balibey balibey

2,439 posts   392,411 followers   308 followings

Birol Bali  Uzun uzun bakacağın fotoğraflar çektim❗️ 😇 @iyikibabayim 📽 @BalibeyMedya

Once upon a time in Artvin 💙 #tbt
#balibey
#balibeyiletürkiyeturu
#artvin
📸@onurpes

Dancing Quenn 💃🏼

Gökyüzü ne kadar dramatik, bulutlar ne kadar karanlık olursa olsun ben yine de o güneşe doğru gideceğim ☀️
#balibeyiledunyaturu
#beirut #lebanon
#balibey #lübnan #beyrut

Doğum günümde Hillside Beach Club'a gitmiştim. Ağustos ayı olması sebebiyle tesis ağzına kadar doluydu ve o sabah plajda yer bulamamıştım. Ben de havuz başındaki bir şezlonga uzanıp demlendim tüm gün.
Akşam üstü bir gürültü patırtı, insanlar ayaklandı denize doğru bakıyor merakla. Hillside'in 370 metrelik plajının kendine ait bir koyu var ve baya uzun bir koy burası. Hani mantarlarla denize paralel halat çekilir ya burada 2 tane var böyle. Neyse 2 bölge arasına 2 tane Yunus girmiş, insanlar da onları görmek için ayaklanmış. Bazıları panik içinde karaya doğru yüzüyor, sanki Jaws geliyor 😄
Benim yanımda Canon fotoğraf makinam ve sualtı kamerası GoPro vardı. Sahilden fotoğraf çekmeye çalıştım ama yunuslar çook uzaktaydı.
Peki ben ne yaptım? Ya da sen ne yapardın? 🤔
Goproyu belime sokup başladım yüzmeye. 🏊🏻Bilenler bilir tek nefeste Caddebostan'dan dalıp adalardan çıkarım. Nefesim kuvvetlidir 😁 Sanırsın Michael Phelps yüzüyor. Sahildekiler imrenerek bakıyor, bu performansımı "niye" diyerek alkışlıyor. Kollarım giderek ısınmaya başladı, sanırım o sırada 100 mt yüzmüştüm, 200.metrede terlemeye başladım 🔥Sen hiç denizde terledin mi? Gittikçe çevremde insan kalmadı ama inançlıyım 2 yunusun yanına gideceğim. Peki gidince ne olacak? İşte o an onu düşünmüyorsun 🙈😂 Elbette bir Selfie yakışır-dı. Dı diyorum çünkü jetski o bölgeye girip yunusları kaçırmayı başardı. O gece 23:00 civarında karaya dönebildim, unutulmaz bir doğum günüydü 🍾
#balibeyiletürkiyeturu #hillsidebeachclub
#fethiye #balibey 💙

Charles Aznavour - La Boheme

Rest in peace 🙏🏻 Thanks for all the memories. Your songs will be among us forever.. 🎼
#charlesaznavour

Gölcük Gölü denince ilk önce Bolu aklımıza geliyor fakat geçen sene Ayşe @aysetolgaiyiyasam ile gül hasadına gittiğimizde Isparta'da da Gölcük Gölü olduğunu keşfetmiştik. O gün bulutlar dans ediyordu ve hava çok sakindi. Yansımaların hastası olduğumu bilmeyen yok ve inanın kendimden geçtim bu görkemi görünce.
.
Gölcük gölü, Isparta şehir merkezinin 8 km kadar güneybatısındaki volkanik göl. Gül ve lavanta hasatlarına gittiğinizde buraya uğrayabilir ve hatta piknik de yapabilirsiniz.
#balibeyiletürkiyeturu
#gölcüktabiatparkı
#balibey

Şu kadarcık evim olsun 😊🌲🏡

Hayatım alt üst oldu deme! 🔃
.
#balibey
#adana
#balibeyiletürkiyeturu 💙

Sana yürüyorum dedi 🙋
Ne tatlı bir pazar 🕺

Bakış açını değiştirmek için neye ihtiyacın var? .
#balibey #istanbul 💙

Most Popular Instagram Hashtags