balatkahvesi balatkahvesi

348 posts   6,065 followers   8 followings

Balat Kahvesi  #balat #çukur #cibali

Günaydınlar Balat Kahvesi yenilenen arayüzü ve hizmet kalitesi ile bugün itibari ile kapılarını müşterilerine açtı. Yenilenen Balat Kahvesini görüp kahve keyfi yapmaya bekliyoruz.

@balatkahvesi sizlere daha nezih bir ortam sunmak için tadilata girdi. Bir süre kapalı olacağız. Siz değerli misafirlerimizin bilgisine sunarız.

İftar sonrası tatlı eşliğinde sohbetler için bekliyoruz.

@balatkahvesi yenilendi! Sizlere daha keyifli bir ortam sunmak hatrı sayılır kahveler ikram etmek için yenilenmeye devam ediyoruz. @balatkahvesi yenilenen concepti ile sizleri bekliyor. Profilimizde yer alan yol tarifi seçeneği ile kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

Akşam kahveleriniz hayır olsun😊

Cibali’ye adını veren Cibali Kapısının hemen yanındayız.
Haliç surlarının günümüze kadar ulaşan tek kapısıdır. Adını, Fatih'in komutanlarından Cebe Ali'den almıştır. Sur kapısının üstünde kapının adını ve önemini anlatan bir kitâbe bulunur. kapı, mahalleye de adını vermiştir.

Akşam kahvesinden vazgeçemeyenler ?

#iftar sonrası dostlarınızla #nargile keyfine bekliyoruz.

Balat’ta bu renkli sokağı bilen varmı ? 📸@ozanguzelce

#iftar için bütün hazırlıklarımız tamam. Misafirlerimiz gelmeye başladı. #iftarmenüşü hakkında bilgi alıp #rezervasyon yaptırmak için profilimiz de bulunan ara butonuna tıklayarak hızlıca bize ulaşabilirsiniz. Hayırlı iftarlar

Keyifli akşamlar dileriz

Most Popular Instagram Hashtags