beautybykatty beautybykatty

96 posts   11,221 followers   64 followings

Beauty by Katty  Beauty Coach Youtuber ⬇️NOVÉ VIDEO ⬇️

Už jste viděli nové video s opalovacími krémy od @intermedexp.cz ? Co letos používáte vy?
#newvideo #beautybykatty

Dnes mám oranžový den. Probudila mě do něj nádherná Denivka @gardenbykatty a voňavý dárek od @lenickacernovlaska 💛.
Voním jako štastný budha 😁. "Usmívejte se a svět se bude usmívat zpět na vás". Mějte se moc hezky.
#myday #rituals #happy #budha #apricot #orange #summer #vibes #ysl #lips @ritualscosmetics

Moc děkuji za všechny vás na mém novém profilu @gardenbykatty 🌹.
Ptáte se, zda tento bude zrušen. NENE, ZDE BUDU PRO VÁS NADÁLE a budu se tu stále věnovat beauty. Jen bych ráda oddělila mnou profesi od osobního života a proto zde vše o beauty a na #gardenbykatty mé koníčky, život a vše, co mě obklopuje, potkává a baví 😊.
#newprofileo

Usínání v zátiší rýče. Moji zahradnickou vášeň si užívám nejen já, ale ve svém živlu jsou i kočky. A protože je vás hodně, které máte stejný koníček, založila jsem pro vás nový Instagram, kde můžeme sdílet naše snažení a vzájemně si radit a inspirovat. Najdete mě tedy na @gardenbykatty katty 💚
#garden #ragdoll #cat #summer #chill #flower #pleasure

Připravili jsme pro vás video tentokrát společně. Přejeme vám krásný týden a děkujeme za všechny krásné reakce, které nám od vás na video přišly. Jste užasní lidé 💗.
#love #laska #pratelstvi #vdecnost #tolerance k té jsme si museli složitě dojít 😊

Kočicka s kocourem 💋
#love #baby #cat #happy #summer #vibes

Tak tu máme neděli a já jsem zjistila, že jsem během pár týdnů tak nehorázně přibrala, že s tím už musím něco udělat. Na fotce mám břicho zatažený a ještě vteřinu a museli by mě rozdejchávat 🙈.
No a mám s tím teda dilema. Když si takhle naberu, tak vypadám líp v obličeji. On se hezky vycpe tůčkem a je to výrazně koukatelnější. Jenže když si sednu, tak hrozí, že nekomu knoflíkem od kalhot vyrazím oko. No a když si teda zhubnu, tak první mi propadne obličej, až pak se dostane na madla lásky a okrasný dámský prstenec 😁. Tak si říkám, že bych to mohla zkusit fikaně. Dopřávat si nadále, ale cvičit. Tím by obličej zůstal teoreticky vypolstrovaný a odtučnila bych se tam, kde to potřebuji. Má tu někdo takovou zkušenost? 😉
#mybody #mywisdom #funny #fat #realme

Pan Johan. Láska a speciální povaha. Vlastně, co kočka, to povaha. Johan je upovídaný, takový polštářek. Plácne sebou vždy pod naše nohy, nejlépe přímo na nohy a je mu jedno, jestli vaříme nebo někam potřebujeme jít. S hlasitým "hlaď mě" se otočí na záda, tlapáky rozpřáhne do široka a vrní jako Zetor.
#love #ragdoll #boy #cat

Tak testuji Eco by Sonya Skin Compost od @ecopureeu . 🌿 Obsahuje špenát, chlorellu, chia semínka, kaolín... . Je příjemná, nepálí, neštípe a je zelená 😁. Po smytí je pleť úžasně vyčištěná a rozzářená, řekla bych i lehce světlejší. Taková čerstvá prostě. A to dnes opravdu dokážu posoudit objektivně, neb jsme s návštěvou pařili do 3 hodin ranních s výsledkem: 5 prázdných lahví ve 3 lidech. 🙈
Takže masku doporučuji a to speciálně vám, které chcete čistou přírodu, protože Eco by Sonya je australská organická kosmetika. Zatím vše, co jsem od ní měla, patří do TOP. Samoopalováky jsou super hot 🔥.
#ecobysonya #skincompost #maska #skincare #organic #bio #skin #food

Jedná z mých nejoblíbenějších rtěnek. @lorealmakeup ColorRiche Matte 347 Haute Rouge. Červených rtěnek mám snad nejvíc. Druhá početná skupina jsou nude odstíny, které přitom nosím minimálně. V osobním životě se téměř nelíčím, ale téměř vždy nosím výraznou rtěnku. Jak to máte vy?
#red #lips #grey #hair #french #charm #parissienne #style

Sledujete taky Instastories? Já, abych se s nimi netočila zbytečně, víte? 😙
A tohle je klasický no makeup look , když tedy pomineme obočí a řasy 😊. #nomakeup #look #motd #fotd #akdovícoještě

Most Popular Instagram Hashtags