bagbozumuistanbul bagbozumuistanbul

11 posts   138 followers   0 followings

Bağbozumu İstanbul 

Bağbozumu Yaklaşırken Bilmeniz Gerekenler 5:

Sangiovese Üzümleri; İtalya’nın en eski kara üzüm türlerinden biri olan bu üzümlerle yapılan ürünler genellikle yüksek asidite ve tanen içeriğiyle tanınmalarına karşın oldukça açık bir renge sahip olur.

#İncirliŞaraphane #Kuruçeşme #İstanbul #View #Bahçe #ŞarapKavı #Wine #WineLover #Drinks #Wine #ŞarapSeverler #ŞarapAşkı #ŞarapSever #FoodLife #LezzetGram #Dinner #Lunch #Tasty #Delish #Eating #FoodLife #Şaraphane #Festival #Bağbozumu #BağdanBardağa

Bağbozumu'nun tadını çıkarmak için çok uzaklara gitmenize gerek yok! Çünkü bağdan bardağa dolan yüzlerce tat sadece Bağbozumu İstanbul'da olacak.

#Bağbozumu #İstanbul #Jazz #Wine #WineLover #Drinks #Gourmet #Pizza #CheesePlate #Şaraphane #ŞarapAşkı #WineLovers #FoodLife #Kuruçeşme #JehanBarbur #Şaraphane #Tadım #WinesOfInstagram #İstanbul #View #Bahçe #ŞarapKavı

Bağbozumu Yaklaşırken Bilmeniz Gerekenler 1:
Cabernet Üzümleri; Bu üzümler küçük, siyah ve kalın kabuklu olur. Kalın kabukları sayesinde uzun sonbahar yağmurlarına karşı dayanıklı olan bu üzümler mevsimin sonlarına doğru olgunlaşmaya başlar ve toplanmaya hazır hale gelir.

Most Popular Instagram Hashtags