[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

bartoszwielki bartoszwielki

12 posts   465 followers   193 followings

Bartek 👑💥  👻 bartoszwielki @shadow.mosess 💘

I co by się nie działo zawsze musiałem wybrnąć
#student #green #polishboy #studygram
#driver #moznasiezakochac

New hairstyle 🤣💈✂️ #love #couple #onlymine

Kiedyś myślałem, że minie co złe i że do nas należy ten świat
Dziś zgasła nadzieja jak jedna wśród milionów gwiazd.
#young #forest #polishboy #student #sun #love #bad #pomoli #gym #wk #juk #lifestyle

140kg x3 x4 🏋️‍♀️
Martwy ciąg - ćwiczenie wielopłaszczyznowe angażujące kilka dużych partii ciała. Jedno z podstawowych ćwiczeń wpływających na rozwój . Podstawową wersją jest martwy ciąg klasyczny.

Najczęstsze błędy:
✔Ustawienie stóp
Śródstopie podobno odnaleźć sie pod sztangą tak, aby była ona jak najbliżej piszczeli. Stopy węziej niż przy przysiadzie (troche weziej niz na szerokość bioder, tak jak przy wyskoku wzwyż).
✔Stabilizacja
Powinniśmy całe ciało utrzymać stabilnie. Zaczynając od dołu: stopy 'wkręcone' w podłogę, napięte pośladki i brzuch, ściągnięte do tyłu łopatki, klatka piersiowa wypchnięta i głowa w naturalnej pozycji.
✔Pozycja startowa
Zaczynając ruch nie powinniśmy szarpać ciężarem. Powinno być płynnie. Całość rozpoczyna sie w stawie biodrowym, dopiero później prostujemy kolana. Ręce to tylko chwytaki, całą pracę powinny wykonywać nogi i plecy.
✔Krzywe plecy
Ważną rzeczą jest aby pamiętać o plecach prostych w odcinku lędźwiowym. Lekkie 'puszczanie' górnej części pleców nie jest błędem. Przy większych ciężarach jest wręcz niemożliwe utrzymać je proste.
✔Chwyt
Najczęściej spotykane to nachwyt i przechwyt. Progresując ciężar nieuniknione jest wypadanie sztangi z rąk przy nachwycie. Namiast zamieniać chwyt na przechwyt (odradzam ze względu na bardzo możliwe wystąpienie bólu w dole pleców w późniejszym czasie) polecam zastosować paski.

@naturalechu10 @urbanowiczpatryk
@podgorski00 @warszawskikoks
#fit #deadlift #wk #magnum #polishboy #gym #lechuteam #masło #young #bodyboulding #warszawskikoks #training #passion #juk #powerlifting #crossfit #instagym #healthy #motivation #kwidzyn

'Twoja wolność to dla mnie klaustrofobia' 🏋 -8,5kg w 3 miesiące 😊 liczenie makro, 3x w tygodniu trening siłowy, 0 cardio 😊 czekolada, czipsy i podobne ciągle obecne 🙈 wszystko NATURALNIE 👍 wielka pomoc @podgorski00 💪jeszcze duzo pracy ale wszystko zmierza w dobrym kierunku 😊 #bodyboulding #fit #muscle #magnum #young #powerlifting #power #polishboy #gym #instagym

I już nie wypuszczę piórka, o nie, kochana ❤💑 #studniowka #prom #2k17 #piękni #młodzi #moznasiezakochac #paniobrazalska #najlepsi #moustache

Od nieba mojego się odnieb 👑🙈💗 #polishgirl #polishboy #2k17

Częściej sam już myślę że to nieroztropne i przez to wszystko coraz cześciej wątpie #future #is #unknown #volvo #polishboy #happy #sad #student #driver #doubt #young #wild #free #2lokwidzyn #kwidzyn

Most Popular Instagram Hashtags