batmanburada batmanburada

5,660 posts   114,689 followers   72 followings

Batman Burada  Batmanın En Büyük En Aktif Sosyal Ağı Video Sayfamız: @batmanburadavideo Acil kan ihtiyacı için dm atın 👇youtube kanalimiz👇tüm uzun videolar için

Batman’ın İklimi Sert , İnsanları Merttir 👍🏻 Doğunun Güzel Şehri ❤️

Batman’da TPAO’ya Ait Olduğu Bilinen Zift Çukuruna Giren Köpeği Duyarlı Vatandaşlar Kurtardı... Bir An Önce Bu Zift Çukurlarına Önlem Alınmasını İstiyoruz !!!

@osmanlikahvecisibatman72 Batman’da Ses Getirecek Cafe Açıldı 👍🏻 Adres : Bahçelievler Mahallesi , Öğretmenevi Arkası

Batman Hama Sokağında Cuma Namazı... #Hayırlıcumalar #inawebixêrbe

Mardin-Dara...
Rojbaş ✋🏻

Batman Sıcağına Dayanamıyoruz Çare Ailece Balkonda Uyumak ✋🏻 #Şevbaş #İyigeceler ... Kimler Ailece Balkon Veya Damda Uyuyor ?

Türkiye'nin en prestijli yarışmalarından 'devlet fotoğraf yarışmasında' 1. Lik ödülü fotoğraf : @orhan_tanhan

Bahçe Kirazı Gelmiştir 👍🏻

@sarayzuccaciye BÜYÜK İNDİRİM VAR @sarayzuccaciye hediyelik mağazası 1. Yılını indirimleriyle kutluyor. @sarayzuccaciye bayrama ve 1. yılına özel tüm ürünlerinde %15 indirim yapıyor . Sizler de bu indirimden yararlanmak için 16 -17-18 tarihleri arasında çeyiz alışverişinizi ve bayrama özel tüm eksiklerinizi en uyguna @sarayzuccaciye kalitesiyle temin edebilirsiniz.

Sabah Kahvaltısı ...
Rojbaş ✋🏻

İyi Akşamlar Batman ✋🏻

@indigo_batman 📣✨Batman İndigo✨📣da Bayrama 🍬özel büyük Çekiliş. İndigo sayfasını takıp edip son paylaşıma iki arkadaşını🎉🎊 etiketleyenler çekilişe dahil edilecektir. 6 Şanslı kişiye t-şhort 🛍🎁verilecektir.👕👕 Çekiliş tarihi 18/08/2018 tarihinde Saat 19:00’da @indigo_batman Sayfasında Yayınlanacaktır

Most Popular Instagram Hashtags