bagcilarbld bagcilarbld

216 posts   4,479 followers   943 followings

Bağcılar Belediyesi  #DahaGüzelBağcılar için durmadan çalışıyoruz. 💪

Eski futbol takımımız olan Salkım Spor’un ilk 11 ile tanışmaya hazır mısınız?
#DündenBugüneBağcılar

Artık Bağcılar için tasarladığın logoyu bizimle paylaşabilirsin!
Kendi tasarladığın logoyu http://logo.bagcilar.bel.tr/ adresine yükle, aday logolar arasında sen de yerini al!
Logo yüklemek için son tarih 2 Eylül!
Detaylı bilgi için takipte kalmaya devam et!

Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Halk Kütüphane’mize kayıtlı 88 bin 178 üyemiz var! Türkiye’de okurlarıyla 3.sırada yer alan kütüphanemizde, internet seminerlerinden atölye çalışmalarına kadar bir çok hizmet veriliyor.

Hello, Bonjour. Hola, Privet, Merhaba! Bağcılar’da hizmet veren Dil Evi, katılımcılarına bir çok yabancı dilde kendilerini geliştirme fırsatı sunuyor. Yabancı ve Türk hocalarla pratik yapma imkanı bulan katılımcılar İngilizce’nin yanı sıra Arapça ve Rusça dillerinde de konuşma gruplarına katılabiliyorlar.

Yeni gelecek Bağcılar’da! Bağcılar Kariyer Merkezi (BAKİM) kariyer planlamasında sizlere destek oluyor. Bakim’e gelin, deneyimli personellerimizle birlikte CV hazırlayın, iş başvurusunda bulunun, işvereninizle görüşerek yeni işinize başlayın.
Detaylı bilgi: http://kariyer.bagcilar.bel.tr/

Eskiden fotoğraf çektirmek çok değerli bir şeydi. Anları biriktirmek, dostlukları ve sevgiyi paylaşmak… Bizde Mahmutbey semtimizin eski sakinlerinin bu güzel hatırasını yad ediyoruz... #DündenBugüneBağcılar

Bağcılar Belediyesi Evlendirme Dairesi, “08.08.2018” tarihinde nikah kıydırmak isteyenlerle dolup taştı. Bu mutlu günlerini unutulmaz ve farklı kılmak isteyen çiftler günlük 15 olan nikah sayısı 4’e katladı. Tüm evlenen çiftlerimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz!

Bağcılar yeni hizmetlerle gelişiyor. Gençliğin enerjisiyle yenileniyor. Enerjini geleceğe kat, Bağcılar logosunu sen tasarla! 2 Eylül 2018’de sona erecek ödüllü yarışmaya katılmak ve bilgi almak için profildeki linki ziyaret edebilirsin! Haydi geç kalma!

Bağcılar Belediyesi logosunu seçiyor!

Sen de logonu tasarla, bize gönder, Bağcılar’ı geleceğe taşı…

Son katılım tarihi; 2 Eylül 2018

Detaylı bilgi için profildeki linke tıklayabilirsiniz.

Bağcılar’da engel yok!
Birçok engelli bireye umut olan Engelliler Sarayı, psikolojik ve mesleki danışmanlık hizmetlerinin yanında sosyal olanaklar da sağlıyor.
Detaylı bilgi: http://www.bagcilar.bel.tr/engellilersarayi

Bağcılar engelleri aşıyor!
Bağcılar Belediyesi olarak Engelli Meclis’inde görev yapan Fatma Şahin’in hikayesini sizlerle paylaşıyor ve verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz.
Haberin devamı için: https://bit.ly/2mzfKvE

92 numaralı belediye otobüsü ilk yolculuğuna işte böyle çıktı… @ietttr #DündenBugüneBağcılar

Most Popular Instagram Hashtags