basin_toplantisi basin_toplantisi

9 posts   1 followers   21 followings

Basın Toplantısı 

Sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesi, 2.000’ini aşkın araç filosu ve 100’ün üzerinde bayisiyle başta Pınar olmak üzere birçok markanın ürünlerini 160.000’in üzerinde satış noktasına satış ve dağıtımını gerçekleştiren Yaşar Birleşik Pazarlama A.Ş.(YBP), yeni depo ve lojistik merkezi temelini İstanbul – Esenyurt’ta attı.

İtalya’nın vitrifiye seramik ve banyo ürünlerinin lider markası ISVEA’nın Hindistan'ın en büyük üreticilerinden CERA ile gerçekleştirdiği Distribütörlük anlaşması sonrası Hindistan’daki marka yüzü ünlü Bollywood yıldızı Sonam Kapoor oldu.

Dünyanın en iyi restoranları listesine 39’uncu sıradan giren Changa Restaurant, Sheraton Hotel Life Group ve Etiler’de The Galliard Restaurant’taki görevlerinin ardından Turgut Ay, Ofton Turizm Grubu’na bağlı DoubleTree by Hilton Istanbul-Piyalepaşa, The Elysium Istanbul MGallery by Sofitel ve İbis Styles Taksim’in Cluster Executive Şef’i oldu.

Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) tarafından bu yıl Felis Ödülleri kapsamında ilk kez verilen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ödülü “1e1”in sahibi 8 Mart Dünya Kadınlar günü ilanı “Önce Kelimelerinden Başla” projesi ile Koç Holding ve reklam ajansı Collective oldu

Türk Telekom’un girişim hızlandırma programı PİLOT, dördüncü dönemini tamamlandı.

Türkiye Hazır Beton Birliği eğitim programı... 27.10.2016

Most Popular Instagram Hashtags