمکری #صدای_آمریکا #شباهنگ #شباهنگ_ویژه #رامتین_قضوی #خواننده_ایرانی #خواننده_تنور

این هفته رامتین قضوی خواننده تنور و بازیگر اپرا مهمان شباهنگ ویژه است و برنامه ها و پروژه های جدیدش را معرفی می کند.
رامتین در یکی از اپراخانه های مطرح اروپا در شهر میلان فعالیت می کند و در بسیاری از آثار مشهور موسیقی جهان به هنرنمایی پرداخته است.
این هنرمند جوان ایرانی درباره فصل جدید برنامه های اپراخانه لا آسکالا، باله-اپرای جک قاتل، مراسم شرکت دیزنی به مناسبت تولید فیلم فندق شکن و کنسرتش در لندن توضیح می دهد.
ساعات پخش برنامه از صدای آمریکا :
شنبه دو بعدازظهر واشنگتن/ ده و نيم شب ايران
شنبه پنج عصر واشنگتن/ يكشنبه يك و نيم بامداد ايران
يكشنبه دو‌ بعداز ظهر واشنگتن/ ده و نيم شب ايران
يكشنبه پنج عصر واشنگتن/ دوشنبه يك و نيم بامداد ايران
#voafarsi #voashabahang #behnoodmokri #ramtinghazavi @ramtinghazavi #iraniantenor #iranianoperasinger #بهنودمکری #صدای_آمریکا #شباهنگ_ویژه #رامتین_قضوی #خواننده_اپرای_ایرانی #خواننده_تنور

بحث و جدل درباره عکس جنجالی گروه «لیتل میکس» همچنان ادامه داره ‌و از سوژه های داغ شبکه های اجتماعی است.
اعضای این گروه پاپ بریتانیایی همزمان با انتشار آلبوم جدید، عکس برهنه ای منتشر کردند که به گفته آنها در اعتراض به سالها تحقیر، توهین و اظهارنظرهای جنسی کاربران زن ستیز منتشر شده است.
آنها کلمات مختلفی از ترانه های آلبوم را نیز روی بدن خود درج کردند، واژه هایی چون برابری جنسیتی، اعتراض به آزارهای جنسی و احترام به حق آزادی رفتار زنان که از محورهای اصلی آلبوم است.
اعضای گروه با اشاره به توهین، متلک یا اطهارنظرهای جنسی برخی از کابران، در این عکس کاملا برهنه و بدون آرایش ظاهر شدند ‌تا از چهره یا اندام طبیعی خود بدون هیچ نگرانی ابراز رضایت کنند.
انتشار عکس با واکنش مثبت طرفداران گروه به ویژه دختران جوان مواجه شده ولی انتقادهایی نیز به دنبال داشت.
برخی با اشاره به سوابق گروه در تولید آثار عامه پسند سطحی، رویکرد جدید آنها در پرداختن به حقوق زنان را فریبکاری توصیف کردند، گروهی هم باور دارند آنها با انتشار این عکس برهنه، قصد جلب توجه و استفاده ابزاری از اندام خود برای فروش آلبوم بیشتر دارند.
#voafarsi #voashabahang #littlemix #nudity #behnoodmokri #album#britishpopband #بهنودمکری #صدای_آمریکا #شباهنگ #لیتل_میکس #موسیقی_پاپ #آزارجنسی#برابری_جنسیتی #متلک #برهنگی

شبی خوش در ایالت ویرجینیا، اندی مثل همیشه در کنسرتی تماشایی، ترانه های شاد و خاطره انگیزش را برای طرفدارانش اجرا کرد و لحظات شیرینی را برای حاضرین رقم زد.
او در بخشی از برنامه با لطف و محبتی که داشت من را شرمنده کرد و چند لحظه ای روی صحنه رفتم.
این کنسرت را ایمان هوشمند در یکی از تالارهای مجلل منطقه برگزار کرد و عواید حاصل از آن صرف کمک به دو سازمان خیریه ای شد که در زمینه های فرهنگی و حقوق حیوانات فعالیت می کنند.
علاوه بر اندی، شینی و رعنا منصور هم در این برنامه شرکت داشتند و آهنگ های متنوعی اجرا کردند.
با آرزوی سلامتی و موفقیت برای اندی عزیز که با شور و هیجان زیادی تا آخرین لحظه برای پیر و جوان، زن و مرد، ایرانی و‌ افغان و تمامی دوستدارانش خواند و تسلط قابل تحسینی در اجرای برنامه داشت.
@andymusic1 #behnoodmokri #andymadadian @imanhuschmand #iraniansinger #بهنودمکری #اندی #اندی_مددیان #خواننده_ایرانی #موسیقی_ایرانی

Most Popular Instagram Hashtags